S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Naši tekutí pomocníci

Možná si připadají nedoceněni. Ve finále je na nehtech nikdo nevidí. Oni ale přesto dělají, co mohou. Pomáhají a podporují, vyživují a chrání. Jsou to pomocné tekutiny pro vaše nehty. 

219161-2_oxygen-vyziva-golden-rose-rust-nehtu

Pomocné tekutiny pro přírodní nehty

Pokud máte křehké, lámavé nebo roztřepené nehty, pak určitě znáte (pokud neznáte, určitě si oblíbíte) zpevňovače nehtů. U nás v Nehtíku můžete koupit třeba gelový zpevňovač nehtů Jordana, který obsahuje vápník, jehož nedostatek problémy s nehty způsobuje. Pro zdravé a pevné nehty zkuste aplikaci alespoň dvakrát týdně. Nanáší se jednoduše - jako lak na nehty. 

Pro zdravé nehty můžete vyzkoušet také třeba výživu Golden rose, která obsahuje jablečné kmenové buňky kombinované s částečkami kyslíku a "koktejlem" antioxidantů, vitamínů (A, C & E), podpůrnými látkami (extrakt mořských řas, olej slunečnicového semínka, mořské minerály, extrakt z kaštanu). Podporuje zdravý růst nehtů a zlepšuje stav nehtů. Posiluje nehty proti praskání a lámání a výsledek byste měli poznat již po 4 týdnech používání. Nanesená vrstva navíc dodává lesk a díky UV filtru chrání nehty. Nanáší se na čisté, nenalakované nehty. Klidně jej použijte jako podkladový lak pod lak na nehty. 

Máte na nehtech rýhy? Vyzkoušejte vyrovnávač rýh a nerovností Jordana. Používáním této tekutiny se nehty vyhlazují. Aplikuje se také na čisté a nenalakované nehty.

Je důležité poznamenat, že všechny tyto tekutiny jsou použitelné také pro muže. 

216171_nailee-olejicek-na-nehty-tresen  216177_nailee-olejicek-na-nehty-mango216195_nailee-olejicek-na-nehty-citron

 

Pomocné tekutiny pro gelové nehty 

Zkušeným nehtařkám netřeba představovat. Pro ty nové to snad bude trocha inspirace. 

Před gelovou nebo akrylovou modeláží je třeba nehty pořádně odmastit a vydezinfikovat. K tomu slouží tekutina "Nail Prep" - používá se před Primerem nebo přilnávačem u gelů nebo akrylů. 

Tekutina s názvem "Primer" odmašťuje velmi dobře přírodní nehet, zaručuje vysokou přilnavost materiálů, zabraňuje jejich odchlipování.Používá se před aplikací všech materiálů. Primerem potíráme lehce pouze přírodní část nehtů. Upozornění pro zimní měsíce: Pokud Vám přijde primer zmrzlý (neprůhledné krystalky), lahvičku neotevírejte! Nechte ho rozmrznout při pokojové teplotě. Zmrznutí nemá vliv na jeho funkci a dále jej pak můžete používat. 

Protiplísňová fáze - lze ji velmi úspěšně používat při léčbě plísně, ale také ji doporučujeme k použití preventivnímu. Používejte ji před modeláží nehtů. Protiplísňová fáze se výborně hodí i pro léčbu plísně na nehtech u nohou. Vhodné samozřejmě i pro muže.

Olejíčky na nehty nabízíme v mnoha variantách. Doporučujeme je používat pravidelně. Olejíčky zvlhčují a změkčují kůžičky kolem nehtů a vyživují je. Po každé nehtové modeláži byste měli olejíčky používat. Vybírejte různé vůně - kokos, malina, mango, vanilka, pomeranč ... Opět připomínáme, že jsou vhodné i pro muže. 

Pokud děláte gelové nehty, pak se neobejdete bez čističe nehtů. Používá se pro odstranění gelu po vytvrzování v UV/LED lampě. Také jej využijete pro čistění štětců. 

V neposlední řadě dnes zmíníme i tekutý latex. Při lakování nehtů se vám někdy může stát, že přetáhnete a musíte pak pracně odlakovávat kůži okolo nehtů. Pokud se chcete vyhnout složitému odstraňování laku, který se vám dostane na kůžičku kolem nehtu vyzkoušejte tekutý latex. Před lakováním nehtů naneste do okolí nehtu tenkou vrstvu tekutého latexu. Ten uschne během 2-4 minut podle síly nanesené vrstvy. Pak můžete bez obav nehty nalakovat. Pokud s lakem přetáhnete, jednoduše poté lak sloupnete s latexem. Oceníte i pokud pracujete se zdobením - třeba s třpytkami. 

Vyzkoušejte naše - většinou - neviditelné, ale důležité pomocníky.