Vrchní lak pro oslnivý lesk

Pokud chceme, aby naše nehtová modeláž měla delší životnost a krásný lesk použijeme na závěr vrchní lesk. Představíme vám vrchní gely ve formě laku se štětečkem, které vám usnadní práci a zaručí dokonalý výsledek.

 

Aplikace Quick finishe

 

QUICK FINISH

Quick finish

Je bezkonkurenční vrchní gel s vysokým leskem, který je navíc pevný a odolný vůči poškrábání. Aplikujeme jej snadno pomocí aplikátoru ve štětečku na zdrsněný povrch gelových nehtů. Quick finish je řidší konzistence, proto se s ním pracuje rychle a efektivně. Tento vrchní lesklý gel je bezvýpotkový, tudíž po vytvrzení v UV lampě nestíráme výpotek. Nehty jsou ihned suché a plné lesku.

Jelikož je Quick finish velice pevný a vyznačuje se značnou tvrdostí, doporučujeme jej pro kratší nehty, které jsou zdrsněné blokem, aby nedošlo k případnému olupování a popraskání.

Nedoporučujeme dávat Quick finish na měkčí materiál např. gel lak či Rocklac, kde by mohlo dojít ke zmíněnému popraskání.

 

UV GLOSS AND GO

UV gloss and go

Je rovněž velice oblíbený produkt, který značka Enii nails řadí mezi své TOP produkty. Tento vrchní gel se vyznačuje absolutním leskem, a zároveň je pevný, pružný a poddajný. Proto se nemusíte bát, že by vám nehty při větší námaze popraskaly. Dodá úžasný lesk nehtové modeláži, ať už je to gel či akryl. Aplikujeme stejně jako u Quick finishe na zdrsněný povrch nehtu pomocí štětečku. Vytvrdíme v UV lampě a na závěr setřeme výpotek.

Pokud si přejete nehtům dodat lesk mezi jednotlivými návštěvami nehtového studia, postačí zdrsnit plochu nehtu pomocí bloku a nanést UV Gloss and go v tenké vrstvě a následně setřít výpotek. Dodáte nehtům krásný lesk a Vaše ruce budou vypadat upraveně jako po návštěvě nehtového studia.