S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Květiny pro ženy nejen k MDŽ

Říká se, že prý "ženu ani květinou neurazíš". My vás, ženy, rozhodně vůbec nechceme urážet - naopak, máme pro vás květiny v nejrůznějších podobách. Ty čerstvé, nebo třeba čokoládové, možná dostanete od svých mužů, kamarádů nebo kolegů z práce. My pro vás máme inspiraci na nejrůznější květinové nehty. A ty si můžete klidně pořídit sama. Vše potřebné u nás nakoupíte. 

Kytičky už umíme malovat od mala. Ve školce je malujeme maminkám k MDŽ nebo ke Dni matek. Kytičku umí namalovat asi každý - muže nevyjímaje. Květinové nehty jsou samozřejmě velmi oblíbené a je obrovská spousta možností, jak takové nehty pojmout. 

crayons-coloring-book-coloring-book-159579

Květinové nehty - Flower nail art a One stroke technika 

Malovat na nehty můžete třeba akvarelovými nebo akrylovými barvami. Gelový akvarel je o něco jednodušší pro začátečnice. Určitě doporučujeme podívat se nejdříve třeba na nějaká videa anebo se přihlásit do kurzu. Velmi zajímavá je také technika One stroke - čínská kresba jedním tahem. Potřebujete k tomu akrylové barvy, takže se obejdete bez UV/LED lampy. Celý fígl je v tom, že štětec namáčíte z jedné strany do jedné barvy, z druhé strany do druhé a stínujete si tak obrázek, který malujete. Na kytičky je to skvělá technika a není těžká. Pro malování jsou samozřejmě vhodnější delší nehty, neznamená to ale, že ani na kraťulkách nemůžete mít kytičku. Zkuste třeba zdobící laky na nehty s dlouhým štětečkem. 

Vodní nail art - Water marble

Už jste slyšeli o vodním nail artu? Je to poměrně jednoduchá technika, pomocí které vytvoříte na nehtech krásné a hlavně originální vzory. Stačí vám k tomu sklenička nebo miska s vodou a několik barevných laků na nehty. Takže opět žádná UV/LED lampa. Jen voda a laky na nehty. Do vody nakapete laky na nehty a pomerančovým dřívkem tvarujete vzor. Ideální je použít kontrastní barvy - tmavé a světlé. Lak na nehty se drží nahoře na hladině. Potom opatrně vložíte nehet do vody a necháte lak obtisknout na nehet. Můžete klidně vložit 4 prsty najednou a palec nechat na druhou várku. Vždy jen opatrně vyndávat a případně pomerančovým dřívkem odstranit přebytečný lak. Pokud jste se vzorem spokojeny, necháte zaschnout a pak už jen přetřete bezbarvým lakem na nehty. Vyzkoušejte!

3D zdobení na nehty 

Klasické samolepky a vodolepky snad ani nemusíme zmiňovat - těch jsou k dostání tisíce. I my je samozřejmě máme a rádi je nabízíme, protože je to jednoduché a rychlé řešení. Trochu vylepšené jsou ještě 3D ozdoby. Jsou plastické a rozhodně si jich každý všimne. Dají se použít pod lak na nehty, gel i akryl. Vybírejte z naší nabídky zdobení

Inspiraci na květinové nehty najdete samozřejmě v naší květinové fotogalerii. 

Milé ženy, užijte si svůj svátek v dobré náladě!