UV,LED a kombinované lampy

Nejlepší lampa na nehty?

UV, LED, CCFL, s ventilátorem nebo kombinovaná?

Lampa na nehty je nepostradatelný nástroj pro modeláž nehtů. Doba se posouvá kupředu a přináší sebou i nové technologie, které usnadňují práci nejedné nehtové designérce. To je důvod proč ustupuje klasická UV lampa na nehty a stoupá zájem o nové druhy lamp např. o LED lampy či kombinované UV / LED lampy, které vám ušetří čas rychlejším vytvrzením gelů i gel laků a následně i peníze. Trvanlivost LED diod je cca 50000hodin. Na trhu najdete obrovské množství tohoto nezbytného příslušenství, a proto jsme se rozhodli Vám usnadnit výběr popisem nejprodávanějších lamp.

Pojďte se proto s námi podívat na sortiment nabízených lamp pro nehtové designérky.

LED lampa na nehty

LED lampa využívá místo klasických zářivek LED diody. Uvádí se, že díky LED diodám mají tyto lampy neomezenou životnost. Tato výhoda se promítá do vyšší pořizovací ceny. Ale když si spočítáte jak dlouhou životnost mají klasické žárovky a jejich cenu, tak zjistíte, že se vám investice do LED lampy během několika měsíců vrátí. LED lampy vytvrzují během několika sekund (zpravidla 10, 30, 60 sekund) LED gel či UV/LED gel, který je samozřejmě už běžně k dostání. Ale pozor, LED gel nevytvrdíte v klasické UV lampě!

V naší nabídce najdete:

LED lampa s výkonem 9 W

LED lampa růžová 12 W

 

Kombinovaná UV / LED lampa na nehty

Novinkou na trhu jsou i lampy kombinované tj. UV / LED lampy, které obsahují jak zářivky, tak diody, a proto v nich vytvrdíte UV gely i LED gely. Díky tomu můžete bez problémů pracovat se svými oblíbenými UV gely a LED gely dohromady.

V naší nabídce najdete :
UV/LED lampu s časovačem 36W - 4zářivky

UV/LED lampu s časovačem 9W

UV/LED lampu s časovačem 42W

LED/UV lampa CCFL 18 W se senzorem bílá

 

UV lampa na nehty

Tento druh lampy je součástí vybavení snad každé i začínající nehtové designérky.

V UV lampě jsou zářivky, které vytvrzují gel či gel lak. Zářivky je třeba měnit přibližně po 300 hodinách práce. To je obvykle okamžik, kdy vám gel nejde vytvrdit a nemůžete dosáhnout požadovaného lesku modeláže. Po vytažení zářivky z lampy zjistíte, že je zářivka na konci zčernalá.

Doba vytvrzování UV gelů a gel laků se liší podle počtu zářivek. V případě 4-zářivkové lampy jsou to 2 minuty, ale u 1-zářivkové lampy je to 5 minut a více.

V naší nabídce najdete:

4-zářivková UV lampa (doba vytvrzování modeláže 2 minuty)

1-zářivková lampa (doba vytvrzování je 5 minut a více)

Některé UV lampy mají i více funkcí jako např. nepřetržitý provoz, časovač, senzor pohybu, někdy je zabudována i sušička nehtů. Většina UV lamp je vybavena odnímatelným krytem pro snadnou výměnu zářivek a čištění.