Vzhůru na fesťák

Sezóna hudebních festivalů všech možných žánrů je v plném proudu. Některé už máme za sebou - třeba Masters of Rock nebo Mighty Sounds. Včera třeba začal jeden z nejznámějších - Colours of Ostrava. Těšit se ještě můžete třeba na Benátskou nebo Hrady CZ nebo Sázavafest či Keltskou noc a taky třeba Ostravu v plamenech. Jaké nehty právě na Colours nebo na jiné fesťáky? To se dozvíte. A inspiraci samozřejmě najdete i v naší fotogalerii festivalových gelových nehtů.

Hudebních festivalů stále přibývá. Dnes si z nabídky vybere snad úplně každý. Máte raději rock nebo metal, líbí se vám spíše jazz nebo hip hop anebo jste fandou country a folkové hudby? Jistě si vyberete. Pokud byste rádi někam vyrazili a nevíte, kam - zkuste hledat třeba v tomto přehledu festivalů na letošní léto.

Stejně, jako budete pro návštěvu festivalu hledat vhodné oblečení nebo třeba účes, zkuste se zaměřit i na své ruce a nohy a zejména nehty. Rozhodně se budete chtít cítit pohodlně a příjemně. Zároveň mnohé z vás budou chtít právě na festivalu vyjádřit třeba podporu své oblíbené skupině nebo zpěvákovi anebo své momentální rozpoložení.

Tady je pár tipů pro pohodové ruce a nohy na festivalu - pro vás i vaše kamarádky a kamarády:

- malé a minibalení hygienických potřeb - přece s sebou nebudete tahat zbytečnosti - na těch pár dní vystačíte s mini baleními. Dnes už jsou skoro všude k dostání a v sortimentu, který pokryje naše každodenní potřeby. Když není zrovna k dispozici voda - což se vám jednoduše stane třeba v "kotli", když čekáte na svoji oblíbenou kapelu a nechcete se hnout z dobrého místa -  doporučujeme třeba dezinfekční gel na ruce - 50 ml. Využijete jej třeba i na umytí rukou před jídlem, když voda zrovna není v dohledu. V nejhorším jej použijte i na nohy, když zrovna nebude možnost umytí. A protože je balen v tak akorát velkém (či spíše malém) balení, vystačí vám jeden pro vás i vaše kamarádky nebo kamarády.

- když vy berete gel, kamarádka může vzít krém na ruce - zase vám stačí jeden pro celou partičku a klidně jej využijte i na nohy. Po celovečerním stání, poskakování, tancování ... jako když najdete. Třeba krém na ruce s rakytníkem a pomerančem nejen že, hezky voní, ale je i veganský.

- ať už máte nehty přírodní nebo gelové či akrylové, přibalte si s sebou aspoň jeden pilník. Není nic otravnějšího, než si první den nešťastnou náhodou zlomit nehet a další tři dny tím trpět. Takže jeden cestovní - papírový pilník přece uvezete! Půjčovat by se sice z hygienických důvodů neměl, ale když je nouze ... k ničemu ale rozhodně nenavádíme :-)

- pro mnohé zbytečnost, ale pokud se vejde - přibalte lak na nehty - i na fesťáku můžete vypadat skvěle a malá nehoda s odloupnutým lakem se během několika minut vyřeší. Lak na nehty nezabere až zase tak moc místa.

- ruce a nohy to sice nejsou, ale důležité je to taky - balzám na rty - vyberte nějaký svěží - co třeba veganský balzám s malinovou vůní

- a ještě nezapomeňte na dámské vlhčené ubrousky v balení po 5 samostatných kusech - ty se určitě budou hodit taky!

Před fesťákem:

- zkracujte - abyste se cítila pohodlně a nehty nemusela vůbec řešit, ideální je zkrácení. Záleží samozřejmě na tom, jak jste zvyklá si nehty upravovat, ale na festivalu budete mít úplně jiné starosti, než řešit nehty.

- hydratujte - na fesťáku nebude čas - promazávejte nohy i ruce ještě než odjedete. A na akci - pokud s sebou máte krém - večer před spaním namažte ruce i nohy - jak jsme psali výše.

- upravujte - gelové a akrylové nehty upravte dle libosti - ideální jsou gel laky nebo barevné gely a zdobení, přírodní nehty zkraťte a nalakujte - je to lepší pro zpevnění nehtů.

- depilujte - je léto, budete mít odhalené nohy i ruce - nezapomeňte na vhodnou depilaci - pokud vám vyhovuje třeba vosk, vyzkoušejte u nás třeba jahodový depilační vosk Italwax. Vězte, že po depilaci voskem nemusíte pár dní (ty šťastnější i týdnů) řešit holení a balit s sebou žiletku

- tetujte - tedy v tomto případě jen krátkodobě a neškodně - co třeba vyzkoušet speciální lepidlo na zdobící folie a kamarády překvapit třpytivou kérkou. Můžete třeba použít i naši ohnivou šablonu

Inspiraci pro festivalové nehty najdete v naší festivalové fotogalerii gelových nehtů. Užijte si vaše letní fesťáky na maximum.