Skleněný pilník červený

Kód: NA-07-55
29 Kč 29 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Skleněný pilník na nehty fialový

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněný pilník na nehty fialový

Skleněný pilník na nehty délky 140mm,tloušťky 2mm. Včetně PVC obalu.

Skleněné pilníky jsou vyráběny z plochého skla. Tento materiál nepředstavuje žádné zdravotní riziko. V případě jakéhokoli poškození je však třeba přestat skleněný pilník používat, aby se předešlo zranění. Barevné skleněné pilníky se nesmí dostat do kontaktu s organickými rozpouštědly a teplotami nad 250 °C, protože by mohlo dojít k poškození dekorace.

Skleněné pilníky mají vynikající užitné vlastnosti. Technologie výroby zaručuje, že brusný povrch je vytvořen přímo z těla skleněného pilníku a že povrch je jemně a rovnoměrně zdrsněn. Ošetření nehtů skleněnými pilníky je šetrné, pilování je efektivní, ale jemné, nehty jsou po ošetření hladké. Pravidelné používání skleněných pilníků zabraňuje nežádoucímu třepení nehtů.

Skleněné pilníky jsou vynikající pro ošetření jak přírodních tak umělých nehtů z libovolného materiálu. Pro umělé nehty se doporučuje namáčet skleněné pilníky při používání opakovaně do vody. Skleněné pilníky jsou univerzální, kromě nehtů je lze použít pro odstranění ztvrdlé kůže v okolí nehtů, na patách a na chodidlech.

Pro vyčištění skleněných pilníků je postačující je po použití vypláchnout v tekoucí vodě.

Foto ilustrační, barva fialová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: