Výdejní místo: Tusarova 11, Praha 7 | Otvírací doba Po-St-Pá 9:00 - 15:00, Út-Čt 9:00 - 18:00

Krásné nehty jako mají Gejši

Co je to P-shine?

Tento unikátní typ úpravy přírodního nehtu má dlouhou historii a objevil se před stovkami let v Japonsku. Aristokratky, které chtěly mít upravené a zdravé nehty, hledaly způsob jednoduché péče s jasným efektem. Jejich tajná metoda se dostala mezi gejši, které ji také začaly používat. Tajemství péče o nehty pomocí P.Shine bylo prozrazeno a přežilo staletí díky tradování z generace na generaci mezi ženami. Teď máme možnost podobným způsobem pečovat o nehty i my!

pshine-nehty-01-2

P.Shine – japonská manikúra, totiž obsahuje výhradně přírodní ingredience bez syntetických náhražek jako jsou křemen z Japonského moře, vitamíny, včelí vosk a keratin. Péče je hloubková, uzavře póry v nehtové ploténce a tím jsou nehty pružnější, pevnější a odolnější. Méně nasákají vodu a mají krásnou barvu s vysokým leskem!

Ošetření je vhodné pro lámavé a tenké nehty, které mají tendenci se štěpit. Nedoporučuji je na nehty zatížené odstraněním gelových nehtů. Nehtová ploténka je příliš poškozená a při samotné aplikaci – zalešťování, by mohlo teplo a tlak působit bolest.

P.shine doporučuji i mužům! Ano krásné a upravené ruce jsou i v bussinesu pro muže velmi důležité.

pshine-nehty-02

A jak na P.shine?

Snadno. Doporučuji zakoupit si ošetřující P.Shine sadu domů. S kompletní sadou je péče o přírodní nehty snadná a zvládne jí i bez proškolení každá žena. Nejdříve se pomocí pilníků upraví tvar nehtu (zelená strana) a růžovou stranou pilníku, která je velmi jemná „odmastí“ (opiluje) povrh nehtu. Nebojte se, je to velmi velmi jemné. Pak se přistoupí ke kroku číslo jedna a za pomocí jelenicové leštičky se zapracuje pasta do všech nehtových plotének. Ve druhém kroku vyměníte jelenicové leštičky a z kalíšku růžového budete zalešťovat pudr. Nehty se překrásně lesknou jako by byly nalakované bezbarvým lakem. Nakonec přiloženým hadříkem nehty dočistíte. A máte hotovo!

pshine-nehty-03

TIP! Pokud se vám díky častému používání krému na ruce lesk ztratí, stačí nehty vyleštit ručníkem nebo „o kalhoty“. Ošetřený nehet lesk v sobě pořád nese. No a ty dámy, které nemají chuť a náladu leštit si nehty „samo domo“, tak si službu určitě objednejte ve vašem kosmetickém salónu a nebo u mě! Stačí péči opakovat přibližně jednou za měsíc.

Napsala: petrasestakova.cz
Zdroj fotek: en.wikipedia.com

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.