Duha na špičkách prstů

Jaké barvy na nehty letí v roce 2020?

Možná se vaše plány na tento rok zastavily, ale nejlepší a nejbarevnější sezóna nečekala. Léto je tady. Nečekejte s ostatními, až se život opět rozjede. Buďte první a zmáčkněte tlačítko start novými trendy nehty. Popíšeme vám 5 nejlepších barev léta 2020. Jste připraveny?

Máte náladu prosvětlit dny žlutou? Na co ukážete, to zasvítí. Barvy tohoto léta pokrývají všechny základní barvy od neonových, přes pastelové až k jemnějším barvám. Nejste si pořád jistá, jakou barvou začít? Jedním slovem “příroda”. A teď si říkáte, co to přesně znamená? Nechte nás hádat, máte asi 20 laků na nehty, několik “na někdy”, několik, které nosíte pořád a když říkáme, že dobrým začátkem pro toto léto je barva přírody, nevíte, kde začít. Pojďme se podívat na barvy a ulehčit Vám výběr.

Máte zelenou

Zelená je barvou listů a stromů a všech zázraků přírody. Na nehtik.cz najdete například matný lak Jordana. Kolekce laků Jordana je jako zalitá měsíčním svitem. Okouzlující perleťové odstíny zanechávají matný dlouhotrvající vzhled. Tato barva je nenásilná, jemná a slušící i k dalším barvám, jako je šedá, bílá, ale i červená. Červená? Zelená a červená jsou barvy, které nepřehlédnete. Jsou kontrastní, leží v barevném kruhu naproti sobě, a proto přitahují pozornost. Ovšem všeho s mírou, doporučujeme červenou použít jen jako doplňkovou barvu. 

Stejně tak kontrastní je i zelená a oranžová. I zde platí stejné pravidlo, všeho s mírou. Pokud oranžovou použijete jako doplňkovou, oči již nebudou strhovány dekoltem, ale tato kombinace barev, strhne pozornost na vaše nehty.

Pokud naopak chcete zelenou jako doplněk a ne jako barvu na celý nehet, nebo prostě proto, že se ještě na zelenou úplně necítíte, zkuste malý  krůček, napřed vzorek, potom sem tam nehtík a až po nějaké době všechny nehty. Doporučujeme lak Konad a zkuste techniku  “razítkování”.

Originální speciální lak Konad je ideální svým složením a hustou konzistencí právě na techniku razítkování, protože obsahuje gumu, která zajistí, aby obtisknutý motiv držel.

Razítkování nehtů je jednoduchý způsob, jak v krátkém čase vytvořit efektivní zdobení nejrůznějších tvarů a barevných kombinací. Razítkovat můžete jak přírodní a gelové nehty tak i akrylové nehty. Dokonce jde razítkováním nazdobit i jiné hladké plochy jako je rtěnka, mobilní telefon, zrcátko a další.

Mambo melon - patří k létu

Nehty vzhůru, kdo si myslí, že k létu patří meloun? Syté barvy černé, červené a zelené, sladká vůně a ta chuť, jednoznačně letní ovoce. 

Podle britského online časopisu whowhatwear.co.uk, červený třešňový lak vypadá dobře na všech tvarech a délkách nehtů Ať už jde o dlouhé nebo krátké., vypadají stejně elegantně. A my můžeme jen souhlasit. Červená je vždy elegantní a IN. 

Mambo melon je barevný ENII LAC s obsahem keratinu, který je skvělý pro svou jednoduchou a rychlou aplikaci, kterou zvládne úplně každý! Žádné nepřesnosti a zdlouhavé čekání. Vysoce odolný lak je oblíbený díky široké škále krásných odstínů, které musíte mít. Běžný lak na nehty po čase zmatní a odlupuje se, zatímco ENII LAC zaschne do vysokého lesku. ENII LAC Vám zaručí, že Vás vaše nehty nikdy nezradí. Měňte odstíny proto, že chcete, ne proto, že musíte!

