Sugardust powder nails – cukrové nehty

Tento cukrový vzhled nehtu je jednou z novinek pro letošní léto a působí na nehtech opravdu fantasticky.

Cukrové nehty

Tvoří se za pomocí speciálního třpytivého akrylového pudru, kterým se nehty poprašuji na vámi zvolenou barvu podkladu. Také se velice často používá drcené sklo, které na první pohled působí totožně jako krystalky cukru. Akrylový prach nebo sklo je možné zakoupit v nepřeberném množství barev a odstínů. Tato technika se dá použít jak na přírodní nehty, tak na nehty gelové či akrylové nebo pouze do laku.

Materiálů, které se dají na tuto techniku použít je však více druhů a je jen na vás, které zvolíte. Některé z nich můžete nakoupit zde:

nailee-glitry-na-nehtydrcene-sklonailee-drcene-musle

Jak na cukrové nehty?

Po klasické modeláži nehtu, kdy je nehet zcela připraven na zdobení, nasypeme na výpotek námi zvolený cukrový prach. Prach se pak mírně pomocí prstu jakoby do nehtu zatlačí, aby vznikl krásný cukrový vzhled.

Pudr pak svépomocí, a také pomocí zvoleného odstínu pod ním, hází nepřeberné množství úžasných odlesků. Tato technika se dá samozřejmě aplikovat i ve zcela matné verzi bez odlesků. Dá se aplikovat jak na všechny nehty, tak jen na některé z nich. Každopádně tato volba pro vaše nehty rozhodně nezůstane bez obdivu a například na léto se skvěle hodí. Stejně tak je to ale i skvělá volba na slavnostní příležitosti jako jsou například svatby, které doprovází snad každé teplé období v roce a vy si tak snad můžete svoje gelové nehty sladit s vybranou barvou nevěsty a být na tento den dokonale vyladěná.

Cukrové nehty

Postup nanášení

    1. Nejprve postupujeme naprosto stejně jako u běžné modelace akrylových nebo gelových nehtů.
    2. Ve fázi zdobení již hotových nehtů naneseme na nehet ve větší vrstvě glitry nebo drcené sklo a přetřeme vrchním gelem nebo lakem
    3. Po té lehce prach prsty zatlačíme do nehtu tak aby vzniknul cukrový vzhled
    4. Následně necháme zapéct v lampě
    5. Postupy se mohou lišit, je důležité jaký typ modelace si zvolíte vy.

Veškeré přesné postupy na modelaci nehtů najdete v našich článcích na Nehtík.cz

Odstranění

Cukrový prach můžeme odstranit klasickým pilováním anebo bruskou.

Cukrové nehty