S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Barva roku 2019 je i pro nehty korálová

Barva roku je pro rok 2019 korálová. Máme z toho radost, protože korálová je krásná barva, a to nejen pro nehty. S tímto krásným odstínem světle červené se budeme potkávat celý rok nejen u laků na nehty nebo gelů, ale i v módě, v bytovém designu, ve výrobě nebo třeba i v gastronomii.

Proč barva roku a vliv na gelové nehty 2019

Barvu roku vyhlašuje americká firma Pantone, která má patentovaný a celosvětově uznávaný systém barev. Všechny odstíny jsou popsané a očíslované. Barva s názvem Živoucí korál - Living Coral - má číslo - 16-1546. Má vyjadřovat optimismus a sounáležitost. Představte si korálový útes, na kterém žije mnoho různých živočichů ve vzájemné symbióze. To je i poselství pro letošní rok. Letos je to tedy teplá, živá a hravá barva, kterou symbolizuje mořský korál, najdete ji na barevné škále mezi červenou a oranžovou. Korálová barva sluší tmavovláskám, sluší blondýnkám, jen snad zrzky by to s ní neměly přehánět. V omezené míře ale bude slušivá i pro ně. Třeba doplňky, detaily, nehty - to bude i pro zrzky to pravé - korálové.

Pro připomenutí - loni byla barvou roku fialová, rok před tím světle zelená. Byly to barvy spíše studené. Proto se nyní radujme z veselé barvy, která ovládne nejen výlohy obchodů.

Pořiďte si své korálové nehty

Je jasné, že oblečení i boty a kabelky budou v barvě korálové na každém kroku. K tomu můžete (skoro i musíte :-) vyladit i své nehty. Máme pro vás několik korálových tipů.

Laky na nehty 2019

Barevný lak na nehty Enii - week polish v barvě Coral Queen je přesně to, co letos budete potřebovat.

Aplikace je velmi jednoduchá a rychlá, zvládnete ji jen ve 3 krocích. K použití potřebujete barevný lak ENII WEEK POLISH a vrchní TOP Coat.

1) Na upravené a odmaštěné nehty naneste první vrstvu barevného laku, nechte důkladně zaschnout (cca 2 minuty),
2) Naneste druhou vrstvu, nechte důkladně zaschnout,
3) Aplikujte vrstvu TOP Coat a nechte zaschnout.

Unikátní pigment zabezpečuje krásné a zářivé barvy. Při správné aplikaci vydrží lak v perfektním stavu 7-10 dní. Lak na nehty ENII WEEK POLISH je šetrný k přírodním nehtům a je hypoalergenní, je vhodný i pro těhotné ženy. ENII WEEK POLISH je odolný vůči škrábancům a má dlouhotrvající lesk. Poskytuje rovnoměrné krytí, netvoří se šmouhy, neodlupuje se. Nový plochý design štětců Vám ulehčí práci a zabezpečí precizní nanášení laku. Velmi lehce se odstraňuje acetonovým odlakovačem.

Lak na nehty Enii week polish coral queen

Gelové nehty 2019

Rocklac 11ml č.219 pastel U Rocklacu nebudete potřebovat žádný podlak ani nadlak, po vytvrzení navíc nevzniká výpotek, což vám práci ještě více usnadní a zejména urychlí. Stačí nanést 1-2 vrstvy a vytvrdit v UV/LED lampě. Do začátku doporučujeme výhodnou startovní sadu ROCKLAC, kde najdete vše potřebné - například odstraňovač OFF, kterým gel lak odstraníte přímo z přírodních nehtů. U gelových nehtů je třeba použít pilník nebo brusku.

rocklac-11-ml-c.219-pastel-3356

Gel lak na nehty Nailee 11 ml - č.11 Gel laky na nehty Nailee patří mezi produkty s vysokou pigmentací, snadnou aplikací a dlouhou trvanlivostí. Díky svému složení stačí nanést pouze jednu vrstvu gel laku pro dosažení maximálně krycího a sytého odstínu. Gel laky Nailee mají řídkou konzistenci, je tedy doporučována aplikace dvou vrstev barevného gel laku. Použití těchto gel laků je standardní a postačí, když k barevnému gel laku máte již jen jednu lahvičku Podlak/Nadlak gel laku. K vytvrzení se používá UV lampa po dobu cca 2minut. Gel laky Nailee se snadno odstraňují - u přírodních nehtů pouze pomocí odstraňovače gel laku – šetří tedy tak váš čas s broušením. U gelových nehtů ale pilníku neujdete ...

Nevíte, jaké nehty si pořídit? Inspirujte se v naší korálové fotogalerii gelových nehtů. Přejeme pěkný korálový rok!

úvodní foto: www.pexels.com