Barva roku 2019 je i pro nehty korálová

Barva roku je pro rok 2019 korálová. Máme z toho radost, protože korálová je krásná barva, a to nejen pro nehty. S tímto krásným odstínem světle červené se budeme potkávat celý rok nejen u laků na nehty nebo gelů, ale i v módě, v bytovém designu, ve výrobě nebo třeba i v gastronomii.

Proč barva roku a vliv na gelové nehty 2019

Barvu roku vyhlašuje americká firma Pantone, která má patentovaný a celosvětově uznávaný systém barev. Všechny odstíny jsou popsané a očíslované. Barva s názvem Živoucí korál - Living Coral - má číslo - 16-1546. Má vyjadřovat optimismus a sounáležitost. Představte si korálový útes, na kterém žije mnoho různých živočichů ve vzájemné symbióze. To je i poselství pro letošní rok. Letos je to tedy teplá, živá a hravá barva, kterou symbolizuje mořský korál, najdete ji na barevné škále mezi červenou a oranžovou. Korálová barva sluší tmavovláskám, sluší blondýnkám, jen snad zrzky by to s ní neměly přehánět. V omezené míře ale bude slušivá i pro ně. Třeba doplňky, detaily, nehty - to bude i pro zrzky to pravé - korálové.

Pro připomenutí - loni byla barvou roku fialová, rok před tím světle zelená. Byly to barvy spíše studené. Proto se nyní radujme z veselé barvy, která ovládne nejen výlohy obchodů.

Pořiďte si své korálové nehty

Je jasné, že oblečení i boty a kabelky budou v barvě korálové na každém kroku. K tomu můžete (skoro i musíte :-) vyladit i své nehty. Máme pro vás několik korálových tipů.

Laky na nehty 2019

Barevný lak na nehty Enii - week polish v barvě Coral Queen je přesně to, co letos budete potřebovat.

Aplikace je velmi jednoduchá a rychlá, zvládnete ji jen ve 3 krocích. K použití potřebujete barevný lak ENII WEEK POLISH a vrchní TOP Coat.

1) Na upravené a odmaštěné nehty naneste první vrstvu barevného laku, nechte důkladně zaschnout (cca 2 minuty),
2) Naneste druhou vrstvu, nechte důkladně zaschnout,
3) Aplikujte vrstvu TOP Coat a nechte zaschnout.

Unikátní pigment zabezpečuje krásné a zářivé barvy. Při správné aplikaci vydrží lak v perfektním stavu 7-10 dní. Lak na nehty ENII WEEK POLISH je šetrný k přírodním nehtům a je hypoalergenní, je vhodný i pro těhotné ženy. ENII WEEK POLISH je odolný vůči škrábancům a má dlouhotrvající lesk. Poskytuje rovnoměrné krytí, netvoří se šmouhy, neodlupuje se. Nový plochý design štětců Vám ulehčí práci a zabezpečí precizní nanášení laku. Velmi lehce se odstraňuje acetonovým odlakovačem.

Lak na nehty Enii week polish coral queen

Gelové nehty 2019

Rocklac 11ml č.219 pastel U Rocklacu nebudete potřebovat žádný podlak ani nadlak, po vytvrzení navíc nevzniká výpotek, což vám práci ještě více usnadní a zejména urychlí. Stačí nanést 1-2 vrstvy a vytvrdit v UV/LED lampě. Do začátku doporučujeme výhodnou startovní sadu ROCKLAC, kde najdete vše potřebné - například odstraňovač OFF, kterým gel lak odstraníte přímo z přírodních nehtů. U gelových nehtů je třeba použít pilník nebo brusku.

rocklac-11-ml-c.219-pastel-3356

Gel lak na nehty Nailee 11 ml - č.11 Gel laky na nehty Nailee patří mezi produkty s vysokou pigmentací, snadnou aplikací a dlouhou trvanlivostí. Díky svému složení stačí nanést pouze jednu vrstvu gel laku pro dosažení maximálně krycího a sytého odstínu. Gel laky Nailee mají řídkou konzistenci, je tedy doporučována aplikace dvou vrstev barevného gel laku. Použití těchto gel laků je standardní a postačí, když k barevnému gel laku máte již jen jednu lahvičku Podlak/Nadlak gel laku. K vytvrzení se používá UV lampa po dobu cca 2minut. Gel laky Nailee se snadno odstraňují - u přírodních nehtů pouze pomocí odstraňovače gel laku – šetří tedy tak váš čas s broušením. U gelových nehtů ale pilníku neujdete ...

Nevíte, jaké nehty si pořídit? Inspirujte se v naší korálové fotogalerii gelových nehtů. Přejeme pěkný korálový rok!

úvodní foto: www.pexels.com

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení