S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Benecos má rád přírodu, zvířata a hlavně vás

Vybíravost není vždy zhýčkanost. Zejména, pokud byste chtěli hýčkat své ruce, nehty, nohy a tělo opravdu přírodními přípravky. Pak si vybírejte! Nabízíme totiž i takové výrobky, co jsou certifikovány jako veganské - neobsahují žádné živočičné prvky a nejsou testovány na zvířatech. A co víc? V Nehtíku jsou pro vás za velmi příznivou cenu.

 

Veganské laky z bio bylin benecos

 

Už jste slyšeli o veganských kosmetických produktech? Možná jste se je báli vyzkoušet nebo vás neoslovila nabídka anebo to vše vypadalo nějak moc "zdravě" a bylo to nepřiměřeně drahé. Výrobky německé firmy benecos jsou přírodní, mají příslušnou certifikaci a jsou cenově dostupné. Pokud jste vegan a/nebo vám záleží na tom, abyste nejen používali kvalitní kosmetiku, ale i podporovali firmy, které netestují své produkty na živých zvířatech, zkuste výrobky firmy benecos

benecos-logo

Vaše přírodní nehty zajásají, pokud je budete hýčkat veganskou kosmetikou. Možná nechcete žádné gelové nebo jiné "umělé" nehty, ale chcete mít vždy upravené ruce a nehty. Pak si určitě vyberete z nabídky laků na nehty veganské značky benecos. Na poslední horké dny jednoznačna doporučujeme benecos hot summer nebo benecos oh la la v červených odstínech anebo krásný broskvový benecos peach sorbet či růžovku benecos pink forever. Tyto laky jsou obohaceny výživným avokádovým olejem a biotinem (vitamínem H) a 90% složek pochází z přírodních obnovitelných zdrojů.

lak-na-nehty-benecos-oh-lala

 

8-FREE je super!

Barvy laků na nehty benecos jsou 8-FREE, což znamená, že neobsahují

1) formaldehyd,

2) toluen,

3) kalafunu

4) kafr,

5) ftaláty,

6) parabeny,

7) silikony

8) organohalogenové sloučeniny

 
1 ml = 1 Kč

K veganským lakům na nehty nezapomeňte koupit veganský bezacetonový odlakovač benecos. Obsahuje výživné citronové a pomerančové oleje a 125 ml balení v Nehtíku seženete za 125,- Kč. K odlakovači můžete také zakoupit 100 % bavlněné odličovací tamponky Cotoneve (80 ks).

Hydratujte opálené ruce pravou alpskou vodou a 7 bylinami

Po létě je dobré opálené ruce pořádně hydratovat. Pořiďte si veganský krém na ruce pro citlivou pokožku s mandlovým olejem benecos. Krém na ruce je veganský, certifikovaný a obsahuje Benecos Biomix ze sedmi vybraných rostlinných výtažků z certifikovaného ekologického zemědělství spojených s přírodní alpskou pramenitou vodou. Nabízí přirozenou péči o jemné ruce s nízkým obsahem přírodních parfémů s alergenem. Těch 7 rostlinných výtažků je z měsíčku lékařského, růže šípkové, bezu černého, třezalky tečkované, lípy malolisté, kopřivy dvoudomé a lopuchu většího. A nebojte se ho použít klidně i na nohy.

V nabídce produktů benecos můžete vybrat i benecos osvěžující mátový balzám na rty.

benecos-natural-lip-balm-2

Je pro vás důležité naše životní prostředí? Záleží vám na zvířatech? Chcete pro sebe a své blízké přírodní kosmetiku? Výrobky benecos neobsahují parafíny, parabeny, silikony, PEG (sloučeniny polyethylenglykolu), syntetické barvy a vonné látky. Blíží se začátek školního roku, a tak nás napadá, že pro vaši dospívající dceru byl třeba takový veganský lak na nehty, byl pěkným dárkem. Co říkáte?

 benecos-laky-na-nehty

 

 úvodní foto: www.pexels.com