S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Nové UV gely Nailee

Vyzkoušely jste už nové UV gely od značky Nailee? V našem eshopu můžete nyní najít novou řadu gelů značky Nailee. Nejen, že se jedná o gely s výbornou přilnavostí a střední hustotou, která je ideální na modeláž nehtů na šablony, ale také jsou to gely, které neobsahují kyseliny. Gely značky Nailee jsou šetrné k vašim nehtům. Tudíž nehty po odstranění gelu nejsou slabé a lámavé jako po použití většiny klasických gelů. Navíc gely mají elegantní obal, který se bude krásně vyjímat na stole každé manikérky. Nyní máte možnost zakoupit od této značky: Nailee modelovací UV gel cover 15g, Nailee modelovací UV gel clear 15g, Nailee modelovací UV gel pink 15g, Nailee UV gel Sugar Effect 10g nebo Nailee Top shine Gel 15g.

A dobrá zpráva pro ty, které mají rády barevné gely. V brzké době bude nabídka UV gelů Nailee rozšířena o barevné gely s vysokou pigmentací, které jsou stálobarevné a odolné vůči UV záření.

Pojďme si představit jednotlivé UV gely, které máte možnost nově zakoupit v naše eshopu.

 

Nailee modelovací UV gel cover 15g

UV gel cover je kamuflážní gel, na nehtu v přirozené barvě, přitom dokonale zakrývá nedokonalosti na nehtu a nehty opticky prodlužuje. Velmi dobře se vyrovnává na ploše nehtu. Lze bez problémů kombinovat s jinými gely. Neobsahuje kyseliny, které oslabují nehty a způsobují jejich následné lámání a třepení.

Nailee modelovací UV gel clear 15g

UV gel clear je čirý gel, který se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí k nehtové ploténce. Je vhodný k modelaci na šablony i na tipy. Poskytuje vysoký pracovní komfort. Může se bez problémů vkládat ozdoby i kombinovat s jinými gely nebo akryly. Vrchní vrstva po setření výpotku nevyžaduje aplikaci dalšího lesku. Neobsahuje kyseliny, které oslabují nehty a způsobují jejich následné lámání a třepení.

Nailee modelovací UV gel pink 15g

UV gel pink je růžový gel, na nehtu průhledný, který se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí k nehtové ploténce. Je vhodný k modelaci na šablony i na tipy. Poskytuje vysoký pracovní komfort. Může se do něj bez problémů vkládat ozdoby i kombinovat s jinými gely nebo akryly. Velmi dobře přilne u kůžičky. Neobsahuje kyseliny, které oslabují nehty a způsobují jejich následné lámání a třepení.

 

Nailee UV gel Sugar Effect 10g

UV gel Sugar Effect je perfektně bílý gel na zdobení, který ve spojení s barevným akrylem nebo jemnými glitry vytvoří pocukrovaný efekt. Vaše nehty budou nepřehlédnutelné s tímto efektním zdobením. Gel garantuje neopakovatelný 3D efekt a zároveň poskytuje vysoký pracovní komfort. S gelem lze vytvářet složité tvary i nejjemnější detaily s velkou přesností.

Profesionální vrchní gel do UV lampy. Nanáší se na vymodelované nehty jako poslední/vrchní vrstva pro zvýšení lesku. Tento vrchní UV gel je řídký a snadno se roztírá díky aplikátoru ve formě štětečku. Stačí jedna slabá vrstva na závěr celé nehtové modeláže, která zajistí vašim nehtům oslňující lesk. Elegantní černá matná lahvička. Při práci a opakovaném namáčení štětečku je lahvička položená na stole stabilní a zároveň se dá i dobře držet v dlani.