V jednoduchosti je přece krása

Možná si řeknete, že je to trochu otřepaná fráze. Je to ale tak. Taky se říká, že méně je někdy více. A platí to i pro nehty. Nevěříte? 

 

Dnes bude řeč o jednoduchém a minimalistickém zdobení. Hodí se pro ty z vás, které nechtějí jen obyčejné barevné nehty. Pro ty, které chtějí vystoupit z davu, ale zůstat přitom při zemi. Možná je takové zdobení vhodné pro ženy, co pracují v kanceláři a nemohou anebo nechtějí si dovolit extravagantní nehty. Nebo pro ženy, které rády tak trochu provokují. Ale opravdu jen trochu. 

Na jednoduché zdobení nebudete potřebovat mnoho času. A to také někdy hraje roli. Navíc - jednoduché zdobení je levné. Takže když to shrneme - za málo peněz můžete mít v krátkém čase hodně muziky. 

Nail art pásky

Zdobící proužky jsou jednoduchým pomocníkem pro zdobení vašich nehtů. Stačí je nalepit, odstřihnout a přelakovat lakem na nehty nebo třeba vrchním UV gelem. Máme je v různých šířkách - úzké i širší. Také třeba glitrové. Pěkně se lesknout a odráží paprsky světla. 

jarní nehty podle harpers bazaar 2 Nehty_do_tanecnich_laky_na_nehty_12

 

Kamínky

Vyzkoušejte třeba jeden malý blýskavý kamínek na jeden nehet. Anebo několik. Není to nic extravagantního. Jen elegantní doplněk, který zaujme na první pohled. Nabízíme různé velikosti - pro minimalistický vzhled vašich nehtů volte spíše ty menší. Přelakujte lakem na nehty nebo naneste vrchní UV gel.

Gelove_nehty_plesove_14 Gelove_nehty_plesove_9

Jemné linky

Nechcete nalepovací proužky? Namalujte si je. Chce to tenký štětec a pevnou ruku. Tu u nás nepořídíte, tenký štětec ale rozhodně ano. Zkuste třeba tento. Má krásnou růžovou rukojeť, která vám padne do ruky a štětec jako stvořený pro opravdu tenké linky. 

jarí nehty podle harpers bazaar 3 jarní nehty 18

Glitry

Lehký glitrový prach můžeme také zařadit do minimalistických nehtů. Pokud se samozřejmě použijí s mírou a vkusem. Použití je opět velmi snadné. Naneste na vrstvu laku na nehty anebo gelu a zafixujte. V případě vrchního gelu je samozřejmě třeba vytvrdit v UV/LED lampě.  

Vrchní gely vybírejte s výpotkem nebo bezvýpotkové - co vám vyhovuje lépe. Důležité je jakékoli ozdoby dobře zafixovat. 

jarní nehty podle harpers bazaar 1 Nehty_do_tanecnich_laky_na_nehty_10

 

Zaujaly vás jednoduše zdobené nehty? Podívejte se pro inspiraci také do naší fotogalerie