Barva roku 2024 Peach Fuzz

barva-roku-2024-peach-fizz-pantone-1

Co je PANTONE 13-1023 Peach Fuzz?barva-roku-2024-peach-fizz-pantone-3

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz zachycuje naši touhu pečovat o sebe i ostatní. Je to sametově jemný broskvový tón, jehož všeobjímající duch obohacuje mysl, tělo i duši.

V letošním roce vyhlásila společnost Pantone Color Institute barvou roku sladkou Peach Fuzz. Nahrazuje tak živou a sebevědomou barvu Viva Magenta z říše syté červenorůžové. Viva Magenta byla optimistická a plná energie, nyní však svět uvítá lehký odstín přinášející něhu.

"Při hledání odstínu, který odráží naši vrozenou touhu po blízkosti a spojení, jsme zvolili barvu vyzařující teplo a moderní eleganci. Odstín, který rezonuje se soucitem, nabízí jemné objetí a bez námahy spojuje mladistvé s nadčasovým."

Leatrice Eiseman

Executive Director, Pantone Color Institute™

 

Odstín Peach Fuzz přináší pro rok 2024 poselství plné laskavosti, něhy, spolupráce a péče. Teplý odstín zvýrazňuje naši touhu po sounáležitosti s ostatními a vychutnání si chvil ticha a bezpečí. Svěží broskvový odstín jemně zasazený mezi růžovou a oranžovou vám pomůže najít vnitřní mír a klid.

     Prohlédnout kolekci Peach Fizz     

 

Seznamte se s Peach Fuzz 13-1023, barvou roku Pantone 2024

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz je sametově jemná broskev, jejíž všeobjímající duch obohacuje srdce, mysl i tělo.

Jemně smyslný PANTONE 13-1023 Peach Fuzz je srdečný broskvový odstín přinášející pocit laskavosti a něhy, sdělující poselství péče a sdílení, komunity a spolupráce. Teplý a útulný odstín zvýrazňující naši touhu po sounáležitosti s ostatními nebo po vychutnání si chvil ticha a pocitu útočiště, který vytváří, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz představuje svěží přístup k nové jemnosti. Atraktivní broskvový odstín jemně zasazený mezi růžovou a oranžovou, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz inspiruje sounáležitost, rekalibraci a příležitost vyživovat, vykouzlit atmosféru klidu, nabízí nám prostor být, cítit, léčit a vzkvétat. Díky pohodlí PANTONE 13-1023 Peach Fuzz můžeme najít mír zevnitř, který ovlivňuje naši pohodu.

Nápad i pocit, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz probouzí naše smysly do uklidňující přítomnosti jemnosti a tepla. Citlivá, ale sladká a vzdušná, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz evokuje novou modernost. Zatímco se soustředí na lidskou zkušenost obohacování a vyživování mysli, těla a duše, je to také tiše sofistikovaná a současná broskev s hloubkou, jejíž jemná lehkost je nenápadná, ale působivá a přináší krásu do digitálního světa. Poetický a romantický, čistý broskvový tón s vintage atmosférou, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz odráží minulost, ale byl přepracován do současného prostředí.

Proč byl Peach Fuzz 13-1023 vybrán jako barva Pantone roku 2024?

barva-roku-2024-peach-fizz-pantone-5

v době zmatku v mnoha aspektech našich životů naše potřeba péče, empatie a soucitu stále sílí, stejně jako naše představy o mírumilovnější budoucnosti. Připomínáme, že životně důležitou součástí plnohodnotného života je mít dobré zdraví, vytrvalost a sílu užívat si ho. Ve světě, který často klade důraz na produktivitu a vnější úspěchy, je kritické, abychom uznali důležitost podpory našeho vnitřního já a našli chvíle oddechu, kreativity a lidského spojení uprostřed shonu moderního života. Jak se pohybujeme v současnosti a stavíme se směrem k novému světu, přehodnocujeme to, co je důležité. Přerámováním toho, jak chceme žít, se vyjadřujeme s větší záměrností a ohleduplností. Překalibrujeme naše priority tak, aby byly v souladu s našimi vnitřními hodnotami, zaměřujeme se na zdraví a pohodu, mentální i fyzickou, a vážíme si toho, co je výjimečné – vřelosti a pohodlí při trávení času s přáteli a rodinou nebo si prostě uděláme chvilku pro sebe. S ohledem na to jsme se chtěli obrátit na barvu, která by se mohla zaměřit na důležitost komunity a setkávání se s ostatními. Barva, kterou jsme vybrali, aby se stala naší Pantone barvou roku 2024, potřebovala vyjádřit naši touhu chtít být nablízku těm, které milujeme, a radost, kterou získáváme, když si dovolíme naladit se na to, kým jsme, a užít si chvíli klidu o samotě. Potřebovala to být barva, jejíž teplé a přívětivé objetí vyjadřovalo poselství soucitu a empatie. Taková, která je vyživující a jejíž útulná citlivost sbližovala lidi a vyvolávala pocit doteku. Taková, která odrážela náš pocit ze dnů, které se zdály jednodušší, ale zároveň byly přeformulovány tak, aby zobrazovaly modernější atmosféru. Taková, jejíž jemná lehkost a vzdušná přítomnost nás povznáší do budoucnosti.

Jak používat Pantone barvu roku 2024

barva-roku-2024-peach-fizz-pantone-4

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz v oblečení a doplňcích

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, vizuálně poutavý a lákavý, je pečující broskvový tón, který nás inspiruje k tomu, abychom se instinktivně chtěli natáhnout a dotknout se. PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, který přenáší poselství hmatatelnosti, která přichází v semišových, sametových, prošívaných a chlupatých texturách, luxusně uklidňujících a měkkých na dotek, je obklopující broskvový odstín, který probouzí naše smysly k uklidňující přítomnosti hmatu a zámotků. teplo.

Barva roku 2024 v naší nabídce

 

     Prohlédnout kolekci Peach Fizz