Italwax Filmwax - zrnka vosku 500g Pour Homme Barber

Kód: 12525
220 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Speciální vosk na depilaci pro úpravu brady a depilaci celého obličeje mužů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Italwax Filmwax - zrnka vosku 500g Pour Homme Barber

POUR HOMME BARBER je středně hustý metalický modrozelený filmový vosk speciálně navržený pro úpravu brady a depilaci celého obličeje mužů. Na bázi nejkvalitnějších syntetických polymerů odstraňuje silné a hrubé chloupky na mužském obličeji. Před a po depilaci nezapomínejte používat předdepilační a podepilační přípravky. Aplikujte špachtlí, odstranění bez depilačních pásků.

Postup depilace při filmwaxu:

 1. Předehřejte vosk na pracovní teplotu 45 stupňů;
 2. Použijte předdepilační tonikum na odmaštění pokožky a smití drobných nečistit z pokožky – tento přípravek odmastí pokožku a odstraní všechny kosmetické přípravky použité během dne.
 3. Naneste malé množství filmwaxu;
 4. Nanáší se špachtlí v tenké vrstvě, bez ohledu na směr růstu vlasů. Na konci nechte malé tzv.”oslí ucho”, které později použijete jako úchyt pro odstranění vosku. POZOR! Nespěchejte během aplikace, vosk nanášejte tak, aby opravdu dobře přilnul na pokožku
 5. Vosk ztvrdne během 5-6 sekund. Během této krátké doby by se na vosk měly uchytit všechny chloupky ( při dotyku by se vám vosk neměl lepit na prsty);
 6. Pokožku natáhněte v opačném směru depilace, díky tomu vosk strhnete rychleji.
 7. Opakujte postup na další části;
 8. Po dokončení depilace použijte podepilační bezolejové přípravky.

Časté chyby při používání horkého filmwaxu:

 1. Vosk se táhne jako karamel a jeho odstranění je obtížné. Důvod: vosk neměl dostatek času k vytvrzení. Co dělat: aplikujte na místo opět malé množství vosku, vyčkejte 2 – 3 sekundy a odstraňte.
 2. Po odstranění vosku některé chloupky nejsou pryč . Důvod: vosk se nanáší povrchně, bez tlaku špachtle na kůži, aby se chloupky nedostaly do vrstvy vosku. Co dělat: aplikujte vosk na oblasti kůže, kde vám chloupky zůstaly a opakujte depilaci.
 3. Vosk netvrdne. Důvod: aplikovaná vrstva je příliš silná, tento speciální vosk se nanáší ve velmi tenké vrstvě. Co dělat: vosk pečlivě roztírejte po vámí zvolené ploše a v budoucnu použijte mnohem slabší vrstvu.
 4. Po odstranění zůstává kraj vosku na pokožce. Důvod: nerovnoměrná aplikace vosku. Co dělat: vosk musí být nanášen ve stejné vrstvě jak na krajích, tak ve prostředku

Rada:

Při depilaci nezapomínejte používat předdepilační a podepilační přípravky. Je to velmi důležitou součástí z depilace, z důvodu ochrany pokožky při depilaci. 

Předdepilační přípravky vám připraví pokožku. Uklidní ji a zároveň odmastí a očistí. 

Podepilační přípravky vám pokožku uklidní po depilaci a zároveň odstraní zbytky vosku z pokožky.

Obsah: 500g

Vyrobeno v Itálii

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LR Avatar autora | 7.1.2023
Plně odpovída požadavkům .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: