S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Skvělé tipy na vánoční dárky

Osobně vyzkoušené!

Hot and Cold gel lak

Hot and cold gel lak je gel lak, který mění svou barvu podle teploty. Je možné ho koupit v několika barevných kombinacích (Blue Margarita, Mojito, Porto Rico, Waikiki, Cosmopolitan, Kamikaze, Cuba Libre, Sunrice...).

Před aplikací samotného Hot and cold gel laku se hodí lehce upravit a zarovnat délku nehtů, vyčistit, očistit, odmastit nehty a zatlačit kůžičkuJ.

Nejprve nehty nalukujeme Gel lakem Enii nails – podlak/nadlak a necháme vytvrdit v UV či LED lampě. Pak setřeme výpotek a můžeme začít nanášet Hot and cold gel lak. Výpotek doporučujeme utřít buničinou. Pokud použijete vatové tampónky, může Vám při stírání výpotku zůstat na nehtu nepatrný zbytek vaty, kterého si samozřejmě všimnete, až když ho zapečete v další vrstvě :)

Hot and cold gel lak není vyloženě krycí, je potřeba nanést minimálně dvě vrstvy. Troufám si doporučit i tři tenké vrstvy. Čím větší úsilí věnujete dokonalému rozprostření laku na nehtovém lůžku, tím krásnějšího efektu docílíte při jeho reakci na změnu teploty. Nanesete tedy první vrstvu, necháte vytvrdit, setřete výpotek a můžete nanášet další - druhou vrstvu.

Po setření výpotku z poslední vrstvy se nelekejte, lak je matný a nevypadá nijak úchvatně. Je nutné na něj opět nanést Gel lak Enii nails – podlak/nadlak a naposledy vytvrdit. Pak setřete výpotek a hurá, lak vypadá báječně!

Hot and Cold gel laky jsou nápadité, zábavné a hravé! Zvlášť v zimním období si můžete užívat reakci laku na změnu teploty. Budete překvapená, jak dlouho udrží Vaše nehty teplotu, po tom, co přijdete z chladu. Pak si stačí ruce zahřát a lak Vám zesvětlá do původní barvy.

Já jsem vyzkoušela odstín Porto Rico a byla jsem nadšená. Stačí pár vteřin v chladu a lak okamžitě mění barvu z krásné růžové na tmavě švestkovou. Nádhera! V opačném případě, když se Vaše ruce rozehřívají, trvá nějakou chvilku, než se barva laku vrátí do své původní růžové. Tento ombré efekt mne vážně bavil. První tři dny jsem měla pořád tendenci koukat se na nehty, jakou mají barvu :)

Stačí pár vteřin v chladu a lak okamžitě mění barvu z krásné růžové na tmavě švestkovou.

Tento ombré efekt mne vážně bavil.

 

Sada Rocklac

Na rocklac sadě je fantastické, že k ní nepotřebujete žádné další nutné propriety. Vystačíte si s obsahem sady, ve které najdete:

  • LED lampu v krásném růžovém a moderním designu (vyloženě „holčičí“:) ). Lampa je skladná, ale zároveň v ní můžete pohodlně vytvrdit všechny prsty jedné ruky zároveň. Tedy samozřejmě kromě palce.

.

  • Odstraňovač gel laku, který se sice jmenuje OFF Remover Rocklac, ale odstraníte s ním i klasický gel lak. Stejně jako LED lampu ho můžete využít i na jiné gel laky.

 

  • Remover fólie jsou pohodlným řešením při odstraňování Rocklacu. Zvláště pokud s gel laky začínáte. Po jejich spotřebování je buď můžete dokoupit, nebo si je s trochou šikovnosti s pomocí alobalu a buničiny vyrobíte doma.

 

  • A samozřejmě sada obsahuje dvakrát Rocklac v odstínu, který si sama zvolíte.

 

Na rocklac sadě je fantastické, že k ní nepotřebujete žádné další nutné propriety.

Aplikace je velice jednoduchá. Prostě nalakujete a vytvrdíte :)

1. Nehty vydesinfikujeme, pokud je potřeba zapilujeme do požadovaného tvaru, odstraníme kůžičku a odmastíme pomocí tekutiny OFF.

2. Vybereme si požadovaný odstín a aplikujeme na odmaštěné nehty v tenké vrstvě, kterou vytvrdíme v LED lampě po dobu 30 sekund - v UV lampě po dobu dvou minut.

3. Nalakujeme nehty druhou vrstvou laku ROCKLAC a opět vytvrdíme v LED lampě po dobu dvakrát 30sekund, nebo v UV lampě po dobu dvakrát dvě minuty.

Nakonec můžeme nanést olejíček pro výživu kůžičky, namazat ruce výživným krémem a je hotovo. Výsledný efekt je oslňující lesk a krásná celistvá vrstva na nehtu.

Díky Rocklacu nemusíte na rozdíl od klasických laků každý druhý den přelakovávat nehty. Vaše nehty budou vypadat upravené jak od profesionála a svůj vzhled si udrží zhruba tři týdny (záleží na kvalitě daného nehtu).

Nabídka barev je opravdu pestrá, věřím, že si každá žena vybere. Lze zakoupit i speciální lahvičku s názvem Rocklac creative, ve které si můžete namíchat vlastní odstíny.

Díky Rocklacu nemusíte na rozdíl od klasických laků každý druhý den přelakovávat nehty.A na závěr – propriety ze sady jako je LED lampa, odstraňovač a fólie můžeme použít na jakýkoliv další gel lak. Například zmiňovaný Gel lak Enii nails – podlak/nadlak, lze použít jen jako lesk na přírodní nehet, anebo fixátor klasického laku na nehty či kamínků a ostatního nepřeberného množství ozdob.

Krásné Vánoce Vám přeje Šárka