NÁVOD - P-shine - krásné přírodní nehty

Co je P-shine?

Tento unikátní typ úpravy přírodního nehtu má dlouhou historii a pochází z Japonska. Aristokratky, které chtěly mít upravené a zdravé nehty, hledaly způsob jednoduché péče s krásným efektem. Jejich tajná metoda se dostala mezi gejši, které ji také začaly používat. Tajemství péče o nehty pomocí P-Shine bylo prozrazeno a přežilo staletí díky přenosu z generace na generaci. P-Shine – japonská manikúra, totiž obsahuje výhradně přírodní ingredience bez syntetických náhražek, jako jsou křemen z Japonského moře, vitamíny, včelí vosk a keratin. Péče je hloubková, uzavře póry v nehtové ploténce, a tím jsou nehty pružnější, pevnější a odolnější. Méně nasakují vodu a mají krásnou barvu s vysokým leskem!

Ošetření je vhodné pro lámavé a tenké nehty, které mají tendenci se štěpit. Nedoporučuje se na nehty zatížené odstraněním gelových nehtů. Nehtová ploténka je příliš poškozená a při samotné aplikaci – zalešťování, by mohlo teplo a tlak působit bolest.

P-shine je velmi vhodný i pro pánskou manikúru.

pshine-nehty-01-2

 

P-shine – postup


• Doporučujeme zakoupit kompletní sadu na P-shine.
• Nejdříve se pomocí pilníků upraví tvar nehtu (zelená strana) a růžovou stranou pilníku, která je velmi jemná lehce opiluje povrch nehtu.
• Za pomocí jelenicové leštičky se zapracuje pasta ze zeleného kelímku do všech nehtových plotének.
• Ve druhém kroku vyměníme jelenicové leštičky a z kelímku růžového budeme zalešťovat pudr růžovou leštičkou.
• Nehty se po aplkaci lesknou jako by byly nalakované bezbarvým lakem. Nakonec přiloženým hadříkem nehty jen očistíme od zbytku pasty a pudru.

Je to jednoduché, nebojte se to vyzkoušet.

pshine-nehty-02

Praktické tipy od zákaznic Nehtíku:

- Pokud se vám díky častému používání krému na ruce lesk v prvních dnech po aplikaci ztratí, stačí nehty vyleštit ručníkem. A lesk se opět objeví