Jedinečná kosmetika Wegwartehof

Produkty z Čekankového dvora (Wegwartehof) hýčkají zdravou pokožku a poskytují zklidnění citlivé, podrážděné a problematické pleti. Jedná se o 7 produktů, které můžete využít k péči o celé tělo. Jsou vhodné pro dětskou pokožku i pro pokožku se zdravotními problémy (akné, přecitlivělost, lupénka …). Pět z těchto přípravků splnilo jako jediná kosmetika v Rakousku náročné požadavky pro udělení značky Demeter. Dva přípravky z řady jsou "pouze" BIO.

Jednou z hlavních účinných složek kosmetiky Wegwartehof je kobylí mléko, které harmonizuje stav pokožky. Kosmetické produkty jsou tedy vhodné pro jakýkoliv typ pleti. Kromě kobylího mléka obsahuje kosmetika bylinky s léčivými a pěstícími účinky, které vyrostly samozřejmě přímo na farmě. Biodynamické zemědělství, jehož zásadami se na farmě řídí, a certifikace Demeter, jsou dokladem toho, že se jedná o velmi kvalitní produkty!

Kosmetika Wegwartehof obsahuje kobylí mléko, které pomáhá optimalizovat stav pleti.

Farma Wegwartehof

Farma Čekankový dvůr leží v Rakousku v přírodní rezervaci poblíž města Göpfritz (blízko českých hranic). Farmář Andreas Höritzauer, jeho rodina i přátelé spravují 6 ha půdy dle zásad biodynamického zemědělství.

Kromě pěstování rostlin jsou na farmě v duchu biodynamického zemědělství chováni také koně plemene Hafling. Jsou využíváni pro práci i relaxaci. Od klisen se s maximální šetrností k výživě hříbat a jejich životní pohodě získává kobylí mléko. Část z mléčné produkce je využívána pro výrobu kosmetiky Wegwartehof. Jedná se o jedinou kosmetiku s Demeter certifikací s obsahem kobylího mléka na světě.

Na farmě Wegwartehof se pořádají dětské tábory!

Co je certifikace DEMETER?

Mezinárodní ochranná známka DEMETER oficiálně vznikla v roce 1928. Její podstata vychází ze zásad biodynamického zemědělství, které v roce 1924 poprvé veřejně představil rakouský vědec a filosof Rudolf Steiner.

Produkty s označením DEMETER jsou bez výjimky vyrobeny, skladovány, baleny a označovány dle nekompromisních standardů biodynamického zemědělství. Tento typ zemědělství klade velký důraz na trvale udržitelný a citlivý přístup k přírodě.

Mezinárodní standardy známky DEMETER byly schváleny na zasedání členů v roce 1999 a jsou neustále pod přísným dohledem. Tyto zásady se vztahují na primární rostlinnou a živočišnou produkci a také na celou „cestu“ produktu - až ke konečnému spotřebiteli.

Podrobné informace o značce a standardech ochranné známky DEMETER si můžete přečíst zde: www.demeter.net

Certifikace Demeter je udělována produktům z biodynamického zemědělství.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení