UV gely Tasha

Jednofázové gely se samovyrovnávací schopností, které můžete vytvrdit v UV/LED/CCFL lampě. Nevyžadují vrstvení gelu na nehet - stačí 1 vrstva. Speciální složení gelu poskytuje perfektní přilnavost a zároveň vysokou plastičnost. Díky těmto vlastnostem jsou gely vysoce odolné a zabraňují prasklinám nebo zlomení gelového nehtu. Speciální složení zaručuje vysokou pružnost, odolnost a zabraňuje olupování. Tyto gely jsou vhodné i na opravy zlomených nehtů bez používání hedvábí. Obsahují sklovlákno (fiberglass) díky čemu klient necítí teplo v průběhu vytvrzování. Gely nežloutnou, vytvrzují se v UV lampě (2 min), CCFL i LED (1 min.) lampách. Nezatékají do kutikuly, proto jsou vhodný pro začátečníky. Gely jsou vhodné na potažení přírodních nehtů a zároveň na modelování na tipy i na šablony. Doporučujeme použít pod gely Ultra Bonder, tekutinu pro lepší přilnavost UV gelu.


Modelovací gely :

Tasha UV/ LED Gel Star of Resielience Clear 5 ml, 30 ml

Transparentní UV/LED gel hustší konzistence. Díky své konzistence nezatéká do kutikuly a je vhodný pro začátečníky. V UV ani LED lampě nepálí. Má vysokou přilnavost. Lze jej kombinovat se všemi UV Gely Tasha a ostatními značkami.


Tasha UV/LED Gel Star of Resielience Pink 5 ml, 30 ml

Jemně narůžovělý UV/LED gel hustší konzistence. Díky své konzistence nezatéká do kutikuly a je vhodný pro začátečníky. V UV ani LED lampě nepálí. Má vysokou přilnavost. Lze jej kombinovat se všemi UV Gely Tasha a ostatními značkami. Po vytvrzení zanechá na lůžku hezkou “zdravou” růžovou barvu, která je lehce transparentní.


Bílé gely:

Tasha UV/ LED gel Star of Resielience White 5 ml a 15 ml

Mléčně bílý gel se samovyrovnávací schopností, který můžete vytvrdit v UV/LED/CCFL lampě. Speciální složení gelu poskytuje perfektní přilnavost a zároveň vysokou plastičnost. Gel nežloutne. Tento gel je velmi podobný barvou Tasha UV Gelu French White, u kterého byla bohužel zrušena výroba. Zákaznice, které byly zvyklé na UV gel French White si tento UV a LED gel ihned velmi oblíbily.


Tasha UV/ LED gel Star of Resielience Extreme White 5 ml

Křídově bílý gel se samovyrovnávací schopností, který můžete vytvrdit v UV/LED/CCFL lampě. Speciální složení gelu poskytuje perfektní přilnavost a zároveň vysokou plastičnost. Gel nežloutne. Barva tohoto UV a LED gelu je velmi podobná oblíbenému Tasha UV gelu Ultra White.


Podkladový UV gely:

Tasha UV gel Base One Bonder 15 ml Black Line

Vysoce kvalitní základní UV gel Bonder 15 ml nekyselý zvyšuje přilnavost gelu. Ideální pro problémové a citlivé nehty. Gel vytváří ochranný filtr mezi nehtem a gelem, díky čemu se zvyšuje přilnavost další aplikované vrstvy gelu.


Modelovací UV gely:

Tasha UV gel Violet Black Line 5 g, 30 g a 50 g

UV gel jednofázový, modelovací, hustší konzistence. Má samovyrovnávací schopnost, velice dobře přilne, je pevný a krásně lesklý. Vhodný na modeláž jak na tipy, tak na šablony. Vhodný pro začátečníky. Vytvrzuje se v UV lampě 3min.


Tasha UV gel Star of Problemtic 10 g a 40 g

Modelovací UV gel na problematické nehty. Kombinuje všechny potřebné vlastnosti v jednom gelu. Silný, ale zároveň flexibilní. Je vynikající na problematické a velmi zatěžované nehty. Tento gel má vynikající přilnavost. Má řidší konzistenci. Díky kyselince na lepší přilnutí gelu, v UV lampě pálí, ale zákaznice které mají problematické nehty jej i tak vyžadují na modeláž nehtů.


Tasha UV gel Transparent NEW 10 g a 40 g

Průhledný modelovací UV gel s hustou konzistencí. Vhodný jak na přírodní nehty, tak tipy a šablony. Má vynikajicí přilnavost. Vytvrzuje se v 4 zářivkové UV lampě po dobu 2 minut. Doporučujeme jej pro začátečníky.Tasha UV gel Pink Latte 10 g a 40 g

UV gel lehce mléčně - narůžovělé barvy vhodný na modeláž nehtů je určen na přírodní nehty, tipy a pedikúru. Je vysoce lesklý, díky své barvě zakryje barevné nedostatky na nehtu. Vytvrzuje se v UV lampě 2 minuty.


Kamuflážní UV gel:

Tasha UV gel French Pink 10 g a 40 g

Tento gel má vynikající stavební kapacitu a zanechává úžasný extrémní lesk. Je světle růžové barvy. Má perfektní krycí schopnost. Barva tohoto gelu umožňuje rozšířit nehtové lůžko a zakrýt na něm barevné nerovnosti. Výborně se hodí na francouzskou manikúru v kombinaci s bílým gelem Ultra White. Gel se vytvrzuje ve 4zářivkové UV lampě 2 minut.


Bílé UV gely:

Tasha UV gel Ultra White 10 g a 40 g

Bílý UV gel na francouzskou manikúru. Tento gel slouží k vytvoření velmi bílé francouzské manikúry. Je odolný, tenký, snadno použitelný, flexibilní a samovyrovnávací. Nanáší se v tenké vrstvě pomocí štětce nebo dekorační tyčinky. Gel se vytvrzuje ve 4zářivkové UV lampě 3 minut.


Tasha UV gel Bianco Neve 5 g a 15 g Black Line

Řidší UV gel na francouzskou manikúru, středně bílý (slonovinová kost). Má velice dobré krycí vlastnosti, neroztéká se, výborně se s ním pracuje pomocí kuličky. Nanáší se v jedné tenké vrstvě. Vytvrzuje se v UV lampě 3 min.


Vrchní UV gely:

Tasha UV gel Super Pink 10 g a 40 g

Tento gel má střední hustotu. Může být použit u všech gelových systémů. Má samovyrovnávací schopnost. Je mléčně růžové barvy. Používá se jako vrchní gel pro vytvoření dokonalé francouzské manikúry. Gel se vytvrzuje v 4zářivkové UV lampě 2 minut.


Tasha UV gel Quick Finish 15 ml

Vrchní UV gel bez výpotku. Díky jeho konzistenci laku na nehty se velice dobře aplikuje na nehet. Používá se jako závěrečná vrstva pro vysoký lesk. Tento UV gel po vytvrzení nemá výpotek, takže se musí otírat čističem gelu. Quick Finish doporučujeme aplikovat pouze na modeláž francouzské manikúry. Barevné UV gely a Gel laky jsou mnohem pružnější než Quick Finish a proto může jeho vrchní vrstva popraskat.