Když nedrží, zkuste gumu

Jakou gumu? Nebuďte netrpěliví, vše se dozvíte. Začneme ale tím, proč nehty nedrží. Důvodů je určitě více a už v minulosti jsme se tomuto tématu věnovali. Pojďme se na to podívat v kontextu nového podkladového gelu od enii nails. 

 

Začneme hlavní otázkou:  Proč gelové nehty nedrží?

- jsou hodně namáhané - typicky třeba u těch z vás, co pracují manuálně - např. uklízečky nebo pomocnice v kuchyni - ruce si hodně namáčejí a i pod velmi solidně udělané "gelovky" se dostane vlhko a nehty se začnou odchlipovat. Víme, že i zdravotní sestry mají s gelovými nehty problém - tedy pokud je vůbec mohou na pracovišti mít - u některých zdravotnických profesí je to často zakázané - stejně tak třeba kuchařky by neměly mít gelové nehty

- zdravotní problémy - někomu prostě nehty nedrží - problematické jsou třeba nehty u žen postižených cukrovkou, dále jsou to hormonální výkyvy, některým z vás nedrží nehty v těhotenství, některým seniorkám hůře drží nehty nebo se více lámou

- při chybách při modeláži - např. špatně odmastěné nehty nebo třeba zapomenete nanést přilnávačNepodceňujte také zářivky, pokud používáte UV lampu a pravidelně je vyměňujte. U gel laků to může být moc silná vrstva, která se málo vytvrdí a gel se zkrabatí a později odpadne. Taky si před modeláží nikdy moc nemáčejte ruceNenechte gel zatékat přes kůžičky - pak se odchlipuje. A nezapomínejte také na délku nehtů a správné množství gelu. Čím delší nehty, tím více gelu a zejména v namáhané zóně nehtu

pexels-photo-545014

Jak si s problematickými nehty poradit?

- můžete vyzkoušet akryl nebo akrylgel

- pokud vám akryl "nevoní", a to někdy doslova - můžete zkusit Polygel - už jsme o něm také psali v našem článku a je skvělý, protože jde o tvrdý gel, ale zároveň je mnohem flexibilnější než akryl. Je vhodný na tipy i šablony. Je to kombinace nejlepších vlastností akrylového a gelového systému v jednom produktu. A to je dobré pro problematické nehty. Na rozdíl od akrylu neprodukuje zápach a je šetrnější k nehtům. Momentálně je na Nehtíku k dostání v několika barevných variantách, takže si vybere každá z vás

enii-nails-poly-gel-barvy

- náš další tip ale je: vyzkoušejte Enii rubber base gel - tedy podkladový gel nové generace, vyrobený na bázi kaučukového gelu, určený speciálně na problematické nehty.

26 (1)

Podkladový gel Enii na bázi kaučuku

Je vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí. Díky nové technologii je velmi elastický a flexibilní, vyrovnává nerovnosti povrchu nehtového lůžka a koriguje všechny nedokonalosti přirozeného nehtu. Dále vyživuje a zpevňuje poškozené nehty a znásobuje lesk barevného odstínu. Zaručuje extra silné přilnávací vlastnosti, hustější konzistenci, díky čemuž nezatéká ke kutikule, a také dlouhou trvanlivost nehtů bez odchlipů a bublinek už v tenké vrstvě.

Povrch nehtu zdrsníme za použití bloku a aplikujeme přilnavač. Enii Rubber base gel nanášíme ve dvou tenkých vrstvách, anebo v jedné silnější. Používáme ho jako podklad pod barevné gel laky.  Aplikaci dokončíme dvěmi vrstvami barevného gel laku a závěrečnou vrstvou nadlaku/ podlaku.

Je také vhodný na zpevnění a výživu přírodních nehtů ( ve své průhledné formě).

Vyzkoušejte jej také jako podkladový gel při modeláži gelových nehtů - prostě namísto klasického podkladového (base) gelu naneste tento "gumový gel" a uvidíte. Třeba nehty budou držet lépe anebo o pár dní déle. 

A pokud budou držet, odměňte se třeba ... gumovými medvídky! 

 

foto: www. pexels. com, enii-nails

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení