S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Sada akryl Enii nails

Kód: EI 00-3
ZDARMAZDARMA
sada akryl mala 1727 original
1 679 Kč
Skladem do dvou dnů
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Sada na akrylové nehty Enii nails

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na akrylové nehty

Akryl průhledný 45 ml
Tvrdidlo průhledné 100 ml
Keramická mistička s víčkem
1x akryl barevný
Šablona papírová 100 ks
Super Stick
Pilníky Zebra MIX
Zkušební sada Cosmo square 40 ks
Lepidlo se štětečkem
Štětec č.6 na akryl
Čistič štětců na akryl
Gilotina
Pomerančové dřívko
Blok bílý
Olejíček na kůžičku

Vyhrazujeme změnu složení sady dle dostupných zásob. 
 
Tato technika nehtové modeláže se doporučuje aplikovat jak na přírodní nehty, na nehtové tipy, tak i na šablony.
 
Výhody akrylového systému:
 
- nekrystalizují: akryly absorbují liquid- tvrdidlo . To znamená, že při nanášení jsou dobře a rychle modelované a nedochází ke krystalizaci.
- jsou silné a flexibilní: akryly jsou plně voděodolné, poskytují nepoznanou sílu a optimální přilnutí, během celé doby poskytují stálé množství flexibility.
- intenzita barvy: zaručujeme Vám, že všechny naše barvy jsou testovány na barvení a jsou plně odolné vůči UV záření.
- nepotřebujete UV ani LED lampu: Akryl schne na přirozeném vzduchu! 
 
Postup při aplikaci: Postup přípravy nehtů k akrylové modeláži, je úplně stejný jako u přípravy nehtů na gelovou modeláž. 
 
 1. Při první návštěvě u nehtařky, je nutná společná konzultace nehtů zákazníka. Posuzuje se, zdali jsou nehty zdravé, nevyskytuje se na nich plíseň, či jiná onemocnění nehtů nebo pokožky kolem rukou. Pokud jdou nehty zdravé a v pořádku, nastává konzultace ohledně délky nehtů, popřípadě nalepení typu nebo aplikace šablony. V tomto postupu si nyní zvolíme nalepení nehtového typu. 
 
2. Pokud jsou nehtařka a zákaznice domluveni na postupu a stylu akrylové modeláže, můžeme začít s desinfekcí a postupným nalepováním jednotlivých typů na nehty. 
 
3. Postřikem a následným promnutím rukou vydesinfikujeme jak nehty, tak i ruce sobě i zákaznici např. přípravkem (LAVOSEPT desinfekce na pokožku). Připravíme si přírodní nehet, a to tak, že odstraníme případný nežádoucí lak, zmatníme nehtové lůžko pilníkem ZEBRA 180/180 a kůžičku zatlačíme POMERANČOVÝM DŘÍVKEM, popřípadě úplně odstraníme obroušením pomocí BRUSKY NA NEHTY a FRÉZKY S KULIČKOU. 
 
4. Pokud máme nehty obroušené a kůžičku odstraněnou, nehtového lůžka se už nedotýkáme rukama, aby nedošlo k zamaštění nehtové ploténky, které by mohlo vést k odchlipování nebo špatné přilnutí materiálu. Na takto připravené nehty aplikujeme desinfekci nehtového lůžka tzv. NAIL PREP, kterou nanášíme po celé délce nehtu. Necháme cca 30s. zaschnout a opět naneseme přípravek ANTIFUNGAL SOLUTION – protiplísňovou fázi, kterou potíráme opět celou plochu nehtu. Zase necháme alespoň 30s proschnout. 
 
5. Pokud máme takto odmaštěné a připravené nehty, vybereme si na jednotlivé nehty vhodnou velikost nehtového tipu např. druhu (COSMO SQUARE - rovné, nebo ROYAL OVERLAP- zahnuté tipy atd.) Pomocí lepila na nehtové tipy, nalepíme tipy jednotlivě na každý nehet a to tak, že potřeme volnou nalepovací plochu lepidlem a správným sklonem přilepíme na okraj nehtu. Musíme si dávat pozor, aby se nám nevytvořily vzduchové bubliny mezi vlastním nehtem a nalepeným tipem. 
 
6. Přebytečné lepidlo odstraníme čtverečkem buničité vaty. Dle přání klientky zastřihneme přebývající typy pomocí kleští na nehty na požadovanou délku. Po té pilníkem ZEBRA 150/150 jemně zbrousíme přechod mezi umělým typem a vlastním nehtem tak, aby nebyl vidět rozdíl mezi nalepeným typem a vlastním nehtem. Po té ještě dotvarujeme nehty tak, aby vypadaly jako naše pravé. Na takto připravené nehty, naneseme přípravek tzv. přilnávač gelu, jako např. (SUPER STICK, ULTRABOND PRIMER, UNIVERSAL PRIMER nebo ACID FREE PRIMER – na přírodní nehty) a necháme 2 minuty zaschnout. 
 
7. Namočíme štětec (používáme výhradně přírodní) do tvrdidla (modré nebo růžové tvrdidlo) – modré schne rychleji, tudíž se hodí pro zkušenější nehtařky, kdežto růžové schne pomaleji a práce s ním je snadnější. Po namočení štětec otřeme a ponořením do akrylového prášku nabereme trošku akrylu a roztíráme po nehtu. Musíme dávat pozor, abychom akryl nenatřely na kůžičku! To by mělo za následek odchlipování akrylu a tvorbu vzduchových bublin. 
 
8. Pokud máme všechny nehty potřené a vymodelované akrylem, necháme pečlivě zaschnout, až do úplného vytvrdnutí akrylu. Poté pilníkem ZEBRA 150/150 zapilujeme nehty do požadovaného tvaru a libovolně dozdobíme např. barevným akrylem nebo aplikací třpytek, glitrů, kamínků atd. Nakonec nehty vyleštíme leštičkou nebo aplikujeme vrchní lesk v gelu - VŽDY LESKLÝ, QUICK FINISH NEBO GLOSS AND GO. A teprve až tuto poslední fázi, bychom nechaly vytvrdit v uv lampě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: