NÁVOD - P-shine - krásné přírodní nehty

Co je P-shine?

Tento unikátní typ úpravy přírodního nehtu má dlouhou historii a pochází z Japonska. Aristokratky, které chtěly mít upravené a zdravé nehty, hledaly způsob jednoduché péče s krásným efektem. Jejich tajná metoda se dostala mezi gejši, které ji také začaly používat. Tajemství péče o nehty pomocí P-Shine bylo prozrazeno a přežilo staletí díky přenosu z generace na generaci. P-Shine – japonská manikúra, totiž obsahuje výhradně přírodní ingredience bez syntetických náhražek, jako jsou křemen z Japonského moře, vitamíny, včelí vosk a keratin. Péče je hloubková, uzavře póry v nehtové ploténce, a tím jsou nehty pružnější, pevnější a odolnější. Méně nasakují vodu a mají krásnou barvu s vysokým leskem!

Ošetření je vhodné pro lámavé a tenké nehty, které mají tendenci se štěpit. Nedoporučuje se na nehty zatížené odstraněním gelových nehtů. Nehtová ploténka je příliš poškozená a při samotné aplikaci – zalešťování, by mohlo teplo a tlak působit bolest.

P-shine je velmi vhodný i pro pánskou manikúru.

pshine-nehty-01-2

 

P-shine – postup


• Doporučujeme zakoupit kompletní sadu na P-shine.
• Nejdříve se pomocí pilníků upraví tvar nehtu (zelená strana) a růžovou stranou pilníku, která je velmi jemná lehce opiluje povrch nehtu.
• Za pomocí jelenicové leštičky se zapracuje pasta ze zeleného kelímku do všech nehtových plotének.
• Ve druhém kroku vyměníme jelenicové leštičky a z kelímku růžového budeme zalešťovat pudr růžovou leštičkou.
• Nehty se po aplkaci lesknou jako by byly nalakované bezbarvým lakem. Nakonec přiloženým hadříkem nehty jen očistíme od zbytku pasty a pudru.

Je to jednoduché, nebojte se to vyzkoušet.

pshine-nehty-02

Praktické tipy od zákaznic Nehtíku:

- Pokud se vám díky častému používání krému na ruce lesk v prvních dnech po aplikaci ztratí, stačí nehty vyleštit ručníkem. A lesk se opět objeví

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení