Gel laky

Gel laky jsou v dnešní době velmi oblíbené, a to z dobrého důvodu. Kromě toho, že jsou snadno aplikovatelné a trvanlivé, umožňují vám vytvořit na vašich nehtech neuvěřitelné designy a vzory. Dodají vám sebevědomí a sebejistotu.

Gel laky jsou skvělou volbou pro každou ženu, která chce mít krásné a zdravé nehty. Tyto laky jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, které neškodí vašim nehtům. Zároveň zaručují trvanlivost a krásný vzhled vašich nehtů. Pokud jste ještě gel laky nezkusili, určitě byste měli. V našem eshopu nabízíme široký výběr gel laků v různých barvách a od různých výrobců. Díky tomu si můžete vybrat přesně ten gelový lak, který vám nejvíce vyhovuje.

 

A pokud už s gel laky máte zkušenosti a hledáte nové inspirace, neváhejte se podívat na naši nabídku zdobení na nehty. Máme pro vás všechny druhy samolepek, vodolepek, kamínků a dalších dekorací, které vám pomohou vytvořit nejen krásné, ale i originální a jedinečné nehty.

A nezapomeňte, že gel laky jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Takže jestliže nevíte, co pořídit vaší mamince, sestře nebo kamarádce k narozeninám nebo Vánocům, neváhejte. Zajisté je novým lakem potěšíte. Gel lak dodá jejich nehtům nádherný a zdravý vzhled.

Vyzkoušejte gel laky a uvidíte, jaký rozdíl udělají pro vaše nehty a vaše sebevědomí.

Použití gel laku

Klasický lak se z nehtů často začne loupat už pár dní po nanesení i po dodržení správného postupu a nanesení ochranného top coatu. Alternativa, se kterou se tomuto vyhnete, se nazývá gel lak, který kombinuje výhody klasického laku a gelových nehtů. Perfektní je například pro ženy, kterým se nelíbí umělé nehty, a přesto je chtějí mít dlouhodobě upravené. Gel lak vytvoří silnou a pevnou vrstvu, takže se jen těžko poškodí vzhled manikúry nebo samotný nehet. Také dodá nehtům oslnivý lesk, někdy až gelový dojem, i přesto však vypadá na vlastních nehtech naprosto přirozeně. Obrovskou výhodou je jeho výdrž, gel lak na nehtech drží dva, někdy až tři týdny, což je opravdu pohodlné. Na gel lak si můžete zajít do nehtového studia, zručnější dámy si ho s vhodným vybavením mohou aplikovat i z pohodlí domova.

Pro modeláž nehtů gel-lakem budete potřebovat:

 • UV nebo LED lampu
 • prostředek pro lepší přilnavost nehtu (Bonder, Primer, UV Super Stick)
 • pilníky (hrubost 240/240 a 100/180)
 • čistič nehtů a gelu
 • podkladový a vrchní gel-lak (některé se prodávají přímo 2v1)
 • barevné gel-laky
 • zdobící materiál
 • odstraňovač gel-laku
 • pomerančové dřívko na nehtovou kůžičku
 • dezinfekci
 

UV/LED gel laky

Gelové laky, které se vytvrzují v UV nebo LED lampě jsou třeba nanášet v několika krocích. Nejčastěji jsou k tomu zapotřebí tři různé laky – nejdříve base coat neboli podkladový lak, který Vaše nehty vyrovná a připraví na další vrstvy. Dále se pak nanáší lak barevný, většinou ve dvou slabších vrstvách. Nakonec se používá top coat, který manikúře dodá gelový vzhled a nehty krásně zpevní. Jednotlivé vrstvy se nechávají vytvrdit v lampě. V LED lampě obvykle stačí 30 nebo 60 sekund, v UV lampě to trvá déle, většinou dvě minuty.

Některé gel laky nechávají výpotek, ten je třeba stejně jako u gelových nehtů setřít odstraňovačem. Gel laky, které se nechávají vytvrdit v UV nebo LED lampě, jsou o mnoho pevnější a vydrží o poznání déle, než gelové laky, které lampu nepotřebují. Další výhodou je to, že nemusíte čekat několik hodin, než lak dokonale zaschne. Hned po vytvrzení v UV lampě už je gel lak suchý a tvrdý, takže můžete vzápětí vykonávat jakoukoliv činnost.

 

V naší nabídce naleznete:

Gel laky Nailee

U výroby gel laků Nailee byly použity moderní výrobní technologie zaručující vysokou odolnost vůči UV záření, a tím je docílena vysoká barevná stálost. Barevnými gel laky Nailee je možné zkrášlit jak přírodní nehty, nehtové tipy, stejně tak i gelové či akrylové nehty.

Gel laky Nailee mají řídkou konzistenci, je tedy doporučována aplikace dvou vrstev barevného gel laku. Použití těchto gel laků je standardní a postačí, když k barevnému gel laku máte již jen jednu lahvičku Podlak/Nadlak gel laku. K vytvrzení se používá UV lampa po dobu cca 2minut. Gel laky Nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku – šetří tedy tak váš čas s broušením.

Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena, díky které místo jednoho dražšího gel laku, můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků.

 

UV/LED gel laky ROCKLAC

Jednoduchá a rychlá aplikace gel laků Rocklac od Enii.nails šetří Váš čas a perfektní výsledek Vás bude těšit i 14 dní. Řada ROCKLAC obsahuje širokou škálu barev gel laků Rocklac, LED lampy pro vytvrzení, OFF Remover Rocklac a Remover folie pro odstranění. Velká výhoda tohoto gel laku tkví v tom, že skvěle funguje pouze sám o sobě, nebudete potřebovat žádný podlak ani nadlak, po vytvrzení navíc nevzniká výpotek, což vám práci ještě více usnadní. K jeho práci budete potřebovat méně pomůcek, díky čemuž se stal velmi oblíbený mezi domácími uživatelkami. Další předností Rocklaku je rychlost aplikace. Do začátku doporučujeme výhodnou startovní sadu ROCKLAC.93rocklacjpg-3850

Gel laky bez vytvrzování

Zdobení těmito laky bývá jednodušší, než gel laky, které se navíc vytvrzují v lampě. Další výhodou je nižší investice, protože nepotřebujete UV ani LED lampu a obvykle si vystačíte pouze se dvěma laky. První lak je krycí, který se nanáší ve dvou vrstvách, a pak se ještě zafixuje top coatem, který vytvoří gelový efekt. Poté musíte počkat, než nehty zaschnou, což je naopak nevýhoda, tyto gel laky navíc zdaleka nevydrží tak dlouho jako ty vytvrzené pod lampou.

Odstranění gel laku

Odlakování gel laku se může oproti odstraňování klasického laku zdát příliš složité. Není to ale úplně pravda, protože ve srovnání s nehty gelovými je to opravdu hračka. Kvůli odstranění nemusíte chodit do salonu. Stačí vám odstraňovač gel laku nebo jen acetonový odlakovač, buničina a klipy na odstraňování gel laku (jste-li zručnější, místo klipů si vystačíte i s alobalem). Postup je následující: Některé gel laky je třeba nejprve lehce zbrousit, aby se tak narušila pevná struktura. Poté napusťte buničinu odstraňovačem a přiložte na nehet, buničinu zajistěte klipem nebo alobalem. Nechte působit dle pokynů konkrétního výrobce gel laků. Časové rozmezí se většinou pohybuje mezi 10 a 30 minutami. Zbytek gel laku pak stačí opatrně sloupnout pomerančovým dřívkem.

 

Výhody gel-laku

 • vhodný pro jakýkoliv typ a délku nehtů,
 • dlouhá životnost,
 • snadná aplikace na přírodní nehty,
 • krátká doba schnutí (v UV lampě během několika minut),
 • hypoalergenní, šetrný pro přírodní nehty,
 • šetrnější odstraňování než při klasické gelové modeláži.

Nevýhody gel-laku

 • cena – počáteční náklady na pořízení potřebných produktů (UV-lampa, odmašťovací prostředky atd.)
 • nehty nelze za pomoci gel-laku uměle prodloužit,
 • oproti klasické gelové modeláži je háklivější na mechanické poškození (časté namáčení, používání čisticích prostředků …,
 • přestože je šetrný, jako jakákoliv jiná aplikace laku přírodní nehty částečně zatěžuje, proto je jednou za čas potřeba nehtům dopřát regeneraci!,
 • pod ochrannou vrstvou gel-laku nehet rychleji roste a jen tak se nezlomí, avšak problém s lámavostí nehtů a jejich kvalitou nevyřeší.