Ohromte volební komisi nehty v barvách trikolory

volby-2018-gel-lak-crFoto: Pexels.com

Ať už jsou naše volební preference tento týden jakékoli, v barvě nehtů máme jasno! Tento týden je favoritem červená, modrá a bílá.

volby-2018-ceska-vlajka-na-nehtech

Volíte gel?

Připadají Vám jednobarevné nehty nudné? Zkuste každý nehet jiný. Nebo třeba pruhované. Nebo si vytvořte vlaječku. Barevné gely nebo gelové laky k tomu přímo vybízejí. UV barevný gel Nailee v modré barvě (obsah 5 ml) nabízíme za pouhých 79,- Kč. Přidejte ještě červený a bílý a máte hotovo. Aplikace barevného gelu je jednoduchá – doporučuje se nanášet plochým štětcem v jedné nebo dvou tenkých vrstvách. Můžete použít i zdobící tyčinku. Po vytvrzení v UV lampě je gel lesklý.

nailee_barevny_gel_00_white_angel_mnailee_barevny_gel_16_hot_fire_mnailee_barevny_gel_29_night_blue_m

Chcete to ještě jednodušší? Zkuste gel lak Nailee č. 90 v modré barvě za 96,- Kč. Dá se použít na přírodní i gelové nehty. Na přírodní i gelové nehty lze stejně tak aplikovat gel lak Rocklac. Je to jednoduché a výsledek je zaručený. Při správné aplikaci a u kvalitních nehtů vydrží klidně i 2-3 týdny. Nanáší se ve dvou tenkých vrstvách a vytvrzuje se v UV nebo LED lampě. Co třeba zkusit červený Rocklac č. 12 za 290,- Kč? A už chybí jen bílá – co třeba zkusit UV gel lak č. 1 Gabra za 217,- Kč? Dá se použít na přírodní i gelové nehty.

rocklac-11ml-c-29rocklac-11ml-c-12rocklac-11-ml-c-35

Volíte lak na nehty?

Výhodou je jednoduchá aplikace a jednoduché odstranění. Pro modré nehty doporučujeme například Zdobící lak Nail Art 9 ml Tasha č.12 za 50,- Kč s dlouhým štětečkem. Červená má u Tasha číslo 17 a je za stejnou cenu. A na bílou zkuste třeba Lak na nehty CEDRO 14 ml - odstín č. 01 za 39,- Kč. Další volbou mohou být gelové laky na nehty Week Polish. Jsou gelové, ale schnou na vzduchu bez UV lampy.

enii-week-polish-white-lilyenii-week-polish-ferrarienii-week-polish-wild-sarafi

Zapomeňte na grafy a koláče. Kandidáty pro tento týden jsou barevné gely nebo gel laky vs. laky na nehty. Přejeme dobrou volbu!

 

spilkova-ceske-barvy
foto: facebook Kláry Spilkové