S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Pečeme a zdobíme, i teď po Vánocích

Pekli jste doma a zdobili na Vánoce perníčky a cukroví? My v Nehtíku pečeme a zdobíme právě teď v lednu. Vy můžete s námi. A víte, proč? Protože právě teď nakoupíte UV lampy a vše na zdobení nehtů se slevou. Pokud jste dostala pod stromeček nějaké penízky na nehty nebo třeba náš nehtíkový dárkový poukaz, je čas je využít.

 

Chystali jste se koupit novou UV lampu. Čekali jste s nákupem na povánoční výprodeje? Teď je ta pravá chvíle. Na Nehtíku vyprodáváme UV lampy a zdobení

 

Vypečená sleva

Začínáte s nehty nebo nechcete pořizovat dražší LED lampu? Nebo jste na UV prostě zvyklá a nedáte na ni dopustit? Klasické UV lampy jsou "držáky". Jedinou nevýhodou je nutnost měnit zářivky. Pokud ovšem neprovozujete salon, nemusí Vás tohle zase tak moc trápit. U domácího - méně častého - použití vydrží klidně i 2 roky. Vybrat můžete mezi lampami s jednou nebo čtyřmi žárovkami (zářivkami), v různobarevných designových provedeních i velikostech. K dodání jsou obvykle hned - pokud jste  z Prahy, můžete se i přijít podívat osobně - s nákupem i třeba výměnou zářivek rádi osobně poradíme.

uvlampauprav nehtove-studio

Jestli vám ještě zbyly nějaké peníze nebo jste poukaz neutratila celý, zamyslete se, co ještě potřebujete. Máme pro vás jeden tip. K lampě si můžete ještě totiž pořídit třeba lampičku - stolní - bez té se žádná nehtařka neobejde. Nabízíme nyní moc šikovnou - ohebnou, s praktickým klipem a 3 stupni intenzity svícení. 

Nehtik-kosmeticka-lampa-stribrna-s klipem

 

Nablýskaná sleva

Rozjíždí se plesová a karnevalová sezona, proto je třeba zdobit. Další důvod je ten, že zdobení je na Nehtíku právě ve slevě. Vybírat můžete z opravdu velkého množství produktů. Teď v zimě se pořád ještě hodí sněhové vločky nebo zimní motivy. Pokud přemýšlíte hodně dopředu, pak už můžete nakupovat i na příští Vánoce do zásoby :-)  Nakupujte glitry, kamínky, peříčka, folie, pásky, vodolepky, samolepky ... Inspiraci pro plesové nehty nebo karnevalové nehty (a mnohem více) pro vás máme v našich fotogaleriích.  

nailee-glitry-na-nehty nailee-drcene-musle 216363_samolepky-vlocky-zlate-ty097

Pokud rády zdobíte, možná využijete i nějaké další výrobky - pinzety, nádobky na ukládání blýskavých pokladů nebo třeba kvalitní vrchní gel. Bez toho žádné zdobení nezafixujete. Vyzkoušeli jste už třeba Vrchní bezvýpotkový gel od Nailee? Zkuste a dejte nám vědět, jak se vám s ním pracovalo.  Určitě také využijete třeba dobré pilníky. Podívejte se, jaké všechny nabízíme (je jich hodně... ) 

52969-1_nailee-top-shine-02-07pilnik-na-nehty-zatisi

 

 

Nehtík vám přeje do nového roku krásné a zdravé nehty a dobrou náladu. Máme vás rádi a těšíme se na vás i v letošním roce!

 

 

úvodní foto: www. pexels.com