Gel laky Cedro

Gel laky Cedro

Představujeme vám novinku léta 2016 od dnes již velmi zkušeného výrobce CEDRO.
Jedná se o novou řadu nápaditých gel laků v nádherných a originálních barvách, ale také s velmi oblíbenou paletou tzv. základních barev.
Nespornou výhodou těchto gel laků je jejich použitelnost jak do UV lamp, tak i do LED lamp, které nabývají v posledních měsících na popularitě.
Další jejich výhodou je vysoká odolnost a dlouhá trvanlivost na nehtu. Lze používat jak na přírodní, tak i na gelové a akrylové nehty.
Aplikace těchto gel laků je velmi snadná.
V každé lahvičce je 14ml krásného barevného gel laku, což s příznivou cenou vytváří skvělou kombinaci.

Aplikace gel laku:

Přírodní nehty nejprve zlehka zdrsníme jemným pilníkem či bločkem a jemně oprášíme případný prach.
Naneseme vrstvu základní báze UV/LED gel lak Gabra a vytvrdíme v UV lampě 2minuty, v LED lampě 1minutu.
Poté nanášíme podle požadavku 1 až 2vrstvy barevného gel laku – každou vrstvu necháme vždy vytvrdit, a to v UV lampě 2minuty, v LED lampě 1minutu.
Nakonec barevný gel lak zafixujeme vrstvou bezvýpotkového nadlaku UV/LED gel lak Gabra a znovu vytvrdíme v délce dle použité lampy. Tento top je vysoce pevný a pružný, má vysoký lesk a po vytvrzení již nemá výpotek.

Odstranění gel laku:

Z nehtů odstraňujeme pomocí remover folie a odstraňovače gel laku. Nejprve pilníkem nebo bločkem jemně zbrousíme vrchní vrstvu gel laku, poté napustíme remover folii odstraňovačem gel laku a nehet zabalíme do folie. Necháme působit asi 10minut a opatrně folii sundáme tahem od sebe, abychom odstranili maximum gel laku. Zbytky gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení