Nehtové výživy Four seasons

Jistě jste si všimli, že Cedro je jedna ze značek, kterou najdete v našem internetovém obchodě. Jedná se o českou značku, která je na trhu od roku 1991. Cedro sole s.r.o. je rodinná firma, která zpočátku začínala s prodejem drogérie, kosmetiky, barev a papíru. Nejznámějšími produkty této značky je dekorativní a nehtová kosmetika „FOUR SEASONS“, která je vyráběna na míru dle přání a požadavků Cedra ve Španělsku.

Four seasons je ucelená řada přípravku určených k péči o nehty. Produkty dodávají nehtům potřebnou sílu a výživu za velice přijatelnou cenu. Proto jsme se rozhodli Vás seznámit s jednotlivými produkty řady Fours seasons.

 Fours seasons

Zpevňovač nehtů

Gelový lak obsahující komplex látek (vitamín E, keratin, tea tree oil a jiné) posiluje strukturu měkkých nehtů a podporuje jejich růst. Vitamín E chrání nehty před poškozením. Obsažený keratin, který je základní složkou nehtů, hydratuje, vyživuje a zjemňuje nehtovou ploténku.Tea tree oil působí protizánětlivě i antimykoticky a snižuje lámavost nehtů. Navíc tento ochranný zpevňující lak můžete použít i jako lak podkladový. Pravidelným používání Zpevňovače nehtů docílíte pevných a silných nehtů

Vápník pro nehty

Je speciální výživný gelový lak obsahující vitamín B5 a soli vápníku. Lak doporučujeme pro léčbu křehkých a lámajících se nehtů. Po nalakování se částečně vpije do nehtu. Na nehtu zůstane slabá vrstva, na kterou bez odlakování dvakrát týdně Vápník pro nehty vrstvíme. Po 14 dnech odlakujeme a postup opakujeme. Tento lak můžete používat také jako podkladový. V některých případech může způsobit lehké zažloutnutí nehtů.

Lak proti okusování nehtů

Lak obsahující extrakt z pomerančové kůry odrazuje svojí hořkostí od okusování nehtů a nehtové kůžičky. Je určen pro ženy i muže a má dlouhotrvající účinky. Při pravidelném používání posílí strukturu nehtů a zajistí jejich normální růst. Obsahuje UV stabilizátor.

Regenerátor nehtů

Regenerátor nehtů obsahuje látky dodávající vašim nehtům potřebnou výživu a hydrataci, které předcházejí třepení. Lak navíc vyrovná drobné nerovnosti nehtů. Obsaženy UV stabilizátor zaručí, že nalakované nehty nebudou žloutnout a měnit barevný odstín. Rovněž můžete použít Regenerátor nehtů jako podkladový lak.

Posilovač nehtů

Nový posilující lak na nehty ocení ti, kteří mají vysušené, dehydratované a poškozené nehty. Přírodní proteiny (kukuřičný, sójový, pšeničný) a kyselina citrónová spolu s panthenolem posilují slabé nehty, navrací jim ztracenou hydrataci a zvyšují jejich odolnost. Posilovač nehtů dozajisté ocení nehty namáhané saponáty, čisticími prostředky, chemikáliemi a mechanickým vlivům. Na nehet se nanáší samostatně.

Four seasons2

Nehtový olej

Nehtový olej příznivě ovlivňuje růst nehtů, hydrataci, regeneraci a díky rozmarýnu má i dezinfekční schopnost. Složení obsahující pšeničný protein, slunečnicový olej, olej z kukuřičných klíčků, rozmarýnu či růže morušové zaručí zjemnění a hydrataci vašich nehtů i nehtové kůžičky. Vhodný přípravek také na ošetření po nehtové modeláži.

Nehtová oprava s hedvábím

Tato nehtová výživa je určena pro křehké, slabé a nerovné nehty. Obsažená hedvábná vlákna „dostaví a zalepí“ poškozený, naprasklý či jinak deformovaný nehet a vytvoří ochranu tak, že vyplní praskliny, rýhy a jiné vady nehtů. Výsledkem bude silnější, pevnější a dokonale hladký nehet. Obsažená hedvábná vlákna jsou na nehtu okem viditelná, proto doporučujeme použít jako podkladový lak pod lak barevný anebo jej následně přelakovat např. Regenerátorem nehtů.

Zpevňovač nehtů s diamantovým prachem

Luxusní ochranný zpevňující gelový lak s diamantovým prachem, který poskytne Vašim nehtům vysoký lesk, zpevnění, hydrataci, podpoří tvorbu kolagenu a má rovněž protizánětlivé účinky. Přípravek je obohacený o vápník, výtažek z mořských řas a diamantový prach, který vytváří efekt duhového třpytu na nehtech. Lze použít samostatně nebo jako podkladový lak. Při pravidelném používání docílíte pevných a silných nehtů.

