I Vaše nehty mají plesovou sezónu!

gelove-nehty-na-ples

Foto: pexels.com

Plesová sezóna je v plném proudu! Nezapomeňte na dokonalé nehty, a to jak na rukou, tak na nohou.

Tak jako je večerní a slavnostní líčení, je i úprava nehtů pro zvláštní příležitosti samostatná kapitola. Nehty na ples by měly ladit s našimi šaty, účesem, botami, ale i šperky nebo bižuterií. Rozhodně se doporučuje vyvarovat se křiklavých a neonových barev. Ty si raději necháme na léto k bazénu. Na ples patří třpytivé, zlaté, stříbrné, ale i jednoduché, decentní nehty. To záleží na tom, jaké máme šaty a šperky. Tak jako v životě, méně je někdy více. Na to bychom měly vždy pamatovat. Ať už zvolíme lak na nehty nebo gelový lak, musíme si to pořádně naplánovat. Lak na nehty budeme aplikovat nejspíše těsně před plesem. Gelový lak vydrží o něco déle, takže je možné jej aplikovat i den či více dní dopředu. Pokud ale chceme mít jistotu, že nehty budou na večer dokonalé, aplikujeme v den plesu. Lak na nehty má tu výhodu, že se nemusí vytvrzovat v UV/LED lampě na nehty, a tak si jej diskrétně můžeme vzít s sebou do kabelky a v případě jakékoli nehody tajně na dámské toaletě vše rychle napravit.

vystavene (337)

A jaké nehty letos frčí? Francie je možná pro někoho „out“, ale některé z nás si ji nemohou vynachválit a zůstávají tomuto stylu věrné po léta. A právě proto, že se hodí jak na denní, tak večerní nošení. Metalické a mirror efekty budou také na večerní úpravu nehtů moc zajímavé a neotřelé. Baby boomer nikoho neurazí ani k plesové róbě a zdobení pomocí třpytek nebo kamínků je na ples rozhodně povoleno. Jen pozor na to, abychom to se zdobením nepřehnaly. V jednoduchosti je krása, takže ať už máte nehty přírodní, gelové nebo akrylové, děláte si je samy anebo se svěříte profesionální manikérce, která Vám vytvoří profesionální modeláž nehtů, vždy je třeba mít na mysli vlastní styl a vkus.

gelove-nehty-na-ples_1

A nezapomínat na nohy! I nehty na nohou musí být vzorně upravené. Zejména, když si k večerním šatům vezmete jen střevíčky bez punčoch. Co vizážista, to názor – sladit ruce a nohy nebo nesladit? Záleží na Vašem stylu, ale zase pozor – výsledek by měl ladit. A také pozor na to, že sebelepší lak na nehty nebo gel lak nezastíní neupravené, zanedbané nohy a nebo popraskané paty. Pokud nechodíte pravidelně na pedikúru nebo si sami nohy pravidelně neupravujete, je dobré je alespoň před plesem dát do pořádku. Základem je kvalitní depilace, následně je dobré suchou kůži na patách obrousit a opilovat, upravit nehty a nohy pořádně promazávat – zejména v zimě trpí v zimních botách. Tak jim dopřejme výživné krémy. A nakonec lak na nehty!

Vše hotovo? Takže dámy, zadejte se!