Gelové nehty trendy 2016

Trendy roku 2016 v lakování nehtů: Zelená barva, květinová vzory ale i flitry!

S příchodem jara a nadcházející módní vlnou nastupují i nové trendy v lakování nehtů. Trvale žádané odstíny červené patří stále na vrchol poptávky. Stále častěji se setkáváme s 3D dekorací nehtů případně doplněné třpytkami.

Velmi pozorně jsou sledované nové módní trendy prakticky ve všech oblastech odívání a tonejen pro rok 2016. Stále pozorněji jsou sledovány novinky v oblasti kadeřnictví a lakování nehtů, jako nedílná součást outfitu. S novými kosmetickými produkty se nyní více rozšiřují, kdysi netušené možnosti. Přijměte naši pozvánku do světa trendů gelových nehtů v roce 2016.

Gelové nehty trendy 2016 zimě vévodí syté barvy

Tmavě modrou barvu vnímá člověk jako pocitově chladnou. To opodstatňuje oblibu červené v chladných obdobích nejen začátku roku. Přesto dle průzkumů je po červené námořnická modř druhou nejžádanější barvou a to především v sytých odstínech. S výraznějším odstupem se v oblíbenosti barev umístila zelená a smaragdová s téměř podobným poměrem jako hnědá. Přesto, že je šedá dlouhodobě na pokraji zájmu a oblíbenosti, její místo je v paletě barev na nehty nezastupitelné. Šedou lze tedy doporučit do reprezentativní společnosti , kde by syté pastelové barvy upoutávaly nežádoucí pozornost. Opačné je to s šedou barvou v módních trendech v oblasti oblékání. Zde se řadí překvapivě na přední příčky. Nabízí se tedy prostor pro vytváření kombinací různých odstínů šedé - oděv, líčení a nehty. Citlivě zvolený gel na nehty, ať již lesklý nebo matný vhodně doplní výsledný vzhled.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení