Gelové nehty trendy 2017

Trendy ve zdobení gelových nehtů 2016/2017

Letošní trendy ve zdobení gelových nehtů jsou založeny především na kreativitě, a jak se říká, kreativitě se meze nekladou. Zde si ty nejoblíbenější z nich představíme. Na své si přijdou jak něžné duše, tak milovnice extravagance. Stejně jako minulý se i ten letošní rok nail artu, bude vyznačovat jak pestrými barvami, metalickými vzory nebo ombre efekty či pestrým melírováním, tak i přírodním vzhledem nehtů v pastelových a okrových a nude barvách jako je zdobení ve stylu baby boomer.

Gelové nehty trendy 2017 proužky

Letos budou v kurzu zdobení roztomilá a jednoduchá, tedy vzory jako proužky, puntíky a sladké bonbónové zdobení na pudrově růžových a okrových podkladech. Pastelově tyrkysové barvy budou dobře doplňovat letos velice moderní růžovou.

Mezi číslo jedna letos jistě patří hlavně metalické zdobení a zrcadlové efekty nebo matné bordo a vínové či červené barvy na kratších délkách.

Gelové nehty trendy 2017 - Jednoduché vzory na pastelových podkladech

Mezi velice trendy zdobení tohoto roku patří umístění jednoduchých vzorů na pastelové podklady - je to inspirace od předních nehtových umělců. Například jednoduchý puntík ve výrazné barvě jako je červená na pastelově růžovém podkladu (podle předlohy nehtové umělkyně Jin Soo Choi) nebo proužek přes celou délku nehtu - to je letos prostě hitem. Umístění tohoto vzoru může být jak na všech nehtech, nebo pouze na některých z nich.  V barvách se také můžete nechat inspirovat  90.léty, které jsou letos velice módní a takzvaně se vracejí zpět.

TIP: Jemnými puntíky můžete i lehce dozdobit přirozený vzhled vašich nehtů a to pokud se vám okrové a pastelově růžové barvy přírodních nehtů zdají poněkud nudné.

Jednou z módních kombinací je také jemný proužek přes celou délku nehtu na okrovém podkladu. Pro zvýraznění můžete například střídat bílou a černou barvu proužku. Dalším typem, který letos takzvaně pofrčí, je nehet orámovaný tak, že jeho vzhled působí jako by byl zasazený v rámečku.

TIP: Pro podobné zdobení můžete využít obloukové šablony.