UV gel Eník

ENÍK – UV gel pink jednofázový

Patří mezi TOP jednofázové uv gely!
 
O vyjímečnosti UV gelu Eník napovídá, že s ním pracují nehtové designérky již téměř 10 let. Proto tento jednoznačně nejprodávanější jednofázový UV gel od značky Enii nails jistě není třeba představovat. Pokud přesto zatím Eník neznáte a zatím jste jej nezkusili, chtěli by jsme tímto článkem popsat jeho vlastnosti a výhody použití.
 
UV gel Eník 10ml Enii nailsUV gel Eník 40ml Enii nailsUV gel Eník 80ml Enii nails

Eník charakteristika:

Jednofázový UV gel Eník je jemně narůžovělé barvy, po vytvrzení je na nehtu čirý. Je jedinečný nejen svou velmi vysokou trvanlivostí, ale také konzistencí, která je střední hustoty. Eník je jednofázový gel, vhodný pro všechny tři vrstvy třífázového systému. Jako první, podkladovou fázi, ho používáme pro přilnutí, zajistí nám stabilitu UV gelu na nehtu. Následně jej použijeme jako stavební vrstvu a modelujeme gelové nehty. Svou střední hustotou je Eník vhodný pro modeláž nehtů jak na nehtové tipy, tak můžete pro prodloužení nehtů použít nehtové šablony.
 
Samonivelizační vlastnost gelu Eník na nehtu gel krásně vyhladí a není třeba již pilovat případné nerovnosti po tahu štětcem, či jiné. Díky své stabilitě, je nehtová designerka schopna s tímto gelem vytvořit C oblouk v jedné vrstvě. Každou vrstvu modeláže polymerizujeme (vytvrzujeme) zvlášť v UV lampě po dobu tří minut. Jako jednofázový gel, můžeme gel Eník samozřejmě použít i jako vrchní - lesklou vrstvu. Pro jeho větší lesk, při použití na vrchní vrstvu, doporučujeme gel tvrdit na více minut.

Vynikající vlastnosti nám umožňují jednofázový gel Eník použít i při práci s akrygelem a nemusíme použít akrygel gel, který je na to určený. Pro své vlastnosti je Eník velmi vhodný i pro začínající nehtové designerky. Všechny kurzistky a absolventky rekvalifikačního akreditovaného kurzu MŠMT pronikly do gelového systému právě pomocí tohoto uv gelu - nenahraditelný pro výuku začátečnic.

Jednofázový gel Eník firmy Enii nails je nejen pro tyto vlastnosti jednička na trhu s jednofázovými gely, proto neváhejte a vyzkoušejte jej.

Eník stručně vlastnosti:

  • Narůžovělá barva - na nehtu je čirý
  • Hustota - střední - velmi příjemná práce
  • Pružný - samonivelizační - nestéká ke kůžičce
  • Jednofázový - podkladový a modelovací gel v jednom
  • Všestranné využití - aplikace na přírodní nehty, nehtové tipy či šablony
  • Výjimečné použití ve specifické technice nehtové modeláže - uv akrygel
  • Doporučujeme pro výuku v kurzech pro začátečnice

Eník je nejprodávanější gel střední hustoty od Enii nails. Je to jednofázový gel, který zajistí všechny potřebné fáze modeláže.
Eník je vhodný jak na nehtové tipy, tak na modeláž pomocí nehtových šablon.
Eník je světle růžové barvy, ale na nehtu vytvoří krásný čirý povrch.
Eník je samonivelizační a pro jeho střední hustotu je vhodný pro začínající nehtové designerky - nestéká ke kůžičce.
S pomocí Eníku se dají výborně zpevnit i přírodní nehty.
Eník zajistí vysokou pevnost, pružnost a lesk nehtů.
Enii nails tento gel dodává v základních malých i velkých sadách pro modeláž nehtů.
Samostatně nabízíme Eník 10ml, Eník 40ml, Eník 80ml.