První nákup v Nehtíku

Moje první návštěva obchůdku nehtík.cz

Nejsem žádná spisovatelka, ale mám neodbytné nutkání krátce popsat svůj dnešní zážitek. Všichni, co mě znají delší dobu, vědí, že jsem kdysi velmi „ujížděla“ na lacích na nehty. Před několika lety jsem měla sbírku čítající více než 100 laků různých barev a odstínů. Poté jsem s ohledem na rozšiřování rodiny přesměrovala svou pozornost i finance jinam. Ale po pěti letech jsem se rozhodla k mé malé „úchylce“ vrátit.

Nejprve jsem si chtěla koupit osvědčené kousky, a to prostřednictvím internetu. Nevěděla jsem, kde začít, tak jsem se rozhodla nějaký internetový obchod „vygooglit“. A v seznamu nalezených odkazů mi padl zrak na jeden odkaz, který mě velice zaujal svým názvem – nehtík.cz. Na nabídku tohoto internetového obchodu jsem se prostě musela podívat.
A když jsem zjistila, kde sídlí kamenná provozovna a že je to cestou, kudy zrovna zítra půjdu, bylo to znamení, že se tam musím prostě zastavit. A tak se také stalo. První dojem byl velmi překvapivý. V provozovně prodával a vydával objednané zboží muž. Byl to trochu šok. A když jsem si všimla růžového laku na jeho palci (jak mi později muž vysvětlil, zkoušel na sobě nově nabízený gelový lak na nehty), trochu jsem zaváhala. Ale jen na chvilku, protože jinak jsem měla pocit, že jsem se ocitla v ráji pro takového blázna do laků na nehty, jako jsem já.

Ze sortimentu je sice dle mého názoru zřejmé, že internetový i kamenný obchod nehtík.cz je zaměřený spíše na manikérky a na osoby vytvářející a upravující gelové nehty, ale i zastánce přírodních nehtů jako já si zde rozhodně přijde na své – výživy, zpevňovací laky, pilníky, krycí laky, odlakovače i všelijaká zdobítka. A k tomu ještě příjemné popovídání si na moje oblíbené téma. Co jsem si mohla přát víc.

Z obchůdku jsem odcházela opravdu nadšená, a přestože to byla moje první návštěva, rozhodně nebyla poslední. Vřele Vám jeho návštěvu doporučuji. Já už se na svou další opravdu těším.

Nadšená nová zákaznice nehtíku Eva