S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Gelové nehty trendy 2016

Trendy roku 2016 v lakování nehtů: Zelená barva, květinová vzory ale i flitry!

S příchodem jara a nadcházející módní vlnou nastupují i nové trendy v lakování nehtů. Trvale žádané odstíny červené patří stále na vrchol poptávky. Stále častěji se setkáváme s 3D dekorací nehtů případně doplněné třpytkami.

Velmi pozorně jsou sledované nové módní trendy prakticky ve všech oblastech odívání a tonejen pro rok 2016. Stále pozorněji jsou sledovány novinky v oblasti kadeřnictví a lakování nehtů, jako nedílná součást outfitu. S novými kosmetickými produkty se nyní více rozšiřují, kdysi netušené možnosti. Přijměte naši pozvánku do světa trendů gelových nehtů v roce 2016.

Gelové nehty trendy 2016 zimě vévodí syté barvy

Tmavě modrou barvu vnímá člověk jako pocitově chladnou. To opodstatňuje oblibu červené v chladných obdobích nejen začátku roku. Přesto dle průzkumů je po červené námořnická modř druhou nejžádanější barvou a to především v sytých odstínech. S výraznějším odstupem se v oblíbenosti barev umístila zelená a smaragdová s téměř podobným poměrem jako hnědá. Přesto, že je šedá dlouhodobě na pokraji zájmu a oblíbenosti, její místo je v paletě barev na nehty nezastupitelné. Šedou lze tedy doporučit do reprezentativní společnosti , kde by syté pastelové barvy upoutávaly nežádoucí pozornost. Opačné je to s šedou barvou v módních trendech v oblasti oblékání. Zde se řadí překvapivě na přední příčky. Nabízí se tedy prostor pro vytváření kombinací různých odstínů šedé - oděv, líčení a nehty. Citlivě zvolený gel na nehty, ať již lesklý nebo matný vhodně doplní výsledný vzhled.