S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

LED gely a LED lampa

K vytvoření krásných gelových nehtů používá většina nehtových designérek jednofázové nebo třífázové UV gely. Nicméně i trh nehtové kosmetiky se neustále posouvá kupředu, proto není divu, že můžete zakoupit i LED gely, které se vytvrzují v LED lampě. Počáteční vyšší pořizovací cena LED lampy vám v konečném výsledku ušetří nejen čas, ale i peníze. LED gel se vytvrzuje v LED lampě 30 – 90 sekund, což je oproti UV lampě opravdu podstatný rozdíl. Navíc jsou LED gely vhodné i na zpevnění přírodních nehtů, protože obsahují minimální množství kyselin. 

 Proč investovat do LED lampy?

led lampaupravená

Lampa totiž nemá klasické zářivky, ale LED diody, které se nemusí vyměňovat. Diody mají životnost několik let, tudíž se Vám počáteční investice brzy vrátí. Navíc vytvrzování v LED lampě trvá 30,60 nebo 90 sekund.

Čas, který vám tato lampa ušetří, můžete využít na další zákaznici nebo si udělat čas sama na sebe.  

Tato lampa má neomezenou životnost. V naší nabídce naleznete na vytvrzování LED gelů, lampu s výkonem 12 W, která má časový spínač 30, 60, 90 sekund a režim trvalého svícení. 

 

 LED STARTING GEL

ledstartinggelupravený

Podkladový LED GEL je  řidší konzistence, čiré barvy. Nanášíme jej jako první vrstvu v třífázovém systému.

 

LED STRONG GEL

ledstronggelupravený

Modelovací samonivelizační LED gel, kterým tvoříme C oblouk. V kelímku je jemně růžové barvy, ale na nehtu zprůhlední. Nanášíme jej jako druhou vrstvu.

 

LED CAMOUFLAGE GEL

ledcamouflageupravený

Tento gel slouží k zakrytí nedostatků nehtového lůžka. Vytvoří krásnou přirozenou barvu. Nanáší se také jako druhá vrstva místo STRONG LED GELU. 

 

LED SNOW GEL

ledsnowgelupravený

Extrémně bílý LED gel, který je určen na francouzskou manikúru. Doporučujeme jej použít na modelovací LED STRONG GEL či na CAMOUFLAGE LED GEL. 

 

LED ENDING GEL

ledendinggelupravený

Vrchní gel s vysokým leskem. Je průhledný a používá se jako závěrečná fáze z třífázového systému.

 

ENII ULTRA STRONG FIBER

ultra strong fiber upravený

 Jedná se o nejnovější generaci gelu se sílou akrylu. Navíc tento gel lze vytvrdit jak v UV tak i LED lampě. V UV lampě se vytvrzuje 2 minuty, v LED lampě 30 sekund. 

Ultra strong fiber je jednofázový průhledný gel, středně husté konzistence. Je vhodný i pro začínající nehtařky. Speciální složení zajišťuje dokonalou přilnavost a zabraňuje odlupování a praskání gelu. 

Tento gel je velmi vhodný na opravu zlomeného nehtu a doplnění odrostlých nehtů. Gel obsahuje sklolaminát, který zabraňuje pálení v lampě při vytvrzování.

Pro nehtové designérky je práce s LED gely revoluce v nehtové modeláži, neboť velmi šetří čas, jak klientkám, tak i nehtařkám.