Květiny pro ženy nejen k MDŽ

Říká se, že prý "ženu ani květinou neurazíš". My vás, ženy, rozhodně vůbec nechceme urážet - naopak, máme pro vás květiny v nejrůznějších podobách. Ty čerstvé, nebo třeba čokoládové, možná dostanete od svých mužů, kamarádů nebo kolegů z práce. My pro vás máme inspiraci na nejrůznější květinové nehty. A ty si můžete klidně pořídit sama. Vše potřebné u nás nakoupíte. 

Kytičky už umíme malovat od mala. Ve školce je malujeme maminkám k MDŽ nebo ke Dni matek. Kytičku umí namalovat asi každý - muže nevyjímaje. Květinové nehty jsou samozřejmě velmi oblíbené a je obrovská spousta možností, jak takové nehty pojmout. 

crayons-coloring-book-coloring-book-159579

Květinové nehty - Flower nail art a One stroke technika 

Malovat na nehty můžete třeba akvarelovými nebo akrylovými barvami. Gelový akvarel je o něco jednodušší pro začátečnice. Určitě doporučujeme podívat se nejdříve třeba na nějaká videa anebo se přihlásit do kurzu. Velmi zajímavá je také technika One stroke - čínská kresba jedním tahem. Potřebujete k tomu akrylové barvy, takže se obejdete bez UV/LED lampy. Celý fígl je v tom, že štětec namáčíte z jedné strany do jedné barvy, z druhé strany do druhé a stínujete si tak obrázek, který malujete. Na kytičky je to skvělá technika a není těžká. Pro malování jsou samozřejmě vhodnější delší nehty, neznamená to ale, že ani na kraťulkách nemůžete mít kytičku. Zkuste třeba zdobící laky na nehty s dlouhým štětečkem. 

Vodní nail art - Water marble

Už jste slyšeli o vodním nail artu? Je to poměrně jednoduchá technika, pomocí které vytvoříte na nehtech krásné a hlavně originální vzory. Stačí vám k tomu sklenička nebo miska s vodou a několik barevných laků na nehty. Takže opět žádná UV/LED lampa. Jen voda a laky na nehty. Do vody nakapete laky na nehty a pomerančovým dřívkem tvarujete vzor. Ideální je použít kontrastní barvy - tmavé a světlé. Lak na nehty se drží nahoře na hladině. Potom opatrně vložíte nehet do vody a necháte lak obtisknout na nehet. Můžete klidně vložit 4 prsty najednou a palec nechat na druhou várku. Vždy jen opatrně vyndávat a případně pomerančovým dřívkem odstranit přebytečný lak. Pokud jste se vzorem spokojeny, necháte zaschnout a pak už jen přetřete bezbarvým lakem na nehty. Vyzkoušejte!

3D zdobení na nehty 

Klasické samolepky a vodolepky snad ani nemusíme zmiňovat - těch jsou k dostání tisíce. I my je samozřejmě máme a rádi je nabízíme, protože je to jednoduché a rychlé řešení. Trochu vylepšené jsou ještě 3D ozdoby. Jsou plastické a rozhodně si jich každý všimne. Dají se použít pod lak na nehty, gel i akryl. Vybírejte z naší nabídky zdobení

Inspiraci na květinové nehty najdete samozřejmě v naší květinové fotogalerii. 

Milé ženy, užijte si svůj svátek v dobré náladě! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení