Já na ségru, ségra na mě

22. únor je Dnem sesterství. Také se mu říká Den zamyšlení nebo Vzpomínkový den. Je to mezinárodní den přátelství, který slaví skauti a skautky po celém světě. Svátek má skautům připomínat, že je jich na celém světě hodně a že všichni jsou si bratry a sestrami bez ohledu na barvu kůže, národnost či věk.*

Vzpomeňte si tedy na svoji sestru nebo švagrovou, kamarádku nebo kolegyni v práci a využijte tento den pro společnou zábavu. A můžete si udělat třeba domácí nehtovou párty. Potřebujete k tomu:

  1. sestru, švagrovou, kamarádku, kolegyni … čím více, tím lépe!
  2. dobře osvětlený, dostatečně velký stůl – podle toho, kolik se Vás sejde,
  3. víno, popcorn, chlebíčky a jiné laskominy,
  4. gely, laky, gel laky, odlakovače, čističe, UV lampu, pilníky, třpytky …

 

A samozřejmě spoustu nápadů. Kolegyně prý nikdy nezkusila gelové nehty. No tak jí je udělejte. Inspirujte se třeba trendy nehty roku 2016, kdy dominovaly jednoduché, krátké barevné gelové nehty.

Gelove nehty na den sesterství 01 Gelove nehty na den sesterství 02 Gelove nehty na den sesterství 03

Vaše sestra možná zase touží po něčem odvážnějším. Tak jí zkuste nabídnout zdobení. Stejně jako v roce 2016, tak loni i letos, zdobení bude pořád v kurzu.

 Gelove nehty na den sesterství 04 Gelove nehty na den sesterství 05

Jedna Hot a druhá Cold

Je Vaše sestra spíše hot a Vy spíše čehý – tedy vlastně .. cold :) Zkuste si něco, co si užijete obě. Vyzkoušejte si Hot & cold LED / UV gel od Enii Nails. Tento barevný gel totiž mění barvu podle teploty. Vytvrzuje se v UV nebo LED lampě a je úžasné pozorovat, jak i při minimální změně teploty se barva nehtů změní.

A po párty nezapomeňte na úklid… Nejspíš to u Vás bude vypadat nějak takhle … 

Gelove nehty na den sesterství 06
Foto: Lucie Pomijová

*) zdroj: wikipedia