Vápník s teflonem a bělícím efektem

Nehtová výživa s teflonem a bělícím efektem obsahuje vápník důležitý pro léčení poškozených nehtů a podporu jejich růstu. Křemík má zároveň vyrovnávací efekt. Další obsažené látky vybělují nehet. Doporučujeme pro poškozené, křehké a zažloutlé nehty. Lze použít jako třpytivý bílý lak na nehty.

Nehtová kůra s ženšenem

Třpytivá nehtová kůra s ženšenem obsahuje křemík pro posílení, zpevnění a vyrovnání rýhovaných nehtů, dále vápník zvyšující odolnost křehkých nehtů, slunečnicový olej zvláčňující nehty a výtažek z ženšenu, který nehty vyživuje a regeneruje. Doporučujeme pro celkové ozdravení nehtů nebo jako lak na nehty se třpytem.

Multi lak 2 v 1

Univerzální lak s křemíkem a vitamínem E, který slouží jako ochranná podkladová i krycí vrstva. Komplex obsažených látek vyrovnává nerovnosti, posiluje nehty a podporuje jejich růst. Nehty jsou pak pevné a pružné. Vitamín E chrání nehty před UV zářením a regeneruje nehty. Při aplikaci na nalakované barevné nehty vytváří vysoce lesklou a pevnou vrstvu chránící barevný lak.

Four seasons3

Vybělovač nehtů

Rychleschnoucí speciální lak, který ihned projasní nehty a odstraňuje nežádoucí zažloutnutí nehtů, které je způsobeno kouřením, používáním tmavých laků na nehty apod. Při pravidelném používání nehty posiluje. Vybělovač nehtů lze použít jako podlak i nadlak.jeho fluorescenční disco efekt rozzáří nehty pod UV světlem. V soláriu chrání nehty před UV zářením.

Zpevňovač nehtů matný

Posiluje strukturu měkkých nehtů, podporuje jejich růst a zároveň je chrání před poškozením. Keratin, který je základní složkou nehtů, hydratuje, vyživuje a zjemňuje nehtovou ploténku. Tea tree oil působí protizánětlivě, antisepticky a snižuje lámavost nehtů. Přípravek je určen zejména pro muže, pracovníky ve zdravotnictví a pohostinství, neboť díky výslednému sametově matnému efektu není na nehtech nápadný, ale přesto je účinný. Lze jej použít jako podlak či nadlak nebo na nalakované nehty jako top s výsledným matným efektem.

Dvoufázový výživný olej

Luxusní dvoufázový olej je tvořen dvěma složkami. Horní fáze obsahuje formuli s vitamínem E, která regeneruje nehty a má antioxidační a antiaging efekt. Spodní fáze je tvořena glycerinem s hedvábnými proteiny, které mají výrazné hydratační účinky. Obsažené hedvábí dodává nehtům pružnost a vláčnost. Nehtový olej je příjemně parfemovaný. Doporučujeme aplikovat před spaním. Naneseme jej na nehty a nehtovou kůžičku, lehce vmasírujeme a necháme působit přes noc.

Gel s vápníkem

Hypoalergenní vyrovnávací Gel s vápníkem obsahuje látky, které mají schopnost vyrovnat veškeré nerovnosti nehtů, šetrně nehty vyhladí a poskytne jim ochrannou vrstvu. Zvyšuje odolnost nehtů, zachovává přirozenou hladinu vlhkosti nehtů a podporuje jejich růst. Používá se jako podkladový lak. Obsahuje UV stabilizátor.

Změkčovač kůžiček nehtů

Změkčovač Four seasons je zvláčňující gelová emulze, která se používá ke změkčení kůžiček nehtů, ale i pro jejich výživu. Obsažené látky zabraňují dehydrataci, nadměrnému odmaštění a štěpení nehtové kůžičky. Gel se nanáší na kůžičku, nechá se krátce působit a poté se kůžička lehce zatlačí a neodstřihává se. Na závěr doporučujeme ošetřit nehtovou kůžičku ošetřit Nehtovým olejem. Při používání Změkčovače kůžička dorůstá pomaleji.

Vytvrzovač laku

Naneste na nehty dvě vrstvy barevného laku a nechte asi 2 minuty zaschnout. Pak použijte Vytvrzovač laků Four seasons, který vše dosuší, zvýší lesk a trvanlivost laku. V případě potřeby je možné nehty kdykoliv opětovně přelakovat.