S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Dipujte s námi

Určitě už všichni víte, co je to dip. Omáčka, do které si namáčíte třeba hranolky nebo maso anebo zeleninu. Dip totiž znamená v angličtině "namočit". A to je přesně to, co musíte udělat, když na své nehty chcete použít tzv. "dipping system" - tedy vlastně je to systém namáčení. Kdo ještě nedipoval, nechť to s námi vyzkouší. 

 

Připravili jsme pro vás odpovědi na základní otázky k tzv. dipping systemu, který je snadný a rychlý. 

Dipping powder-uvodni enii

Co je dipping system?

Pokud hledáte způsob, jak zpevnit své přírodní nehty a nechcete pořizovat gely a UV/LED lampu, pak je dipping system přímo pro vás. 

Jak dipping system funguje?

Materiál, který se používá, nijak nezapáchá a není třeba jej vytvrzovat v UV/LED lampě. Zaschne sám. Jeho použití je tedy velmi jednoduché. V odolnosti si nijak nezadá třeba s gel lakem. Možná vám vydrží i déle. Tedy i několik týdnů. 

Co potřebuji nakoupit a jak dlouho úprava nehtů trvá? 

Stačí 5 výrobků - pudr a 4 tekutiny - a máte vystaráno: 

Dipping base  Dipping powder_malinovaDipping activator dipping saverdipping top

- Base dipping - základní - podkladová - tekutina

- Dipping powder - pudr - lze koupit v několika odstínech - lze je i kombinovat dohromady a vytvářet tak nové odstíny

- Activator - aktivační tekutina 

Saver - čistící tekutina

- Dipping top - finální tekutina

 

Postup

Nejdříve využijeme základní tekutinu - Base dipping -  kterýou natřeme zdrsněný (pilníkem) přírodní nehet (není nutné, ale můžete použít přilnávač).  Hned poté namočíme (to je ten "dip") celý nehet do zvoleného odstínu pudru. Prstem oklepeme přebytečný pudr. Tento postup opakujeme dvakrát na každém prstu. Hotové nehty přetřeme další tekutinou - aktivátorem a podle potřeby vypilujeme do dokonalého tvaru. Výsledný efekt zafixujeme dvěma vrstvami tekutiny Dipping Top a necháme pořádně zaschnout - na vzduchu. Jako když si lakujete nehty.

Pokud se pudr lepí na štětec je třeba použít čistící tekutinu - tzv. Saver. Touto tekutinou také štětec jednoduše vyčistíme a zbavíme jej tak přebytečného vytvrzeného pudru. A máte hotovo. 

Celá aplikace vám zabere asi tak 20 minut. A to je snesitelná doba pro dokonalé nehty, co říkáte? 

Jak se dipping system odstraňuje?

Jednoduše, stačí odpilovat pilníkem - ideálně 180/180. Případně můžete použít i klasický remover (acetonový odstraňovač), který necháte působit cca 10-15 minut. Pak odstraníte zbytky pomerančovým dřívkem. Nakonec je dobré nehet vyleštit a srovnat jemným pilníkem - např. 240. Poté ruce umyjte mýdlovou vodou a nechte uschnout. Pak můžete znovu dipovat. 

 Dipping remover pilniky-na-nehty

 

 

Tak jak se vám to zdá? Vyzkoušíte? Přejeme hodně zdaru a nezapomeňte, že u nás v Nehtíku vše pro dipping system od renomované firmy enii-nails z pohodlí domova nakoupíte