Svatební gelové nehty

Proč nepodcenit svatební nehty?

Budete se vdávat? Vzrušeně očekáváte Váš velký den? Svatební šaty, vlasy a make-up jsou velmi důležité, ale měli byste věnovat pozornost i takovým detailům, jako jsou svatební nehty, abyste získali nejlepší a stylový vzhled. Je nutné, aby každá nevěsta zvolila design svatebních nehtů. Budete mít spoustu fotografií, na kterých se budou objevovat právě nehty: fotografie se snubním prstenem, se svatební kyticí, během svatebního rána atd. Proto rozhodně nezapomeňte naplánovat i úpravu svých (případně ženichových) nehtů. Možná najdete pár užitečných tipů i v našem článku "Svatba nejen královská".

Jsme tady, abychom vám pomohli získat inspiraci. Vyberte si nejlepší variantu pro váš velký den. Design, který bude vhodně doplňovat Váš celkový svatební vzhled. Připravili jsme pro vás pár návrhů, nejpopulárnější a nejkrásnější kolekci návrhů svatebních nehtů.

Inspirujte se v naší fotogalerii svatebních gelových nehtů. Možná právě tady si vyberete ten pravý vzhled pro vaše svatební - gelové nehty.

Střídmé gelové nehty v přirozených odstínech

Chcete-li jednoduché, spíše přirozený vzhled, volte tzv. Francii, béžové, pudrové, růžové nebo meruňkové odstíny samotné nebo spíše decentní bílé a stříbrné glitrové ozdoby.

Bílé svatební nehty

Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty. Také touhy po dokonalosti a perfekcionismu. Bílá barva je tradiční barvou pro šaty nevěsty. Bílé nehty jsou tedy nejen velmi elegantní, ale zároveň symbolické. Nemějte však obavy, že by šlo o jednolité plochy bez nápadu. Zde se už můžete inspirovat.

Svatební gelové nehty Francie

Francouzská manikúra patří mezi klasickou úpravu nehtů již řadu let. Bílé špičky působí elegantně, upraveně a dají se aplikovat na různé tvary i délky nehtů. Nebojte se svatební nehty oživit malbou nebo ornamenty nanesenými razítky. Kombinovat se dají i další barvy.

Krátké svatební nehty

Pokud nejste zvyklá na prodlužování a gelové nehty Vám nic neříkají, doporučujeme nehty neprodlužovat. Při svatebním dnu je nepříjemný pocit z delších nehtů, na které nejste zvyklá, to poslední co můžete potřebovat. Nebojte, i krátké nehty se dá úžasné upravit a mohou vypadat velmi elegantně. Pokud přeci jen chcete trvanlivější variantu než klasické laky na nehty, můžete zvolit gel laky. Gel lak vydrží na nehtech dva až tři týdny. Máte proto den dva před obřadem, aby jste si na nehty zvykla. Pokud budete chtít gel lak odstranit ihned po velké události, tak nemusíte navštěvovat nehtové studio a zvládnete to sama doma pomocí gel lak odstraňovače a kosmetických tampónků.

Svatební gelové nehty nude

Svatební gelové nehty ombre

Svatební gelové nehty růžové

Růžová barva je symbolem něhy, jemnosti a romantické lásky, ale také nezralosti a naivity.

Svatební gelové nehty modré

Patří ke studeným barvám, symbolizuje moře, nebe, ale i konzervatizmus a povinnosti.

Svatební gelové nehty zdobené kamínky

Pokud máte rády nehty zdobené, jistě si vyberete. U svatebních gelových nehtů vždy spíše vyzýváme ke střídmosti, ale kvalitní zdobení nikdy neodsuzujeme. Možná některé prvky osloví i vás.

Svatební gelové nehty malované

Svatební gelové nehty extravagantní

V tomto případě, nevěsty, dejte pozor, ať při navlékání snubního prstenu nepropíchnete ženicha! :-)