Lak z řady ENII LAC se vytvrzuje na denním světle BEZ POUŽITÍ UV či LED LAMPY. Díky speciální technologii, která spojuje makromolekuly barevného laku působením fotoiniciátorů. Nadčasová je barva i lak. Neuděláte chybu ani při výběru ani při aplikaci.

Žlutá jako slunce

Právě jste se pozastavily nad tím, že byste měly mít nehty dožluta? Vážně? Ano! Představte si svou opálenou pleť a na konci svých opálených prstů světlé, žluté nehty. Díky svým teplým a lichotivým podtónům vypadá nádherně. Nic nefunguje víc než tento výběr, nejlépe ihned po dovolené.

Modrá jako nebe

Je čas vystoupit z komfortní zóny. Máme tu modrou. Modrá je další barva inspirovaná přírodou a která je trendy. Tato barva má tolik odstínů, ať už je to jasný odstín nebo chladný, ledový odstín, modrý jako moře anebo modrý jako nebe.

Přestože je modrý lak na nehty obvykle považován za jarní, myslíme si, že je to roztomilá, zábavná a klasická barva, která by se měla nosit po celý rok.

Vybrali jsme pro vás modrou barvu Konad. Pokud byste ráda vystoupila z komfortní zóny, ale nejste ještě úplně rozhodnutá tento krok udělat, opět zkuste razítkování modrou barvou. Později až si na změnu zvyknete, začněte s plnými barevnými nehty. Pokud vás nenapadá, čím modré vzory doplnit, zkuste černobílou klasiku. Ta neomrzí a připomíná přímořské destinace, kde tuto variaci používají v interiérech restaurací, obchůdků a podobně.

Žlutá nebo zlatá barva doplní modrou a vyzdvihne ji na luxus, ale pořád s nádechem léta, zrajícího obilí a modrého nebe nebo bohémství. Modrá a žlutá je podle nás dobrá volba laku na nehty pro léto 2020.

Sladká a kouzelná Francie

Starou dobrou francouzskou manikúru povzneseme na sexy letní manikúru tohoto roku. Pravidla francouzské manikúry trochu rozšíříme například tak, že klasickou bílou linku uděláme širší a táhneme ji po jedné straně nehtu až dolů. Na Instagramu sdílela Misspopnails své výtvory a výsledek je něco krásného, jemného a elegantního. Napadá nás ještě další rozšíření pravidel. Bílou linku vyměníme za barvu. Co vy na to?

Od všeho trochu

Ukázali jsme vám několik pastelových barev. Žlutou, zelenou, modrou, ale i červenou a líbí se vám všechny. S tím se počítá. A tak nás napadá, použijte všechny barvy. Byl to hit 90. let, ale proč ne tohoto roku? Krásné jasné barvy, každý prst si ponese svou. Po brouzdání na instagramu jsme našli tuto inspiraci od Oliveandjune. No proč ne? Budete jiná, veselá, divoká, barevná a hlavně, budete in. Nebo zkuste na svých nehtech vytvořit duhu. Je to hravé jako léto samo.

A pro malé parádnice platí to stejné. Malé princezny, modelky a slečny vidí krásné nehty, barvy, vzor a třpyt jako první. Jsou všímavé a milují hezké barevné ozdoby. Okrášlete jejich nehtíky laky na nehty od Lallabe. Je netoxický, ultra jemný, na bázi vody, který lze odstranit pouze vodou. Je naprosto bezpečný a zábavný. Tak proč jim nedopřát tu radost a touhu vypadat krásně a upraveně. Veliký výběr těchto bezpečných laků najdete také na našich stránkách www.netik.cz. Ať už je to sladká višňová, pohádkově šmoulí, svěží mátová anebo všechny, od všeho trochu, jak už jsme napověděli.

Mějte své nehty krásné a ukažte je světu.

Zdroj fotografií pinterest