Na Silvestra se blýskněte

Chystáte se letos slavit Silvestra? Potom nezapomeňte, že právě na silvestrovské párty je skoro vše dovoleno. Čím více se budou vaše nehty blýskat a lesknout, tím více zaujmete. Pokud máte párty tématickou, vylaďte si i svoje nehty. A nezapomeňte ani na nožky - a to jak na nehty, tak i na depilaci.

Pokud patříte k těm, co Silvestr slavíte, pak se možná chystáte na nějaký večírek. Proto jsme pro vás připravili pár tipů pro vaše krásné ruce a nohy. Silvestr je letos v pondělí, takže ideálně už o víkendu začněte.

1. Depilace

- jistě se už těšíte, že si obléknete krásné šaty a možná nové lodičky - o víkendu se tedy zaměřte na péči o nohy a ruce. Jakou používáte depilaci na nohy? A depilujete si i ruce? Používáte spíše žiletku nebo vosk anebo cukrovou pastu? My vám nabízíme produkty Italwax, se kterými bude depilace něco, na co se budete těšit. 

Home-hair-removal-products-available-in-the-market ital-wax-depilacni-pasta

2. Pedikúra, manikúra a hydratace

- udělejte si pro sebe čas a upravte si nohy i ruce. Na pedikúru i manikúru, na ruce i nohy, u nás v Nehtíku najdete vše potřebné. Vaše paty musí být hladké, nehty krásně zastřižené a zapilované. Upravte i kůžičky okolo nehtů. Ruce i nehty pravidelně hydratujte - nyní v zimě používejte kvalitní krémy, třeba s bambuckým máslem. Nezapomeňte, že hydratovaná pokožka vypadá mladší. Proto mažte ruce i nohy pravidelně dvakrát denně - ráno a večer - na jaře se vám tato péče vrátí i s úroky. 

Nuzky_na_nehty_Credo_Solingen  saloos-bio-karite-bambucke-maslo

3. Nehty na nohách

- nejdříve upravte nehty na nohách - v opačném případě byste si totiž mohli svoje výtvory na rukách nějakým nevhodným pohybem pilníkem poškodit. Nehty na nohách můžete nechat úplně přírodní nebo nalakovat lakem na nehty nebo použít gel lak. Ten vydrží déle a neodírá se o boty. Aplikace je jednoduchá a rychlá. 

plisen-u-nohou-1 pece-o-nohy-klesticky

4. Nehty na rukách

- už jsme to jednou říkali - na Silvestra je skoro vše dovoleno - takže zdobte a modelujte, jak se vám zlíbí. Fakt - kdy jindy, než na novoroční party. Nakupte glitrové laky na nehty, třpytky, gel laky nebo barevné gely. A klidně to vše kombinujte. Přece nechcete do nového roku vstoupit nudná a fádní. Zkuste třeba i nové tvary nebo ozdoby, které si jinak netroufnete. Zkuste najít inspiraci v naší malé silvestrovské fotogalerii. 

Gelove_nehty_plesove_12 Gelove_nehty_plesove_2

 

5. do kabelky

- na silvestrovskou party si do kabelky nezapomeňte přibalit - malý pilníček (kdyby se ulomil nehet nebo kousek odštípl), antibakteriální gel (hodí se vždy), lak na nehty (kdyby se kousek laku odštípl a v neposlední řadě pomůže i na zatrženou punčochu!)

 

pexels-photo-1437913 

My všichni z Nehtíku vám všem přejeme parádní oslavu Silvestra a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody. Děkujeme za Vaši přízeň v roce letošním a v novém roce se těšíme opět na shledanou!