S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Jarní úklid

Jaro klepe na dveře! Otevíráme okna, větráme, pouštíme si první jarní paprsky do svých domovů, kanceláří, obchodů. S jarem přichází i každoroční jarní úklid. Proto je třeba se na něj pořádně připravit. My v Nehtíku jarní úklid totiž rozhodně nepodceňujeme.

 

1. Příprava na jarní úklid

Je třeba umýt okna, dveře a podlahy. Aby naše ruce netrpěly, dopřejme jim trochu komfortu a nenamáčejme je až do "varhánků". Pokud vám při práci vyloženě nevadí, je určitě dobré používat gumové rukavice. U nás je koupíte i ve větším balení. Budete je tak mít doma pro různé příležitosti vždy po ruce a pro ruce ...

Každému to není příjemné, ale vaše ruce to rozhodně ocení. A také pozor na nehty - špína "zažraná" do nehtů se potom špatně čistí. Navíc - pokud máte gelové nehty - pak nadměrné namáčení také škodí - hrozí, že se pod gel dostane voda a nehty se pak odchlipují a nedrží. 

feel-eco-ekologicka-drogerie

2. Vhodné čisticí prostředky

Hýčkejte sebe, ale i svoji domácnost. Nyní je to velmi snadné. Vyzkoušejte ekologické přípravky. U nás v Nehtíku koupíte celou řadu českých produktů Feel Eco. A když říkáme celou řadu, tak vězte, že je to pravda - nabízíme totiž jak prostředky na úklid, tak na praní prádla, na mytí nádobí a dokonce i k osobní hygieně. Výrobky z řady Feel Eco jsou:

- dermatologicky testovány

- jsou vyrobeny v zelené továrně

- jsou snadno biologicky rozložitelné

- nejsou testovány na zvířatech

To už jsou pádné důvody, co říkáte?! Na ta okna vyzkoušejte třeba Feel Eko čistič oken a skel. Na zbytek domácnosti postačí Feel Eco univerzální čistič 1l.

 

3. Po úklidu zasloužený odpočinek

Když je celá domácnost jako ze škatulky, zahoďte gumové rukavice a dopřejte si také trochu klidu. Ruce pořádně umyjte - více o správném mytí rukou zde v článku. Nehty vyčistěte kartáčkem a pokud třeba doma máte parafínovou vanu (pokud nemáte - zvažte její pořízení), připravte si parafínový zábal. Po uklízecím zápřahu to vaše ruce (s opatrností i nohy) opravdu ocení. A samozřejmě nezapomínejte hydratovat. Teď po zimě je kůže vysušená, úklidem ji ještě zhoršíte, takže ruce pořádně promastěte. Bambucké máslo je v tomto případě dobrá volba. Nabízíme vám třeba výrobky renomované značky Saloos

saloos-mix

4. upravte si nehty

Pokud při úklidu utrpěly trochu i vaše nehty, dopřejte jim trochu regenerace. Není-li třeba celková obnova, zapilujte je a upravte kůžičky. Velmi mírně poškozené gelové nehty můžete třeba jen přetřít vrstvou vrchního gelu, nechat vytvrdit a nehty jsou jako nové! 

Takže heslo pro první jarní den zní - čistá okna, čisté podlahy, čisté ruce i nehty!