Zrnka vosku Simple Use - hedvábí 500g

Kód: SUDGSI500
149 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Speciální vosk na depilaci, který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnka vosku Simple Use - hedvábí 500g

Vhodné na tenké a lehké chloupky. Vosk v granulích umožňuje v každém okamžiku přidání požadovaného množství vosku do nádoby a pokračovat v práci bez přerušení. Průměrná spotřeba na jednoho zákazníka je 100 g. Doporučená teplota max. 42 stupňů, aplikujte špachtlí, odstranění bez depilačních pásků.

Postup depilaci filmwaxem:

 1. Předehřejte vosk na pracovní teplotu 45 stupňů;
 2. Použijte předdepilační tonikum na odmaštění pokožky a smití drobných nečistit z pokožky – tento přípravek odmastí pokožku a odstraní všechny kosmetické přípravky použité během dne.
 3. Naneste malé množství vosku.
 4. Nanáší se špachtlí v tenké vrstvě, bez ohledu na směr růstu vlasů. Na konci nechte malé tzv.”oslí ucho”, které později použijete jako úchyt pro odstranění vosku. POZOR! Nespěchejte během aplikace, vosk nanášejte tak, aby opravdu dobře přilnul na pokožku
 5. Vosk ztvrdne během cca 5 sekund. Během této krátké doby by se na vosk měly uchytit všechny chloupky ( při dotyku by se vám vosk neměl lepit na prsty);
 6. Pokožku natáhněte v opačném směru depilace, díky tomu vosk strhnete rychleji.
 7. Opakujte postup na další části;
 8. Po dokončení depilace použijte podepilační bezolejové přípravky.

Časté chyby při používání filmwaxu:

 1. Vosk se táhne jako karamel a jeho odstranění je obtížné. Důvod: vosk neměl dostatek času k vytvrzení. Co dělat: aplikujte na místo opět malé množství vosku, vyčkejte 2 – 3 sekundy a odstraňte.
 2. Po odstranění vosku některé chloupky nejsou pryč . Důvod: vosk se nanáší povrchně, bez tlaku špachtle na kůži, aby se chloupky nedostaly do vrstvy vosku. Co dělat: aplikujte vosk na oblasti kůže, kde vám chloupky zůstaly a opakujte depilaci.
 3. Vosk netvrdne. Důvod: aplikovaná vrstva je příliš silná, tento speciální vosk se nanáší ve velmi tenké vrstvě. Co dělat: vosk pečlivě roztírejte po vámí zvolené ploše a v budoucnu použijte mnohem slabší vrstvu.
 4. Po odstranění zůstává kraj vosku na pokožce. Důvod: nerovnoměrná aplikace vosku. Co dělat: vosk musí být nanášen ve stejné vrstvě jak na krajích, tak ve prostředku

Rada:

Při depilaci nezapomínejte používat předdepilační a podepilační přípravky. Je to velmi důležitou součástí z depilace, z důvodu ochrany pokožky při depilaci. 

Předdepilační přípravky vám připraví pokožku. Uklidní ji a zároveň odmastí a očistí. 

Podepilační přípravky vám pokožku uklidní po depilaci a zároveň odstraní zbytky vosku z pokožky.

Obsah: 500g

Vyrobeno v Řecku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
RD Avatar autora | 25.5.2021
Vosk je jemný, dobře se s ním pracuje. Vzal hlavně delší chloupky.
5
RD Avatar autora | 13.4.2021
Koupila jsem pouze zrnka na první pokus bez ohřívače, ohřívala jsem na vodní lázni (což zabralo celkem dlouho a na opětovné ohřívání je to i složité). Jinak sel produkt celkem účinný, vzal většinu delších chlupů, naopak ty kratší nezachytil na více pokusů. Možná pouze stačí cvik. Také jsem zakoupila cukrovou pastu Solo, u té jsem více spokojená, - méně zarudlá pokožka, méně bolestivá, skoro čistá depilace až na pár hodně krátkých chloupků. Pouze jsou potřeba i látkové pásky (stripy)