Vánoční dárky pro všechny

Jak vybrat dárek pro maminku, kamarádku, tatínka i babičku?

Podzim se pomalu přelévá do zimy a na pořad dne se postupně dostávají vánoční dárky. Jejich vybírání a shánění je každoročně provázeno předvánočním shonem. Tomu se letos vzhledem k současné situaci nejspíše vyhneme, ale o to více si vybírání dárků můžeme zpříjemnit. Hezké a kvalitní dárky se dají vybírat i z tepla domova, například za deštivého večera, z pohodlí gauče a s hrnečkem svařáku.

Relax a péče pro maminku a babičku

Parafínové zábaly jsou jako stvořené pro klidné zimní večery v pohodlí domova. Můžete tak maminku nebo babičku potěšit parafínovou vanou, která se používá nejen ke zjemnění a zvláčnění pokožky, ale také pomáhá při artróze a revmatismu. Parafínová lázeň může být také příjemnou součástí vašeho dámského zimního zkrášlovacího večera.

Maminku pak může potěšit i například depilační sada nebo třeba laky na nehty, které už přes rok hodně vyčerpala a potřebovala by je doplnit.

Babičky zase často využijí skleněné škrabky na paty, které pomáhají odstranit ztvrdlou kůži na patách, která seniory často trápí.

Čím podarovat kamarádku?

Vymýšlíte dárek pro blízkou kamarádku? Říká se, že kosmetických pomůcek není nikdy dost a vždy se najde nějaká, kterou ještě nemáte a zaručeně ji potřebujete.

U nás si můžete pro kamarádku vybrat ze široké řady laků na nehty. Ať už si vaše kamarádka lakuje své nehty klasickým lakem, nebo používá laky do UV lampy, u nás si pro ni určitě vyberete. Laky můžete doplnit o různé samolepky, které nehtům dodají živost.

Úprava nehtů se málokdy obejde bez pilníku. K lakům a samolepkám tak kamarádce můžete vybrat skleněný pilník v její oblíbené barvě.

Hezké nehty i pro pány

Úprava nehtů a péče o ně už dávno není jenom doménou žen. Řada mužů o své nehty pečuje, ať už pravidelným zastřihováním nebo pilováním.

I tatínka nebo přítele tak můžete potěšit manikúrní sadou nebo skleněným pilníkem. A pak záleží, jestli obdarováváte muže, který věnuje péči o nehty trochu více času, nebo muže, který si bohatě vystačí se stylovou malou cestovní sadou v koženém pouzdře.

Nevíte, co druhému vybrat?

Výběr je opravdu pestrý. I proto se někdy může stát, že třeba víte, že maminku by potěšila manikúrní sada, ale nejste si jisti, jestli by raději manikúrní sadu na P-shine nebo klasický manikúrní set.

Pokud si nevíte rady, můžete dát vaším blízkým možnost, aby si konkrétní produkt vybrali podle svého vkusu. Podarujte je poukazem do našeho e-shopu a konečný výběr nechte na nich.

Voňavá kosmetika nejen pro milovníky ovoce

Naše blízké často potěší i komplexní řady kosmetiky, kde je obsaženo vše z nějaké konkrétní oblasti. Například sprchový gel a tělové mléko na následnou péči po sprše, doplněnou krémem na ruce a nehty pro správnou výživu. Takové u nás máme například s výtažky z hroznového vína nebo z meruňky. Někomu ale může více vonět levandule nebo třeba černý rybíz. Jediné co potřebujete, je znát vkus blízkého, komu dárek na míru vybíráte.

Dárky si u nás můžete vyzvednout i osobně

Dárky, které si u nás pro své blízké objednáte, si můžete vyzvednout i osobně, a to na naší prodejně v Praze v Tusarově ulici. Tam vám také rádi poradíme s dalším výběrem, pokud byste si nebyli jisti a potřebovali jste se poradit. Pokud to spěchá, zavolejte nám. V rámci otevírací doby jsme vám k dispozici i na telefonu a dárky vám rádi pomůžeme vybrat.

Pokud to k nám máte daleko, nic se neděje. Zboží vám rádi zašleme poštou, doručovací společností nebo vám jej pošleme do Zásilkovny, kde na vás několik dnů počká.