Gel laky Rocklac foto návod

Fotogalerie s postupem pro gel laky Rocklac Enii nails

Hledáte krásnou a trvanlivou manikúru bez nutnosti častého odlakování a znovu lakování? Rádi byste měli hezky upravené a barevné nehty, aniž byste museli trávit hodiny v salonu? Pokud je vaše odpověď kladná, máme pro vás ideální řešení - one step gel laky ROCKLAC.

Rocklac je moderní technikou lakování přírodních nehtů, která je neuvěřitelně rychlá a jednoduchá. Stačí nanést dvě vrstvy barvy a nechat je vytvrdit v UV/LED lampě. Na rozdíl od gelových laků není třeba používat bázi ani top coat, což výrazně zjednodušuje proces.

Rocklac je navržen především pro přírodní nehty, na kterých jeho trvanlivost dosahuje 10-14 dní dle tipu nehtů. Rocklac může být použit i na gelové, polygelové nebo akrylové nehty, kde se trvanlivost prodlužuje. Jeho popularita spočívá v jednoduchosti aplikace a snadném odstraňování. Vyzkoušejte ROCKLAC i vy a uvidíte, jak jednoduché a efektivní to je!

 

Gel laky RockLac nabízí jednoduchý způsob lakování nehtů s velmi rychlým nanášením i vytvrzením a s dlouhou trvanlivostí. Rocklack se nanáší jiným způsbem než klasické gely na nehty. Fotogalerie aplikace Rocklac gel laků znázorňuje jednoduchý postup aplikace i odstranění.

Jak aplikovat ROCKLAK na vaše nehty:

  1. Připravte si nehty jako na klasické lakování, upravte kůžičku a délku i tvar nehtů. Ujistěte se, že jsou čisté a suché. Použijte Off Rocklac, Hybrid Remover nebo Nail prep k odstranění mastnoty.

  2. Naneste první vrstvu Rocklacu, ale dbejte na to, aby byla tenká. Pokud byste použila moc laku, mohlo by dojít k vlnění nehtu, lak se nevytvrdí a hned se sloupne. Vytvrďte v UV/LED lampě po dobu 60 sekund, nebo v UV lampě po dobu 2 minut.

  3. Naneste druhou vrstvu Rocklacu, opět tenkou a opět ji vytvrďte v UV/LED lampě po dobu 60 sekund, nebo v UV lampě po dobu 2 minut.

  4. Po vytvrzení druhé vrstvy máte hotovo a můžete se těšit ze svých krásných a trvanlivých nehtů. Rocklac nemá výpotky, takže nic nestíráte.

Tip: Pro krásné a zdravé nehty se doporučuje použít ochranný a výživný olejíček na kůžičku kolem nehtů. Vaše kůžička vám bude vděčná!

Jak odstranit Rocklac:

Odstranění je možné provést šetrně tekutým odstraňovačem nebo mechanicky pilníkem či bruskou.

Mechanické odstranění, tedy odpilování, může poškodit přírodní nehty a proto je třeba postupovat velmi opatrně.

Doporučujeme šetrné odstranění pomocí Removeru a Remover folií:

  1. Nejprve jemně narušte svrchní vrstvu Rocklaku pilníkem, aby se následně tekutina dostala co nejvíce do vytvrzeného materiálu.
  2. Nalijte tekutinu Off Rocklac (nebo Hybrid Remover) na tamponek na remover folii a nehet zabalte. Ujistěte se, že tamponek se dotýká hlavně nehtu a fólii dostatečně utěsníte, aby byl kontakt co nejpevnější.
  3. Nechte působit 10-20 minut. Doba působení se může lišit v závislosti na tloušťce vrstvy Rocklaku, kvalitě nehtů a použití glitrů. Třpytkové Rocklaky jsou těžší na odstranění.
  4. Po uplynutí doby působení sundejte remover folie a pomocí pomerančového dřívka opatrně odstraňte Rocklak, který by se měl snadno zvedat od nehtu. Pokud se Rocklak stále drží, opakujte postup s remover folií a prodlužte dobu působení.
  5. Po odstranění Rocklaku můžete aplikovat npvou vrstvu nebo naneste výživný olejíček na nehtovou ploténku a kůžičku a jemně vmasírujte.

UPOZORNĚNÍ: Pokud jste aplikovali Rocklak na gel nebo polygel, není možné jej odstranit odpilováním.

Potřebujete další informace?

Výběr barev najdete v kategorii Rocklac.
Pokud nenajdete svou barvu kouknětě i na kategorii Gel laky.
Podrobný popis a návod najdete v článku gel laky postup.