S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Week polish snadno a rychle

Mám pro vás recenzi, a to na desetidenní lak od značky Enii nails, který jsem vyzkoušela a nyní se s vámi podělím o postřehy, jak jsem byla s touto novinkou spokojená.

Laky na nehty Week polish na velikonoční zdobení nehtů

Byla jsem zvědavá jestli Enii week polish splní kritéria, která značka vyzdvihuje (cenu, životnost laku a jednoduchost aplikace).

Začněme tedy s cenou, která za lak i top coat je přibližně 270 Kč, což je dle mého názoru cena srovnatelná s cenou klasických laků vyšší kvality, které běžně seženete v drogerii.

Z nabídky 20 odstínů laků jsem zvolila odstín Mambo melon, který bych řekla, že je spíše v malinovém odstínu. A samozřejmě vrchní čirý top coat. Lak má prý na nehtech vydžet 7 – 10 dní. Pochopitelně záleží na vlastnostech nehtů a také na tom jak je lak namáhán. Mohu říci, že jsem byla překvapená, jelikož jsem nehty nešetřila a přesto lak vydržel 8 dní prakticky bez škrábanců a jen s několika nedokonalostmi u volného okraje nehtu.

weektopcoatuprava

Další plusový bod má ode mne tato novinka za časovou nenáročnost. Nepotřebujete žádnou UV či LED lampu na vytvrzení laku. Vytvrzuje se na denním světle a stačí vám na každou ze tří vrstev (2 barevný lak a poslední top coat) přibližně dvě minuty.

Na odstranění laku můžete použít klasický odlakovač, což je bezesporu další výhoda a lak je tudíž šetrnější k vašim nehtům.

Enii week polish doporučuji těm z vás, které hledáte šetrnější alternativu pro vaše nehty, ale zároveň máte své nehty dostatečně silné a nepotřebujete výrazné zpevnění. Pokud vaše nehty splňují tato kritéria a chcete lak s výdrží přibližně týden, je tato novinka pro vás ideální volbou.