S kódem "maj2024" máte 1. Máj s 20% slevou!! 🌷 Oslavte měsíc lásky a udělejte si radost!

Hurá k moři - začínají prázdniny!

Tak už jen vydržet do pátku a jsou tu zase prázdniny! Pokud zrovna nejste učitelka, asi se vás celé dva měsíce prázdnin netýkají, ale vaše děti nebo mladší sourozenci se už nemohou dočkat. Kam letos vyrazíte? K moři? Tak to pro vás máme několik zajímavých inspirací na prázdninové gelové nehty, které se k moři dokonale hodí!

Dovolená u moře je taková naše česká klasika. A není na tom vůbec nic špatného. Tak jako si plánujeme co si vezmeme na sebe, co s sebou, co k jídlu, jak se tam dostaneme ... je vhodné naplánovat si na dovolenou i své nehty.

Pokud jedete na delší dovolenou - tj. dva týdny a více - a nosíte gelové nehty, nezapomeňte naplánovat jejich doplnění. Ideální je udělat si je - nebo si je nechat udělat - těsně před odjezdem, protože standardně by gelové nehty měly vydržet právě ideálně ty 3 týdny.

Před dovolenou také zvažte délku svých gelových nehtů. Pokud na dovolenou letíte, můžete utrpět újmu na nehtech například při zvedání kufru z pásu na letišti. A vězte, že tohle se přesně stane právě, když na dovolenou odjíždíte... Takže abyste se zbytečně nenervovala, doporučujeme co nejkratší délku. Na dovolené obvykle nic neděláme (máme na mysli uklízení, vaření ...), takže pak už jsou nehty obvykle mimo ohrožení. Stejně ovšem nezapomeňte zabalit nehtovou "kápézetku", ve které bude minimálně jeden pilník.

Nezapomínejte také na výživu a hydrataci. Pobyt na slunci je pro nás sice blahodárný, ale ruce (i nohy) se vysušují. Nezapomeňte si tedy přibalit také výživný a  hydratační krém na ruce a nohy a pravidelně promazávejte.

Po příjezdu z dovolené je dobré si dopřát třeba parafínový zábal na ruce. Parafínovou vanu u nás v Nehtíku můžete koupit a používat ji i doma. Je to jednoduché a praktické řešení pro krásné a hydratované ruce. A navíc i šetrné - pokud si zábaly budete dopřávat pravidelně, nákup parafínové vany domů se vám zaplatí "cobydup".

Jaké gelové nehty si na dovolenou letos dopřejete? Jestli nevíte, máme pro vás připraveno několik letních tipů.

Lasturove_gelove_nehty_1

Mušle a lastury

Vytvořte si na letošní prázdniny nehty ve tvaru mořských lastur. Budete potřebovat velmi hustý gel a hodně trpělivosti a šikovnosti. Lasturky se vytvářejí nanášením vrstev gelu a postupným vytvrzováním. Využijete zdobící tyčinky a pomerančová dřívka. Barvy jsou na vás - ideální jsou bílá, růžová nebo modrá. Lasturka je ideální pro ozdobu např. jednoho nehtu na ruce, protože pokud byste je měli na všech nehtech na obou rukách, mohlo by to ve finále působit kýčovitě. A to nechcete. Vzpomeňte na náš článek o nepovedených gelových nehtech ...

Víte, že na zdobení nehtů se také používají drcené mušle? Nabízíme je v různých barvách. Hodí se na přírodní nehty, na gelové i akrylové nehty. Nanášejí se na podkladovou vrstvu, dají se vytvrdit a poté se dává finální vrchní gel.

Letni_gelove_nehty_prouzky_2

Námořnické proužky

Proužky letos opět frčí. K pruhovanému námořnickému tričku si můžete snadno vytvořit námořnické nehty. Proužky můžete malovat nebo třeba lepit. Pevná ruka je základ, originálním nápadům a barvám se meze nekladou! Proužky se také dají doplnit obrázky kotviček nebo mořských koníků, hvězdic nebo mušlí. Nezapomeňte vždy na finální úpravu - tj. vrchní lesklý (nebo matný - chcete-li) gel. Ten vaše kreace zafixuje a nehty tak vydrží celou dovolenou.

Letni_gelove_nehty_barevne_17

50 odstínů modré - gely, gel laky a laky

Nosíte barevné gelové nehty? Na léto se krásně hodí všechny odstíny modré. Ta nám má připomínat moře nebo letní modrou oblohu. Inspirujte se v naší nabídce barevných gelů a gel laků. Vybírejte modré a modrozelené nebo tyrkysové. Letní odstíny nabízíme také jako laky na nehty. Na dovolenou ideální záležitost. A můžete je klidně nanášet na gelové nebo přírodní nehty. Pak je jen jednoduše odlakujete a znovu nalakujete třeba jinou barvou. Dva nebo tři laky na nehty a malý odlakovač - cestovní - si může přibalit s sebou na dovolenou každý.

Letni_gelove_nehty_barevne_33

Výrazné barvičky - kdy jindy, než v létě

Letní gelové nehty by měly být barevné a veselé. Tak se nebojte odvázat. I krátké gelové nehty mohou být krásně barevné. Zkuste třeba na každý nehet jinou barvu. Nebo neonové barvy. Vyzkoušejte u nás v Nehtíku flexibilní barevné gel laky Nailee v menším balení za příjemnou prázdninovou cenu. Můžete si jich tak koupit víc a vyzkoušet víc barev a barevných kombinací. Na léto vybírejte barvy světlé.

Inspirovali jsme vás dostatečně? Že ne? Prohlédněte si naši fotogalerii letních nehtů a připravte své nehty na dovolenou jak se patří! Přejeme krásné počasí a pořádnou koupačku a opalovačku!