Razítka na nehty Konad

jak na zdobení nehtů pomocí razítek?

Přestože se výroba produktů, nejen na zdobení nehtů, značky Konad nachází v Asii, patří mezi jednu z nejoblíbenějších firem na trhu nehtové kosmetiky. V produktech Konad se snoubí perfektní kvalita s trendy a šik designem, který poptává čím dál více zákaznic. Od té doby, co jsou Konad produkty volně dostupné na celosvětovém trhu, získaly téměř okamžitě status vhodné volby pro rychlé a kvalitní zdobení.
 
 konad-razitka-na-nehty-vzory
 

Firma Konad se stala kolébkou pro tzv. techniku „razítkování nehtů“, která dodnes nenašla adekvátního soupeře, a proto zůstává stále nepřekonatelná a žádaná. Pravdou ovšem zůstává, že v současné době již existuje několik firem, které se snaží napodobit úspěch společnosti Konad, většinou se ale jedná o nízkonákladové produkty – náhražky a plagiáty, bez potřebné kvality. Že je zdobení nehtů pomocí produktů Konad skutečně jednoduché, rychlé, do detailu propracované a jednoznačně efektivní nezjistíte jinak, než že jej samy vyzkoušíte. Začít s razítkováním nehtů pomocí Konad pomůcek je opravdu velmi snadné.

 razítkafotkyuprava

Pomůcky pro razítka na nehty:

Konad destička na razítka

– neboli Konad destičku, jedná se o destičku kulatého tvaru vyrobenou z jemného kovového materiálu. Na destičce se nachází několik vyrytých motivů, které můžete v rámci nail artu libovolně kombinovat. V současné době se v nabídce firmy Konad nachází 105 druhů těchto destiček.

konad destička uprava

Konad razítkovací lak

– je speciální lak, který se využívá pouze k metodě razítkování. Je velmi husté konzistence a v rámci svého unikátního složení obsahuje kaučuk, který zaručí snadné přenesení motivu z destičky na nehet. Barevná paleta těchto speciálních razítkovacích laků Konad je dostatečně široká a jistě uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Specialni-lak-na-nehty-Konad-5ml-bily

Konad tiskátko a stěrka pro razítka na nehty

 – tiskátko je produkt z plastového materiálu se speciální gumovou částí, s jejíž pomocí přenesete kolébavým pohybem požadovaný motiv z destičky na nehet. Stěrka slouží k setření přebytečného speciálního razítkovacího laku z vybraného motivu na destičce. Hrot stěrky je kovový a dostatečně ostrý, aby zajistil perfektní setření nežádoucí barvy. Tiskátko a stěrku lze zakoupit samostatně či cenově výhodněji v Konad setu.

Base coat pod razítka na nehty

– neboli unikátní podkladový lak, který se nanáší jako první vrstva na očištěný a připravený nehet. Zajišťuje skvělou základnu před nanesením vybraného motivu z destičky. Zvolený motiv na nehtu lépe drží a zároveň při jeho odstranění neporušujete vlastní nehet. Podkladové laky se také nachází v několika barevných, většinou pastelových, odstínech.

Top coat na razítka na nehty

– neboli vrchní lak s vysokým leskem zajišťuje kromě diamantové záře vašich nehtů především funkci ochrannou. Díky svému jedinečnému složení vytvoří na vašem nehtu po jednoduché aplikaci tzv. štít, který chrání nehet před jakýmkoli poškrábáním, ale především dokonale zafixuje vytvořené zdobení a zabrání tak jeho porušení.

Razítkování nehtů

je jednoduchý způsob, jak v krátkém čase vytvořit efektivní zdobení nejrůznějších tvarů a barevných kombinací. Razítkovat můžete jak přírodní nehty, gelové nehty tak i akrylové nehty. Dokonce jde razítkováním nazdobit i jiné hladké plochy jako je rtěnka, mobilní telefon, zrcátko a další.

Postup a tipy pro razítkování nehtů:

Před nanášením razítek je potřeba nehet důkladně odmastit odlakovačem. Pod samotná razítka Konad doporučujeme použít podkladový lak na nehty. Čirý nebo bílý podkladový lak použijte pro tmavší barvy razítek a syté barvy podkladového laku pro bílá a pastelová razítka.

Destičku umístíme do držáku destičky a odmastíme, na požadovaný vzor naneseme malé množství speciálního laku na razítkování, přebytečný lak setřeme stěrkou, na destičce nám zůstane lak pouze ve vyrytém vzoru. Kolébavým pohybem obtiskneme lak z destičky na tiskátko a následně stejným pohybem obtiskneme na připravený nehet. Netlačit.

Postup opakujeme na všechny nehty. Po každém obtisknutí očistíme destičku odlakovačem. Po zaschnutí obtisků na nehtech je přetřeme vrchním top lakem. Top lak nanášíme jedním tahem a na již nalakované místo se nevracíme. Motiv by se mohl rozmazat.

Drobné korektury lze jednoduše provést odlakovačem v tužce.