Výdejní místo: Tusarova 11, Praha 7 | Otvírací doba Po-St-Pá 9:00 - 15:00, Út-Čt 9:00 - 18:00

Gel laky Rocklac postup

Jednoduchý postup aplikace gel laků Rocklac

Jako první v české i slovenské republice Vám firma Enii-nails představuje novinku ve světě nehtové kosmetiky ROCKLAC. Jedná se o velmi jednoduchý způsob lakování nehtů s rychlým nanášením i vytvrzením a s trvanlivostí 10-14 dnů dle tipu nehtů.

Vyzkoušejte tuto novinku, určitě se vám zalíbí - je vhodný jak pro profesionální, tak pro domácí použití pro jeho snadnou aplikaci. ROCKLAC vám vydrží krásně lesklý a bez chyb několikanásobně delší dobu, než jiné laky na nehty a díky jeho odstranění pomocí odstraňovače absolutně nepoškodí přírodní nehty. Na výběr máte z více jak 100 odstínů barev, takže si vybere určitě každá z vás.vzorkovnik-rocklac-enii-nails

  1. Nehty vydesinfikujeme, zapilujeme do požadovaného tvaru, odstraníme kůžičku a odmastíme pomocí tekutiny OFF.
  2. Vybereme si odstín laku a aplikujeme na odmaštěné nehty v tenké vrstvě, kterou vytvrdíme v LED lampě po dobu 30 sekund - v UV lampě po dobu dvou minut.
  3. Nalakujeme nehty druhou vrstvou laku ROCKLAC a opět vytvrdíme v LED lampě po dobu dvakrát 30sekund, nebo v UV lampě po dobu dvakrát dvě minuty.
  4. Výsledný efekt je oslňující lesk a krásná celistvá vrstva na nehtu.
  5. Pokud chceme aplikujeme nehtový olejíček pro výživu kůžičky.

Tímto je hotovo a můžeme se pyšnit krásně upravenými nehty po dlouhou dobu.

Odstranění gel laku Rocklac

Pro odstranění odrostlé vrstvy laku ROCKLAC použijeme opět odstraňovač OFF, který aplikujeme na folie, každý nehet zvlášť zabalíme a necháme působit cca 5 minut. Po uplynutí doby folii stáhneme z nehtu a lak ROCKLAC odstraníme pomocí pomerančového dřívka. Hned poté můžeme opět aplikovat lak ROCKLAC.
Jako doplněk laků ROCKLAC samozřejmě nabízíme mimo jiné různé druhy LED lamp, UV lamp, cenově výhodné sady, odstraňovač OFF, či folie na odstranění laku ROCKLAC.
Tak s chutí do toho, výsledek ohromí určitě nejen vás, ale i vaše okolí.

rocklac-09

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.