UV gel French super bílý 5 ml Enii

Kód: EI 01-F190
160 Kč –19 %
ei 01 f190 super white 5ml
160 Kč –19 % 129 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Bezvýpotkový UV gel s křídovým efektem, středně hustý

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV gel French super bílý 5ml Enii-nails

Barevná kolekce na francouzskou manikúru.
Tyto gely jsou řidší a nanášejí se jednoduše jako závěrečná vrstva přes gely nebo akryly. Jsou velmi odolné a umožňují, aby francouzská manikúra vydržela déle než u standartních laků. Používají se taktéž na efekt přírodních nehtů tzv. natur efect, který je v dnešní době velmi žádaný.
Před použitím je vhodné Frech UV gely nejdříve důkladně promíchat.

Jedná se o gel bezvýpotkový s křídovým efektem. Je středně husté konzistence a doporučujeme ho aplikovat na jemně zbroušený nehet ve dvou velmi tenkých vrstvách pomocí štětce nebo tyčinky s kovovým hrotem. Necháme jej vytvrdit v UV lampě minimálně 4 minuty. Můžeme ho použít na nehty prodloužené pomocí tipů nebo nehtových šablon.

Objem 5 ml

Postup pro francouzskou manikúru s Enii-nails French UV gely

1. Vydesinfikujeme ruce , odstraníme nehtovou kutikulu pomocí pomerančového dřívka a odstraňovače. Nehty upravíme pomocí pilníku hrubosti 180, zkrátíme do požadované délky a celou nehtovou ploténku zmatníme pomocí pilníku, tím docílíme vysoké přilnavosti gelu. K lepší přilnavosti podkladového gelu i na problematických nehtech použijeme UV SUPER STICK. Na takto připravené nehty nasadíme nehtové šablony, které použijeme v tomto případě na prodloužení nehtů .

2. Na přírodní nehty použijeme BASE GEL v tenké vrstvičce a vytvrdíme v UV lampě po dobu dvou minut. Výpotek nestíráme!

3. Pomocí gelu SUPERIOR II.,což je stavení gel z třífázového systému, vytvoříme na nehtech  C oblouk, který nám zajistí správnou stavbu nehtu a vytvrdíme v UV lampě po dobu tří minut (Na všechny gely můžeme použít štětec číslo 4, nebo 6.)
    Z vytvrzeného nehtu setřeme pomocí odstraňovače výpotků výpotek a vypilujeme pomocí pilníku 100/100 do požadovaného tvaru. Takto vypilovaný nehet ještě zmatníme bílým blokem, který nám odstraní hluboké rýhy do kterých by se nám vpíjel gel na francouzkou manikúru. Vzniklý prach z pilování odstraníme štětcem a tímto jsou nehty připraveny na další krok.

4. Na nehet naneseme gel CAMOUFLAGE, který je určený pro prodloužení nehtového lůžka, nebo na zakrytí případných nedostatků nehtu. Polymerizujeme v UV lampě po dobu tří minut, setřeme výpotek a zmatníme bílým blokem. Vzniklý prach opět oprášíme štětcem.

5. Pro vytvoření francouzské manikúry použijeme gel FRENCH SUPER BÍLÝ, který aplikujeme pomocí štětce na volný okraj nehtů ve velmi tenké vrstvě a polymerizujeme v UV lampě po dobu tří minut. Celý postup opakujeme ještě jednou, pro dosažení sněhově bílého vzhledu volného okraje nehtu.

6. Přes celou nehtovou ploténku klientky použijeme FRENCH GELY  ( perleťový, perleťově bílýperleťově růžový a růžový) a vytvrdíme v UV lampě, vzniklý výpotek nestíráme a můžeme dát další vrstvu gelu.

7. Na takto připravený nehet aplikujeme TOP GEL, který zajistí silně lesklý povrch nehtu až do dalšího doplnění. Tento gel tvrdíme v UV lampě po dobu dvakrát tři minuty. Setřeme výpotek a  ošetříme na závěr kutikulu výživným olejíčkem.


Foto ilustrační - rozdílná velikost balení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: