Výdejní místo: Tusarova 11, Praha 7 | Otvírací doba Po-St-Pá 9:00 - 15:00, Út-Čt 9:00 - 18:00

Poly gel

enii-nails-poly-gel-uvod

Poly gel - světová novinka v nehtové modeláži

Představujeme světovou novinku v nehtové modeláži Poly gel.

Poly gel je unikátní materiál, který je sloučeninou akrylu a gelu. Po vytvrzení v UV/LED lampě má pevnost akrylu a zároveň si ponechá pružnost gelu. Vyniká svou vysokou viskozitou. Poly gel perfektně přilne k přírodnímu nehtu, ale také velmi dobře naváže na předešlý materiál. Lze proto bez problémů použít jak na gel, tak akryl. Díky svému unikátnímu složení (neobsahuje vůbec žádné kyseliny) je vhodný i pro alergiky. Při vytvrzoní v lampě, ani působením UV záření nežloutne.

Vlastnosti Poly gelu:

  • bez zápachu,
  • bez kyselin,
  • vysoká viskozita,
  • 7 barevných odstínů navržených pro co nejpřirozenější vzhled,
  • výborně drží tvar nehtu, nežloutne,
  • vhodný pro použití s pinčovací pinzetou na extrémní tvary. Díky své pružnosti se neláme jako akryl,
  • k práci není potřeba žádná dodatečná tekutina, jen Enii Poly gel Liquid.

 

Poly gel je perfektní na prodloužení nehtů pomocí šablon i na modeláž nehtů pomocí tipů. Lze s ním také velmi snadno nehty pinchovat. Před pinchováním je potřeba upravit dobu vytvrzení podle druhu použité lampy. V UV/LED lampách (48w) je tato doba cca 5sec.

Použití Poly gelu:

  • Aplikovat lze na přírodní, akrylové i gelové nehty.
  • Prodlužovat na šablony, na tipy, na pinchování.

 

Poly gel je dostupný v sedmi barevných odstínech. Vyberte si svůj svůj nejoblíbenější odstín. K modeláži pomocí poly gelu je důležité použít speciální tekutinu - Poly gel liquid, která nám zajistí jednoduché roztlačení materiálu po nehtu a zajistí to, aby se materiál nelepil na štětec.

enii-nails-poly-gel-barvy

Pod Poly gel doporučujeme použít klasické podpůrné tekutiny - jako je Nail Prep a Super Stick a pro ještě lepší přilnavost materiálu k přírodnímu nehtu a odpružení měkkých nehtů použijte Rubber base.

Enii nails Nail Prep

Enii nails Super Stick

Enii nails Rubber base gel

Poly gel přenášíme na nehet pomocí speciální špachtle, která je na druhém konci zakončení štětcem pro jednodužší práci a eliminování pracovních pomůcek.

Práce s Poly gelem je velmi rychlá a jednoduchá, u zákaznic velmi oblíbená, protože působení UV/LED světla se materiál nezahřívá, tudíž je vůbec v lampě nepálí, což zajisté uvítá nejedna klientka.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.