Nehty jako pohádka

Blíží se Mezinárodní den dětí a ve Zlíně, jako každý rok, právě probíhá 58. ročník Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež. Nejen pro ty z vás, které se tam třeba s dětmi budou chtít vydat, dnes přinášíme pohádkové tipy a inspirace. Pohádkové nehty se hodí i pro dospívající slečny, které ještě nemohou nosit gelové nehty, ale rády se parádí.

girl

Tipy na nehty pro malé parádnice

Jak se připravujete na letošní Mezinárodní den dětí? Máte doma nebo v rodině malou parádnici, která by už chtěla nosit gelové nehty, ale je na to příliš malá? Když je ten Mezinárodní den dětí, tak se i my v Nehtíku přimlouváme za trochu shovívavosti. Zkuste své dceři, mladší sestře, neteři nebo sestřenici, případně vnučce pro jednou povolit barevný lak na nehty a třeba nějakou veselou samolepku nebo vodolepku. Jejich použití je jednoduché, takže malé slečny se samy mohou zapojit.

Návod na použití vodolepek na nehty:

1. Očistěte a vydezinfikujte nehty.
2. Vyberte si vhodnou vodolepku a jednotlivý obrázek vystřihněte.
3. Ponořte vodolepku do vody na dobu cca 10-20 vteřin.
4. Vodolepku jemně přitlačte na nehet.
5. Nechte krátce oschnout.
6. Použijte vrchní bezbarvý lak a vodolepku zafixujte.

Vyzkoušejte třeba vodolepky s kytičkami

Návod na použití samolepek na nehty:

1. Očistěte a vydezinfikujte nehty a jednoduše aplikujte jednu základní vrstvu laku na vaše nehty a nechte zaschnout.
2. Jemně odlepte nálepky z papíru a umístěte na požadované místo suchého nehtu.
3. Použijte vrchní bezbarvý lak a samolepku zafixujte.

Vyzkoušejte třeba samolepky na léto.

Malé nehtíky hotové? Než vyrazíte třeba na již zmíněný Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež - ZLÍN FILM FESTIVAL, což je nejstarší, největší a nejvýznamnější filmovou přehlídkou svého druhu na světě, připravte si i vaše jedinečné gelové nehty.

Tipy na nehty pro velké parádnice

Chystáte se s dětmi na dětskou oslavu u příležitosti Mezinárodního dne dětí? Jako správná "cool" máma můžete překvapit pohádkovými nehty ve stylu oblíbených postaviček vašich dětí. Inspirujte se v naší pohádkové fotogalerii. A co třeba gelové nehty jako princezna? Anebo spíše zlá čarodějnice? Každopádně doporučujeme využít různé glitry (třpytky) a barevné gely či gel laky. Možná se vám bude líbit i 3D zdobení. Víte, jak použijete glitry? Nabízíme 2 způsoby:

Postup č.1  -  přímo do gelu

Odeberte malé množství UV/LED gelu do malé samostatného kelímku na gel

Nasypte malé množství třpytek do UV/LED gelu a pořádně zamíchejte. Je - li gel se třpytkami málo sytý, nebojte se třpytky ještě přidat.

S namíchaným gelem můžete ihned modelovat.

Postup č. 2 - na vymodelovaný nehet

Proveďte klasickou modeláž nehtů.

Na vymodelovaný a zmatněný nehet naneste tenkou vrstvu UV/LED gelu

Pomocí speciálního štětce - vějířku - naneste třpytky na vámi zvolené místo (špička, celý nehet, pouze lehce posyp)

Dejte vytvrdit do UV lampy na 2 minuty

Nakonec na nehet naneste vrchní UV gel a nechte vytvrdit.

pohadkove_nehty_glitry1

 

Dětská kosmetika pro malé kulíšky

Vedete své děti k ochraně přírody třeba tím, že používáte kosmetické prostředky šetrné k životnímu prostředí? Kupte svým dětem u nás v Nehtíku třeba dětské krémy nebo dětské sprchové gely Kulíšek.  Kulíšek je vynikající, vysoce koncentrovaný sprchový a vlasový šampon pro děti, který obsahuje kolagen a panenský lněný olej. Jeho složení odpovídá pH zdravé dětské pokožky. Je vyroben na základě jemných derivátů kokosového oleje. Obsažené aktivní látky zaručují vysokou pěnivost a skvělé účinky na pokožku, takže se dá použít i jako pěna do koupele

 

Vyberete si? Tak ať se vám i vašim dětem ten Mezinárodní den dětí parádně vydaří!  

 

foto: www.pexels.com