S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

V barvách červenomodrobílé

Tak už se to blíží. O víkendu vyvrcholí fotbalové mistrovství světa v Rusku. Sledujete fotbal se svými partnery? Nebo dokonce bez nich? Poslední dobou prý totiž chodí stále více dívek a žen do restaurací a barů na fotbal. Jen tak, bez chlapů. Prostě koukat na fotbal a bavit se. Tak ať už vás fotbal zajímá nebo ne, my vás dnes chceme inspirovat tématickými gelovými nehty na téma červená, modrá a bílá. A proč zrovna tyto barvy? Uvidíte!

V některých domácnostech je to už třetí týden možná "peklo". Pánové vysedávají u televize a odmítají - byť jen na chvíli - přepnout na jiný program. V dnešní době je to tak trochu jedno. Co na tom, že máte třeba jen jednu televizi - tak si prostě zapnete počítač a je vám to jedno, protože se koukáte na to, co zase chcete vy. Nicméně, i mezi ženami je mnoho fotbalových fanynek. Nejen pro ně dnes máme inspiraci v podobě gelových nehtů v barvách fotbalových šampionů.

Česká republika se na letošní mistrovství světa ve fotbalu opět nedostala, a tak nám nezbývá, než si najít svůj oblíbený tým někde jinde ve světě. Letošní šampionát přináší jedno velké překvapení za druhým. Favoritní týmy už dávno vypadly a sázkaři prohráli, co mohli. Jistě se ovšem najdou i výjimky a pár odvážných vizionářů možná hodně vydělá. Kdo tedy ale vlastně letos v tom světovém fotbalovém finále hraje? Bude to čistě evropská záležitost - Francie a Chorvatsko A víte, jak vypadají jejich vlajky a jaké mají barvy? Přesně ty samé, jako naše. Červenou, modrou a bílou.

vlajka_francie  x  vlajka_chorvatsko

Když se letos v zimě konala zimní olympiáda, fandili jsme v barvách naší vlajky třeba Ester Ledecké. Obecně lze říci, že právě tyto tři barvy jsou zastoupeny na mnoha vlajkách světa. Červenomodrobílou mají vlajku třeba také USA, Velká Británie, Norsko, Nizozemsko, Rusko, samozřejmě Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Kuba, atd.Víte, jak se říká nauce o vlajkách? Je to vexilologie.

Nehty v barvách trikolory

Jak na červenomodrobílé nehty? Jednoduše. Na přírodní nehty použijte laky na nehty anebo gel laky. Na gelové nehty barevné gely na nehty anebo gel laky. A také nezapomeňte na zdobení. Budou se hodit proužky, glitry, vodolepky, samolepky...

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda lak na nehty nebo gel lak, počtěte si třeba v našem článku, ve kterých rozebíráme laky na nehty. Stručné se dá shrnout takto:

Výhody laků na nehty

- malá velikost, vejde se do kabelky a v případě potřeby můžete nehty kdykoliv opravit
- jednoduše se odstraní a nanesou nové, snadná obměna barev
- nepotřebujete UV lampu
- nižší pořizovací cena proti gel lakům.

Nevýhody laků na nehty

- kratší životnost proti UV gelům
- nehty nezpevní tak jako UV gely

Pokud inklinujete spíše k gel laku, vše potřebné najdete v článku, ve kterém rozebíráme gel laky.

Výhody gel-laku

  • vhodný pro jakýkoliv typ a délku nehtů
  • dlouhá životnost
  • snadná aplikace na přírodní nehty
  • krátká doba schnutí (v UV lampě během několika minut)
  • hypoalergenní, šetrný pro přírodní nehty
  • šetrnější odstraňování než při klasické gelové modeláži

 

Nevýhody gel-laku

  • cena – počáteční náklady na pořízení potřebných produktů (UV-lampa, odmašťovací prostředky atd.)
  • nehty nelze za pomoci gel-laku uměle prodloužení

 

Malá ochutnávka tříbarevných nehtů je pro vás zde, ale pokud máte zájem, více najdete ve fotbalové červenomodrobílé fotogalerii, kterou jsme pro tuto speciální příležitost pro vás připravili..

 

Nehty ve stylu Francie

Když se řekne Francie, každá nehtařka má jasno a vidí bílé špičky nehtů. Pokud i vy to máte tak, nenuťte se do trikolory a patříte-li k fanynkám Francie, pak si na víkend udělejte klasickou "Francii". Inspirovat se můžete v naší fotogalerii gelových nehtů ve stylu Francie.

 

Ty nejlepší modelovací, bílé a vrchní gely na Francii vybírejte například ve značkách Nailee nebo Enii.

No a to velké červenomodrobílé fotbalové finále nechť vyhraje ten lepší!

 

 foto vlajky: http://www.statnivlajky.cz