Ohnivé gelové nehty na čarodějnice

Ohnivé gelové nehty na svátek Beltain - valpuržinu noc - filipojakubskou noc - pálení čarodějnic. Inspirováno ohněm a vášní. Pozor, nespalte se!

Pro tyto ohnivé variace využijete zejména glitry a barevné gely. Vyberte si ty pravé barevné kombinace pro magickou noc. Nebojte se experimentovat.

 

Čarodějnické gelové nehty malované

Valpružina noc není jen o pálení ohňů, ale také o symbolech a splněných přáních. A že se dá ztvárnit opravdu úžasné vzory a malby na tak malé ploše jako jsou nehty můžete vidět na dalších obrázcích malovaných nehtů.

Čarodějnické gelové nehty s pavouky a hady

Pavouk je kromě vytrvalosti a trpělivosti symbol harmonie, vkusu, estetiky, šikovnosti ale i plodnosti. Je také symbolem nenasytnosti Velké Matky. Had byl součástí mnoha kultur po tisíciletí. Význam symbolu hada má mnoho i vzájemně protichůdných výkladů. Pro Slovany had představoval dobré znamení. Spatřit na jaře po zemi plazícího se hada věštilo zdraví a štěstí po celý rok tomu, kdo jej viděl.

Černé čarodějnické nehty

Černá barva je v západní tradici barvou s negativním významem, to má pravděpodobně původ ve vnímání noci jako nebezpečné. Je barvou tmy, symbolem smutku, neštěstí, zániku a smrti. Je to barva temného tajemství, tabu a magie, ale i zla. Černá barva má ale i svou dobrou tvář. Černé jsou mraky plné deště, který přináší životodárnou vláhu, černá je barva úrodné země. Černá tma je místem klíčení, vznikání.

 

Čarodějnické gelové nehty matné

Matná úprava dává nehtům osobitou eleganci. Stejně jako se dá kombinovat různé barvy, můžete "zmatnit" jen některé nehty nebo i jen části. Efektní je udělat matný celý povrch nehtu na který pak nanesete klasický lak nebo gel v jiné barvě. Dá se také aplikovat "kapky" vrchního čirého gelu, který po vytvrzení vytvoří "mokrý" efekt. Pro matový efekt můžete použít jak klasický Matný lak na nehty, tak Matný UV gel.

 

Další inspirace na ohnivé nehty

Netroufáte si na ohnivé variace? Zkuste červené gelové nehty. Využijte barevné gely a gel laky. Nebo barevné laky na nehty, které použijete na gelové nebo přírodní nehty. Ještě více inspirací najdete ve fotogalerii červených gelových nehtů.

 

Jsou červené gelové nehty pro vás příliš odvážné? Pak se inspirujte barvami jara, světla, rozkvetlé přírody. Ještě více inspirace najdete ve fotogalerii jarních gelových nehtů.