S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Napište letos Ježíškovi včas!

I když to venku letos tak možná nevypadá, do Vánoc zbývá už jen pár týdnů. My v Nehtíku už na Vánoce myslíme a včas vám chceme připomenout, že Ježíškovi je třeba napsat včas. Co jsme se tak od vás zákaznic dozvěděli, tak rády vybíráte některé vybavení právě jako vánoční dárek. Co že to potřebujete letos?

 

Vánoce_dárky

 

Pojďme si to říct na rovinu. Když už dárek k Vánocům, tak ať je pořádný a máte z něj radost i vy i ten, kdo vám jej pořídí. My jsme si pro vás připravili Tipy na dárky, které určitě sledujte. Právě na základě vašich zkušeností tam přidáváme tipy na letošní Vánoce. Vybírejte pro sebe nebo pro své blízké. Víte, co jsou letošní vánoční nehtíkové hity?

 
1. Parafínová vana

vanauprava

Mít doma parafínovou vanu je super - můžete si v ní parafín kdykoli rozehřát a dopřát si relax v podobě parafínového zábalu na ruce, případně i na nohy - i když tam opatrně - jen namočit - nestoupat! Zejména na podzim a v zimě je třeba pokožku hydratovat a parafínový zábal vám ruce prohřeje a ještě krásně zvláční. Parafínovou vanu koupíte i se základním vybavením a základním parafínem. Doporučujeme ale rovnou dokoupit další 3 ks parafínu, abyste měli vše připraveno a třeba hned na Boží hod si zábal mohli vyzkoušet. Jako dárek ocení jistě i vaše maminka nebo babička, sestra nebo švagrová.

2. Sada na p.shine

pshine-nehty-02p-shine-zelenápshine_růžová

 

Pro ty šťastnější, které mají krásné přírodní nehty se hodí jako dárek sada na p.shine. S touto sadou dopřejete nehtům péči jako v salonu, ovšem z pohodlí vašeho domova. V našem článku najdete návod na použití a vůbec se není čeho bát. Nehty jsou krásně vyleštěné a hlavně je nezatěžujete žádnou chemií. Sadu p.shine ocení i váš manžel nebo partner, protože i muži si jednou za čas přece mohou dopřát manikúru a vyleštěné nehty. Někteří z nich by těžko šli do salonu, protože by se třeba styděli, ale doma se jistě od vás nechají rozmazlovat. 

3. Sada Rocklac

 

 Začínáte s nehtařinou? Přejte si k Vánocům sadu Rocklac. Gel laky Rocklac výborně drží, dají se používat jak na přírodní, tak na gelové nehty a jsou k dispozici v mnoha krásných odstínech. Do sady si stačí vybrat ty pravé pro vás. A hlavně - sada obsahuje i duální UV/LED lampu a další vybavení. S tímhle si už vystačíte. 

 sada Rocklac

4. Bruska nebo UV/LED lampa

 

10-25jpg-3832-300x172

 

Pokud se modeláži nehtů věnujete profesionálně, oboje je nutností. Nehtařky amatérky asi všechny mají UV/LED lampu, ale ne všechny mají a potřebují brusku. Samy ale víte, jaká je práce obrousit gel nebo - co hůře - akryl. Bruska je proto jeden z nejzajímavějších tipů na Vánoce, protože je to sice větší investice, ušetří vám ale spoustu času a práce. Složit se vám na ni může třeba celá rodina anebo kámošky, kterým děláte nehty.

Stejné platí i pro novou lampu - jednou za čas to chce inovovat - nová lampa = více času. Pokud bojujete se starou UV lampou, přemýšlejte o LED lampě - vytvrzuje mnohem rychleji. Máme je i v opravdu pěkných designech. 

 

5. Přírodní kosmetika

 

Bezva tip na vánoční dárek pro kamarádku - veganské laky na nehty benecos nebo česká přírodní kosmetika Saloos. Psali jsme o nich nedávno. Vybírejte v kategorii Laky na nehty a Kosmetika - máme tam velkou spoustu novinek. 

Saloos Rakytnik koupelovy olejlak-na-nehty-benecos-oh-lala 

 

 

Sledujte pečlivě i naše akce - některé zboží se může objevit s pěknou slevou nebo třeba dopravou zdarma.

Připravenému štěstí přeje - nečekejte na prosinec. Napsat Ježíškovi včas se vždycky vyplatí. 

A pokud si nejste jisti co by udělalo největší radost, vyberte dárkový poukaz!

darkovy-poukaz-pismo-candara-m