Kdo nezdobí, není Čech – hop! hop! hop!

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Inspirujte se nehtovými variacemi na téma olympiáda. A vůbec nemusíte do Pchjongčchangu, tedy do Jižní Koreje, kde 9. února začíná zimní olympiáda, ani vysedávat hodiny u televizních sportovních přenosů. Nechte se jen inspirovat olympijskými barvami, styly a atmosférou.

Pamatujete si ještě americkou atletku Florence Griffith-Joynerovou? Mimo to, že to byla skvělá sprinterka a několikanásobná olympijská vítězka, svět si ji pamatuje ještě pro něco jiného. Pro její dlouhé, nalakované nehty. Jak vidíte, každý nehet má jiný – barvy americké vlajky a zlatý motiv, který perfektně ladí se zlatými medailemi.

Florence_Griffith_JoynerovaZdroj: http://www.shopsouthsidemall.com/black-history-month-spotlight-florence-griffith-joyner/

 

Další americká atletka Gail Deversová nosívala při závodech nehty ještě delší, než Joynerová. Je až neuvěřitelné, jak s takovými nehty mohla nejen trénovat a závodit, ale i normálně fungovat. Nicméně, nehty prý měla přírodní a velmi o ně pečovala.

 

atletka Gail DeversovaZdroj: https://www.biography.com/people/gail-devers-40831#&gid=ci019b6c020586860d&pid=gail-devers-40831-1-raw

 

Olympijským variacím se meze nekladou. Chcete v olympijských týdnech zazářit – zvolte gelové nehty v barvách vlajky. Máte nehty přírodní a gelové laky Vám nevyhovují? Nebo si nechcete pořizovat UV lampu na nehty? Vybírejte z široké nabídky laků na nehty. Inspirací Vám mohou být třeba tyto nehty s olympijskými kruhy a zlatými medailemi.

 

olympijské kruhyZdroj: http://sabrinacarder.tumblr.com/post/149029562916/olympic-manicures-that-deserve-a-medal-of-their

 

Gábině Koukalové sice, bohužel, na letošní olympiádě fandit nemůžeme, ale jistě jste si, dámy, povšimly, že nejen Gábina, ale skoro všechny biatlonistky se nyní na závody krásně líčí, mají krásné umělé řasy a pod rukavicemi skrývají nalakované nehty.

 

Gábina Koukalová
Zdroj: http://celebwiki.blesk.cz/peoplegallery/2396?video=4

Že nejste až zase taková sportovní fanynka? Nelíbí se Vám žádný hokejista, ani biatlonista, dokonce ani skokan na lyžích? Tak pak se nechte inspirovat čistě asijskými variacemi. Korea letos inspiruje bohatým zdobením, používají se gelové laky, gelové nehty. Korejské nehty jsou lesklé, zářivé a nápadné.

 

 

nehty olympiada 2018Zdroj: https://cdn.cliqueinc.com/posts/213069/korean-nail-art-213069-1484368474-fb.1200x627uc.jpg

zdobené nehty olympiada 2018Zdroj: http://www.glamourmagazine.co.uk/gallery/korean-nail-art

Pro náročné je tu poslední olympijský tip. Sport Vás nebaví, ale jste divoká, nespoutaná osobnost? Pořiďte si tygří nehty! Inspirujte se maskotem letošní zimní olympiády v Pchjongčchangu – je jím bílý tygr jménem Soohorang.

maskot Soohorang olympiáda 2018
https://www.olympic.org/news/meet-soohorang-the-new-mascot-for-pyeongchang-2018