Gel laky Cedro

Gel laky Cedro

Představujeme vám novinku léta 2016 od dnes již velmi zkušeného výrobce CEDRO.
Jedná se o novou řadu nápaditých gel laků v nádherných a originálních barvách, ale také s velmi oblíbenou paletou tzv. základních barev.
Nespornou výhodou těchto gel laků je jejich použitelnost jak do UV lamp, tak i do LED lamp, které nabývají v posledních měsících na popularitě.
Další jejich výhodou je vysoká odolnost a dlouhá trvanlivost na nehtu. Lze používat jak na přírodní, tak i na gelové a akrylové nehty.
Aplikace těchto gel laků je velmi snadná.
V každé lahvičce je 14ml krásného barevného gel laku, což s příznivou cenou vytváří skvělou kombinaci.

Aplikace gel laku:

Přírodní nehty nejprve zlehka zdrsníme jemným pilníkem či bločkem a jemně oprášíme případný prach.
Naneseme vrstvu základní báze UV/LED gel lak Gabra a vytvrdíme v UV lampě 2minuty, v LED lampě 1minutu.
Poté nanášíme podle požadavku 1 až 2vrstvy barevného gel laku – každou vrstvu necháme vždy vytvrdit, a to v UV lampě 2minuty, v LED lampě 1minutu.
Nakonec barevný gel lak zafixujeme vrstvou bezvýpotkového nadlaku UV/LED gel lak Gabra a znovu vytvrdíme v délce dle použité lampy. Tento top je vysoce pevný a pružný, má vysoký lesk a po vytvrzení již nemá výpotek.

Odstranění gel laku:

Z nehtů odstraňujeme pomocí remover folie a odstraňovače gel laku. Nejprve pilníkem nebo bločkem jemně zbrousíme vrchní vrstvu gel laku, poté napustíme remover folii odstraňovačem gel laku a nehet zabalíme do folie. Necháme působit asi 10minut a opatrně folii sundáme tahem od sebe, abychom odstranili maximum gel laku. Zbytky gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem.